farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Uziu92    7974

co chwilę przechodzi szaruga , ale ogólnie ok 10 stopni jest , wieczorem się zajrzy do deszczolapa. Sumek tu się nie ma z czego cieszyc, fajny traktor do tura, ale tam za granicą to ja nie wiem co oni nimi robią , dziadkowa 30 co się po lasach tłucze , łąkach , rowach krzakach lepiej wygląda a ma 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12191
Uziu92 napisał:

co chwilę przechodzi szaruga , ale ogólnie ok 10 stopni jest , wieczorem się zajrzy do deszczolapa. Sumek tu się nie ma z czego cieszyc, fajny traktor do tura, ale tam za granicą to ja nie wiem co oni nimi robią , dziadkowa 30 co się po lasach tłucze , łąkach , rowach krzakach lepiej wygląda a ma 35 lat

a mówią że polacy to katy i niedbaluchy🤔😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

wszędzie są tacy i tacy  ludzie,ja sprzedałem swoją 60-tkę  która miała 25 lat,a wyglądała jak nowa,teraz po 5 latach jak ją zobaczyłem to się płakać chce;-(

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
2 godziny temu, zycietoniejebajka1 napisał:

No a Twoim zdaniem to jaka rolę spełnia, tak zamontowany filtr..? 

Żadnej, bo co wyłapie to i tak puści spowrotem.. 

Tam jest filtr siatkowy więc jak może przepuścić bo woda musi przejść przez niego dopiero dalej idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
1 godzinę temu, kopin napisał:

w takich sytuacjach wszyscy sobie o dziadkach przypominają ,a wcześniej każdy żyje sobie sam i daleko żeby nikt mu d*py nie zawracał

przepraszam bardzo, ale to babcia sama się zadeklarowała, gdyby nie to to wziąłbym te dwa tygodnie płatne po 80% i też jakoś bym przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

brat-to nie było czepianie się Ciebie tylko moje zdanie jak to ogólnie wygląda;-)

1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Tam jest filtr siatkowy więc jak może przepuścić bo woda musi przejść przez niego dopiero dalej idzie

tak samo jak w odstojniku paliwa w ciągniku,a masz do dołu skierowany żeby to co zassane po pracy opadło na dno zbiorniczka a nie w momencie jak zgasisz traktor wróciło przewodem do zbiornika paliwa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Ale jaja teraz wizyty z lekarzem będą przez telefon i lekarz będzie wystawiał erecepte,przychodnie zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

Dobrze że ja jedna krowe zostawił, mleczko jest, jajka są ziemniaki tez, indyki w zamrazarce , dżemy są, mrożonki tez ino mąki dokupić i wódki i jakoś to bedzie. Żeby btylko pozwolili na pole pojechać bo tego niezniose jak nie

  • Like 3
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

W kraju panika panowie, cały dzień montowalismy i zamawialismy pseudozabezpieczenia przed tym dziadostwem, każdy chce na już, koszta nie grają roli. Żona w stonce pracuje, ja też codziennie widuje setki ludzi, powiem wam ciekawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15387

Umnie pod lasem bezpiecznie, raczej nie złapie. 

Mróz na niedzielę -5° na prognizie.

A koła na letnie to już pomieniali🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

ciekawe co by było jakby ten wirus miał z 80-100% smiertelnosci, jakieś rewolucje by chyba były i burdy :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12191

A jak w kwietniu śnieg spadnie? raz samochodem siedziałem w rowie kiedy ? około10 kwietnia w 2000roku póściłem gaz i wjechałem w zaspę 🙃🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
3 minuty temu, Uziu92 napisał:

ciekawe co by było jakby ten wirus miał z 80-100% smiertelnosci, jakieś rewolucje by chyba były i burdy :D

to może niektórzy dla szczęścia ogółu nie zdążyli by głupich komentarzy napisać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16860

hehe, też kiedyś zmieniłem na letnie i popadalo na biało. dojezdzalem do skrzyżowania, może z 10km/h i zaczęło mnie ciągnąć w stronę ludzi czekających na przejściu. ich miny były dość ciekawe. pewnie moja też. Tak słabiutko w ich stronę sunalem, ale znak mnie zatrzymał na szczęście. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Opony w aucie mam premium,uważam ze to najlepsza inwestycja,jeździ przeważnie się zimą bo latem to w polu,nie bacniesz kogoś w tył,nie zarzuci cię do rowu,jeździ się szybciej,choć zima jak nie zima ale warto co raz kupić nowe a jak w jakimś typowym rozmiarze to nie są drogie,nawet takie najlepsze.

Wystarczy tylko raz gdzieś wiechać i hamować oczami i naprawa wyjdzie drożej niż opony,a bity to nie to samo,już nie wspomnę o zdrowiu.

Wieje i coraz  pokropi ale delikatnie.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, Rolnik1973 napisał:

A koła na letnie to już pomieniali🤔

A też się zastanawiałem czy już . Wyczytałem , ze średnia dobowa 7+, to tak jeszcze nie . Ale na dniach zmienię .

Wiater ustał . Mało łba przed wieczorem nie urwało . podobno jutro wiater też sam i będzie bramy otwierał .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj od 8 rano do 14 spadło 2mm deszczu. Potem się rozpogodziło i słońce nawet wyszło. Teraz +7 i wieje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
53 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

 

A koła na letnie to już pomieniali🤔

 

Wczoraj przerzucilem, zimy nie będzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

LRA/LBI dzisiaj 3mm ale w pasie od Radzynia do Parczewa to wlało ostro 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj