superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

superfarmer02    3661
1 godzinę temu, kizak napisał:

 siać to może i sieje w miarę równo ,w zeszłym roku padla prawa przekładnia , ,a że nie moglem jej porozbierać od reszty ,to postanowilem że ją kontówką rozbiorę jak się rozleci . I kurna do dziś jej nie ciąłem ,gdyż tarcza chlapie się ,gdy ją do ręki wziąć  jak skrzydła ważki. Już myślałem że wapnem teraz jesienią ją zarznę ,a ona dalej działa .🤷‍♂️ Przerobiłem  na korbki ze śrub ustawianie wysiewu ,gdyż tamtym nie dało się cywilizowanie ustawić . Poza tym wadą jest za szybki mieszalnik ,i z wiadro saletry zostanie na dnie ,chyba że na skos przez bruzdy się polata .

We to jak dla mnie wystarczy 

Ma ktoś może jakiś kontakt kto by załatwił z 20 wąskich zębów co by pasowały do kultywatora grudziackiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
1 godzinę temu, daron64 napisał:

 

Screenshot_2022-11-15-16-43-26-812_com.opera.browser.jpg

Screenshot_2022-11-16-08-22-58-995_com.opera.browser.jpg

 

No to lubelskie i zetor to rzekłbym że nawet tanio🙃 ale przyczepa 3,5t z Wielkopolski to faktycznie sporo? Być może wielkopolanie myślą że lubelanie przyjadą po kawałek złomu na wielkopolske🤔

Edytowano przez Grzechooo
Błędy w pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
53 minuty temu, superfarmer02 napisał:

We to jak dla mnie wystarczy 

Ma ktoś może jakiś kontakt kto by załatwił z 20 wąskich zębów co by pasowały do kultywatora grudziackiego? 

 Jak ,,nie ucywilizujesz'' dawki wysiewu ,to będziesz siał według na oko  ,czyli jak w lejku 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
superfarmer02 napisał:

Jo ale może ktoś gdzieś ma taniej

U nas na wschodzie na takich jak Ty mówi się że za 50gr by wesz do Warszawy gonił🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
4 minuty temu, kizak napisał:

 Jak ,,nie ucywilizujesz'' dawki wysiewu ,to będziesz siał według na oko  ,czyli jak w lejku 😉

I tak miałem początkowo ustawiać dawkę po średnicy dziury tak jak w lejku np. przy 3cm leciało 500 to i tu ustawionym 3cm tyle że szerokość 2 razy tyle czyli 15m. Myślę że powinno wyjść wtedy ok 500kg 

2 minuty temu, Grzechooo napisał:

U nas na wschodzie na takich jak Ty mówi się że za 50gr by wesz do Warszawy gonił🤭

Nowe znalazłem za 38 ale jak by ktoś miał taniej to tym lepiej. Nie ma co ładować kasy w stary drapak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Grzechooo napisał:

superfarmer02 napisał:

Jo ale może ktoś gdzieś ma taniej

U nas na wschodzie na takich jak Ty mówi się że za 50gr by wesz do Warszawy gonił🤭

dokładnie 👍 jak mi takiś kupiec na podwórko po ciś przyjdzie to czasem i bramę może orzeskoczyć 😜😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
13 minut temu, superfarmer02 napisał:

I tak miałem początkowo ustawiać dawkę po średnicy dziury tak jak w lejku np. przy 3cm leciało 500 to i tu ustawionym 3cm tyle że szerokość 2 razy tyle czyli 15m. Myślę że powinno wyjść wtedy ok 500kg 

Nowe znalazłem za 38 ale jak by ktoś miał taniej to tym lepiej. Nie ma co ładować kasy w stary drapak 

Ale masz stary na wąskim zębie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Mondeo MK4 st combi 

Takie kwiatki , miałem oglądać, dobrze że sprzedający więcej zdj wysłał . Na ogłoszeniu były tak zrobione ze dachu nie widać było 

received_816039392989709.jpeg

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058
7 minut temu, mf362 napisał:

Mondeo MK4 st combi 

Takie kwiatki , miałem oglądać, dobrze że sprzedający więcej zdj wysłał . Na ogłoszeniu były tak zrobione ze dachu nie widać było 

received_816039392989709.jpeg

Ło 🥴 cie pieron 🙆‍♂️ nawet tynk widać. 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, mf362 napisał:

Mondeo MK4 st combi 

Takie kwiatki , miałem oglądać, dobrze że sprzedający więcej zdj wysłał . Na ogłoszeniu były tak zrobione ze dachu nie widać było 

received_816039392989709.jpeg

Oj tam oj tam .

Zaraz by był dach panoramiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, Grzechooo napisał:

No to lubelskie i zetor to rzekłbym że nawet tanio🙃 ale przyczepa 3,5t z Wielkopolski to faktycznie sporo? Być może wielkopolanie myślą że lubelanie przyjadą po kawałek złomu na wielkopolske🤔

Ten chłopak akurat ma same takie ceny. Jak na to co wstawia to nawet niedrogo 😅

1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

Jo ale może ktoś gdzieś ma taniej 

Koło 4dych to chyba norma. A powiedz mi jakie masz mocowanie zębów? Ja mam polowe zebiw szerokich, a polowe wąskich. Jak zakładałem to na stare mocowanie (2cybanty i płytka) elegancko, ale.na te nowsze (taki jakby jeden cybant z płaskownika) to tak jakoś mi to nie pasuje.

16 minut temu, mf362 napisał:

Mondeo MK4 st combi 

Takie kwiatki , miałem oglądać, dobrze że sprzedający więcej zdj wysłał . Na ogłoszeniu były tak zrobione ze dachu nie widać było 

received_816039392989709.jpeg

Pierwsze auto jakie pojechałem oglądać - laguna I, granatowa, ładne 17", 2.0 benzyna, polskora. No piękna. Wysiadamy z auta - dalej piękna. Podchodzimy bliżej...co do k**wy - miało być bez rdzy, a tam na dachu jak przedni słupek się kończy taki płat wielkosci pięści 😅 jeszcze typ dobry był - przebieg w ogłoszeniu i na desce ~180tys (wtedy to było chyba 10czy 11 letnie auto). Myślę w miarę realny chyba. Zaglądamy pod maskę, a tam kartka z wymiany oleju (data nieczytelna, więc niejwiem czy z ostatniej wymiany to było) z przebiegiem 29x000km 🙆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

Ale masz stary na wąskim zębie?

Mam szerokie a chce dać wąskie 

1 godzinę temu, daron64 napisał:

Ten chłopak akurat ma same takie ceny. Jak na to co wstawia to nawet niedrogo 😅

Koło 4dych to chyba norma. A powiedz mi jakie masz mocowanie zębów? Ja mam polowe zebiw szerokich, a polowe wąskich. Jak zakładałem to na stare mocowanie (2cybanty i płytka) elegancko, ale.na te nowsze (taki jakby jeden cybant z płaskownika) to tak jakoś mi to nie pasuje.

Pierwsze auto jakie pojechałem oglądać - laguna I, granatowa, ładne 17", 2.0 benzyna, polskora. No piękna. Wysiadamy z auta - dalej piękna. Podchodzimy bliżej...co do k**wy - miało być bez rdzy, a tam na dachu jak przedni słupek się kończy taki płat wielkosci pięści 😅 jeszcze typ dobry był - przebieg w ogłoszeniu i na desce ~180tys (wtedy to było chyba 10czy 11 letnie auto). Myślę w miarę realny chyba. Zaglądamy pod maskę, a tam kartka z wymiany oleju (data nieczytelna, więc niejwiem czy z ostatniej wymiany to było) z przebiegiem 29x000km 🙆

Mam takie jak by z blachy wygięte, wiem że są jeszcze takie jak by z grubego pręta wygięte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
8 minut temu, superfarmer02 napisał:

Mam szerokie a chce dać wąskie 

Mam takie jak by z blachy wygięte, wiem że są jeszcze takie jak by z grubego pręta wygięte 

A mocowania jakie?na cybant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

Mam szerokie a chce dać wąskie 

Mam takie jak by z blachy wygięte, wiem że są jeszcze takie jak by z grubego pręta wygięte 

Ja mam takie stare i na te lukę pasuje

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRPAzMKJgVCsYx7uVl76TLp_pCgP-VchFblg&usqp=CAU

A na te nowsze nie

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmnDYGEkHhhoDXCKAPs5cAt7upbBNOT215Bg&usqp=CAU

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
2 godziny temu, Grzechooo napisał:

widocznie Twoja morda nie pasuje na forda😁

Mam już fiestę 

Także fordziarz jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
mf362 napisał:

2 godziny temu, Grzechooo napisał:

widocznie Twoja morda nie pasuje na forda😁

Mam już fiestę 

Także fordziarz jestem 

https://youtu.be/jFpEvgj55AQ tak chciałeś ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

A mocowania jakie?na cybant

 

57 minut temu, daron64 napisał:

Mam dwa drugie, będziemy próbować jak coś to się coś wymyśli innego. Pytanie, ile dać tych zęby na agregat 2.1m, zamówione jest 16 i się zastanawiam czy nie za mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj