farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stempos1980    7906

Znajomy z sąsiedniej wsi w zeszłą niedzielę poleciał z żoną w podróż poślubną do Tajlandii na 10 dni a tam był zakaz wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

Ludzie nie mają świadomości co robią, a jak się dowiedzą będzie już za późno ;) i jest pierwsza osoba śmiertelna...

A co do pogody to wieje i co jakiś czas coś tam pada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

wszystko rozumiem ,konserwy ,kaszę ,makarony,taka ludzka  panika,no ale czemu ludzie całymi koszykami srajtaśmę wykupują ? Przecież to nie sraczka 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
Strongman napisał:

Zalałem ursusa mobilem delvag 15w40 i powiem wam ze ciśnienie o pól bara spadło niż na turdusie o tych samych parametrach na zimnym silniku, ciekawe jak wyjdzie na gorącym, ale według karty technicznej parametry powinny być takie same a już widzę ze 6bar spadło 5,5bara.

Wieje i delikatnie słonce przebija się przez chmury.

spokojnie , na gorącym będziesz miał wyższe

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

No jak tyle kupują czego popadnie i jak na określone produkty skończy się termin przydatności to chcą się zabezpieczyć jak by przyszło jeść produkty po terminie a szkoda znów wyrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977
Rolnik1973 napisał:

Kurła samo owies wylizie na te mrozy 

Trzeba rozumu było używać i w marcu w pole nie iść a nie rzucać monetą i siać 5 marca.

 

IMG_20200312_071853.jpg

widzisz było z kotami siedzieć na tyłku a nie siać 😁 teraz będziesz się zadręczał i jeszcze depresji dostaniesz . Sąsiad kiedyś jakoś po majówce owies zasiał i jak piana był bo padało i ciepło było . 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3231

Bardzo dobrze ze ludzie wykupują ja sam już zrobiłem zapasy,Po to robi się zapasy aby nigdzie potem nie chodzić i nie spotykać się,Odizolować się fizycznie od świata, bo jak zaraza się rozejdzie,to nosa z podwórka nie wysadzać,listonoszki nie wpuszczać,lub listy spryskać kodanem,

Robić zapasy puki jeszcze czas i najlepiej w takich sklepach gdzie mało ludzi.Bo w tych dużych to odradzam bo tam każdy idzie bo taniej.

http://www.podlasie24.pl/kraj/kosciol/jest-rekomendacja-rady-stalej-konferencji-episkopatu-polski-ws.-udzialu-w-niedzielnej-mszy-swietej-2d7ac.html

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278

Wieje od rana jeszcze mocniej jak wczoraj. Ziemia się robi powoli biała i się nie tonie. Jak nic nie doleje , to po niedzieli się ruch w polu zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strongman napisał:

Bardzo dobrze ze ludzie wykupują ja sam już zrobiłem zapasy,Po to robi się zapasy aby nigdzie potem nie chodzić i nie spotykać się,Odizolować się fizycznie od świata, bo jak zaraza się rozejdzie,to nosa z podwórka nie wysadzać,listonoszki nie wpuszczać,lub listy spryskać kodanem,

Robić zapasy puki jeszcze czas i najlepiej w takich sklepach gdzie mało ludzi.Bo w tych dużych to odradzam bo tam każdy idzie bo taniej.

http://www.podlasie24.pl/kraj/kosciol/jest-rekomendacja-rady-stalej-konferencji-episkopatu-polski-ws.-udzialu-w-niedzielnej-mszy-swietej-2d7ac.html

I może 24 na dobę będziesz tak w domu siedział? 

 

Wieje, pada... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7244

6mm w 10 minut. Szał. Marzec 29mm

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobny    215

Strasznie wieje,bez opadów dzisiaj.Jadę po bud-a bo promocja w biedrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16873

O jasny gwint jak teraz wlało. dawno nie widziałem takiego deszczu. całym podwórkiem płynęła woda. już nawet nie chce sobie wyobrażać co dzieje się na polu gdzie uwalowalem po siewie mieszanki. 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16873
bratrolnika napisał:

Wiedzą że zbanowali nam na amen @Rolnik7343

A to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696

U mnie w marcu 14mm A dzisiejszy wiatr chyba więcej wody wyciągnął.

Zastanawiam się na co u mnie ludzie czekają, że zawlecz im się nie chce. 

Byłem dziś na pogrzebie, widać strach w ludziach po mniejszej frekwencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

U nas w jednej firmie kategoryczny zakaz podawania ręki

Znajomy prowadzący firmę powiedział że on nie robi, zawiesza wszystkie roboty i wraca do Wielkopolski, zamyka się na dwa tygodnie w chałupie i się nigdzie nie wychyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25696
8 minut temu, stempos1980 napisał:

Po siewie nie bronóją ?

Po zimie nic z glebą nie robią.

A już dawno powinno być parowanie gleby przerwane.

A po siewie to już od dawna nie próbują bo po co jak zboże przykryte?

Współczuć tym którzy wesela będą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977

przechodzi front i leje, do tego wiatr silny. Za marzec jest 16mm i zobaczymy co z tego frontu skapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Narazie to mamy post to za miesiąc może być różnie z tym koronawirusem 

Agrest znam ludzi co mieli zagarniacze za siewnikiem i ich pozdejmowali bo mówią że bronowanie lepsze.Ja jak używałem do siewu konnego siewnika to brony szły w ruch ale teraz już nie muszę bo zagarniacze  robią robote

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj