farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

farmtrac8244    209

Rozmawiamy o zjawiskach pogodowych, jakie występują w naszych regionach i mają bezpośredni wpływ na nasze gospodarstwa i nasze lokalne rolnictwo.

Jaka jest aktualna pogoda dla rolnika? Jakich prognoz pogody dla rolników używacie?
Zapraszamy do dyskusji

Kontynuacja tematu ogólnego: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/

Pogoda niczego sobie około 5 na plusie. Wiaterek czuć słońce przyświeca.

• Like 1

Piotrek1975    536

Z wieczora było -2 teraz +1 chyba front nadciąga z deszczem. Co to nikt nie pisze w temacie, zostali w 2019😎😉

Gość   
Gość

No mogę coś napisać .

Wiosnę czuć i da się zauważyć że dzień dłuższy .       Od tego krótszego . 9_9

Wiadomość z agroFakt.pl

Bananek    3416

zielsko koło pryzmy z trawą rośnie jak wiosną. dziś leciało 5 żurawi. chyba coraz bliżej wiosny.

stempos1980    762

A ja bym m chciał teraz tak -10 w dzień a nocą to wiadomo jak by było bo teraz jest na to pora a szczególnie śniegu bo sucho chociaż po ostatnich opadach deszczu pokazała się dawno niewidziana woda w rowie

Agrest    5452

Dziś cudowny słoneczny cichy dzień.

Na rano gołoledź przewidują.

pedro2    1263

Jak głowa ciężka po świętach to nie urwie... 

Cieplej jakoś pod wieczór sie zrobiło i mgła siada, cos tam kapie

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

jacus    405

caly dzien wapno sialem-pogoda idealna, w nocy przymarzlo, potem wyszlo sloneczko ,troche blota sie zrobilo ale niewiele, na piasku to nawet nie rozmarzlo, a teraz jeszcze cisza, temperatura na plusie,

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Gość   
Gość

Wiater coraz większy za oknem słychać.

Agrest    5452

Lunęło przez 3 minuty.

Wypogadza się i ochładza. Było 4, jest 3. Na noc mróz i może trochę białego sypnie.

GRZES1545    1916
Napisano (edytowany)

LRA trochę podlało ale nie wiele ,ile to nie wiem bo zabrałem pod dach miarę 🤭 +2⁰

Edytowano przez GRZES1545

GRZES1545    1916

Miało tak padać sniegiem, deszczem i już ciemno sie robi i tylko pizga nic wiecej😬

slawek74    2081

Oj wialo dzisiaj w południe jak pasze do wozu ładowałem aż do domu po czapkę na uszy wracałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arassso
      Siema chodzi mi o miejsca miejscowości kontakty z komisami handlarzami gdzie mozna kupić obejrzeć Ciężkie zetory i ursusy serii 914 1014 1224 i ich odpowiedniki zetorowskie 8145 8245 10145 12145 10245.
      W planach mam zakup coś z tych ciężkich ursusów albo zetorów zależy co sie trafi zakup będzie realizowany dopiero pod koniec roku albo poczatek kolejnego ale już teraz chce wiedzieć gdzie szukać, rozglądać się a nie w tedy kiedy juz bede chciał kupić w tedy chce tylko w siąść w samochód i wiedzieć gdzie jechać oglądać a nie tracić czas na szukanie miejsc
    • Przez Zernaz
      Myślę nad uruchomieniem własnej fermy, nie mam tylko kontaktów do ludzi którym mógłbym sprzedawać hurtowo. Mam tylko tych, którzy pomagają w rozkręceniu biznesu:  https://www.eseo.pl/o-agencji/, ale oni nie zadzwonią do moich potencjalnych klientów i nie powiedzą że mam mięso znacie kogoś zaufanego?
    • Przez tomzika
      Dzien dobry,mieszkam w duzym wielo rodzinnym domu i chcemy go troche przebudować, moze jeszcze cos dobudowac i szukamy profesjonalnej pracowni architektonicznej. Polecacie jakieś konkretne?
    • Przez ursusek912904
      Cześć Co mogę kupić dziewczynie na Walentynki również rolniczka jak ja 😍
    • Przez warchest
      słuchajcie mam takie pytanie otóż,  jak wysłać nasiona np worek 50 kg kurierem czy jak to się wysyła ?  np jak ktoś zamówił ode mnie i to z bardzo daleka , i chce żeby to przesłać mu to a ja nigdy nie wysyłałem i nie wiem jak to wygląda , dlatego pytanie do was i mniej więcej jaki koszt takiej wysyłki by był i czy do domu by mojego kurier podjechał np 
      ps sory moze nie w tym temacie dodalem ale nie wiedzialem w jakim 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj