superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Agrest    25630
12 minut temu, konteno napisał:

tzn ? nie zaoszczędzisz nawet na podstawowych zakupach pilnując promocji/wyprzedaży ? wiem że wiele sezonowych to ściema ale chyba nie wszystkie 

tyle jest tych wyborów miss (world/earth/universe/oceania/supranational) że dość często jest okazja nie tylko pogadać ale i popatrzeć , choć krajowe/regionalne lepsiejsze

O promocjach na nowe auto w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1774
10 godzin temu, bratrolnika napisał:

11-letnie auto to mam już teraz, nawet dwa

ale nie ten segment , na gabarytowo większe nawet na te na które stać cię nie próbujesz się nawet połasić znając twoje przywiązanie do aut i częstotliwość z która je zmieniasz

5 godzin temu, daron64 napisał:

🤷 No wiadomo, że wszystko zależy od ilości wydatków. Ale np w robocie potrącają mi po 5 stów - w ogóle tego nie odczuwam. Tzn jak miałem chyba dwa miesiące przerwy, to nie zauważyłem żebym miał więcej pieniędzy w portfelu, a i tak całość się rozeszła.

to dobra robota , jak państwowa to luks podejście do pracownika

w meblach u nas też tak było ale ta kasa zapomogowo pożyczkowa to bardziej relikt PRL bo to tylko spuścizna po poprzednim ustroju , funkcjonowała kilkanaście jeszcze dobre 2 dekady od prywatyzacji ale później w miare wygaszania zakładu przestano dawać nowe "kredyty" tylko zbierając kase z dotychczasowo przyznanych, nauczono ludzi sobie radzić bez tego , po prostu jak nie masz swoich pieniędzy to nimi nie szastasz na lewo i prawo

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
9 minut temu, jedrus2020 napisał:

kiedyś za 800zl nikt takich pługow nie chciał a teraz taka kasa

To jest szaleństwo 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
3 minuty temu, konteno napisał:

ale nie ten segment , na gabarytowo większe nawet na te na które stać cię nie próbujesz się nawet połasić znając twoje przywiązanie do aut i częstotliwość z która je zmieniasz

Ale ja nie potrzebuje większego auta, stwierdze nawet że te które mam mogłoby być mniejsze

Fiat jest dużym autem jak na klasę kompaktów, żeby nie skłamać to w tamtych czasach tylko octavia była większa, ale octavia to zawsze była największa w segmencie

Co masz na myśli pisząc o moim przywiązaniu do aut??? Z reguły auta zmieniam po 5 latach, czy to dużo, czy mało, w twojej opinii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1081

Może ktoś chętny na zestaw siewny do 60 tki ;)

 

 

cd697305-1fe8-4663-b2c4-2ba534f1f31c?rul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
2 godziny temu, konteno napisał:

dobra robota

Chyba niejasno napisałem - potrącają w sensie, że odkładam sobie w jakiejś tam kasie pożyczkowo coś tam coś tam. Wypłate mam pomniejszona o te kwotę, więc fizycznie tych pieniędzy nie widzę nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

u mnie w mleczarni można wiąść pożyczkę na 18 miesięcy do wysokości udziału nie oprocentowaną to znaczy tylko podatek 4% potrącone odrazu i też coś ,,załatwić,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
10 godzin temu, griga napisał:

Może ktoś chętny na zestaw siewny do 60 tki ;)

Ten siewnik przypomina moja isarie tylko jest w innym kolorem. 

11 godzin temu, konteno napisał:

ale ta kasa zapomogowo pożyczkowa to bardziej relikt PRL

Nie do końca, więksi mogą sobie na nią pozwolić. W niektórych zakładach nie ma bo załoga stawała okoniem i nie chciała oszczędzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
20 godzin temu, jedrus2020 napisał:

kiedyś za 800zl nikt takich pługow nie chciał a teraz taka kasa

dziś sama odkładnia u024 to koszt około 200zł gdzie kilka lat temu kosztowały 70zł, do tego lemiesz, pieś, płoza czy ścinacz i robi się nie mała suma zainwestowana w stare radło, więc co się dziwić że później wisi to po blisko 2tys.


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3615

Do 60tki taki pług powinien być idealny 

https://www.olx.pl/d/oferta/plug-obrotowy-2-skiby-krone-mustang-duze-na-resorze-ideailne-CID757-IDRWFYf.html

19 godzin temu, MF675ursus napisał:

Serio, jest ktoś w stanie dać za siuntkę z perkinsem takie pieniądze?

https://www.olx.pl/d/oferta/ursus-c-360-3p-CID757-IDRVFbe.html

Nprawdę ktoś to kupuje w tych pieniądzach?

Zaznacz sobie serduszkiem i obserwuj, obstawiam że jeśli mechaniczne jest okej to się sprzeda

Niestety takie chore czasy nastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

pytanie, chce zrobić odmularke do rowów i potrzebowałbym silnika hydraulicznego takiego mniej więcej partametry 30-40KW i 1000 obr, ktoś ma jakiś pomysł, gdzie coś takiego dorwać ? 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
57 minut temu, daron64 napisał:

Jak myślicie, dobra cena za takie drzwi w takim stanie?

https://www.olx.pl/d/oferta/drzwi-zewnetrzne-brazowe-111-256-CID628-IDRmHFS.html

Nie zastanawiał bym się długo nad nimi. W Obi tyle  kosztują blaszane 70, ma je i szału nie robią. Cienizna. A jak skoszone to można naciągnąć. 

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj