Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor6340    1

fajne zwlaszcza drift noca, wlaczalem pokolei ,a na przedostatnim wyskoklo mi ze gratulacje zostales 999999 wizytatorem yohtube i kliknac cos mialem ,ze niby wygralem .wylaczylem strone wiecie jak to teraz jest w necie ,jeszczby mi wirus wskoknal

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

Kiedy byłem w technikum miałem możliwoć wyjechać na 10 dniową praktykę do holandii.byłem w średnim gospodarstwie 20ha 60 krów niby nic nadzwyczajnego gdyby nie małe hobby farmera-tractor pulling...miał dwia takie "ciągniki" jednym jeździł na zawody, drugiego składał.oba miały silniki V12 nie wiem od czego.jak mi jednego odpalił to stałem 8m od ciągnika i przy przygazówce czułem ciepło na twarzy  :o zatyczki w uszach też nic nie dawały...ten miał ok 750km a ten drugi miał mieć ponad 850 ale to dopiero jak go zrobi...najbardziej mi się podoba jak "marszczy" się opona-po tym chyba najbardziej widać moc tego sprzętu.holender miał 11 letniego syna który też miał swój traktor co prawda z kosiarki trawnikowej ale na dwóch kołach jeździł  ;) ciekawe kiedy w polsce będzie modny taki sport...

Laraks    22

a tamtego filmiku to nie widzialem myslalem ze ci chodzi o ten z mccromickami no troche szkode tego silniczka

1rajdzik    14

wpiszcie sobie MAIS 2 na YouTube... niedawno widziałem taką sieczkarnie jak przejeżdżałem przez Jelonek...podobno najdroższa maszyna John Deer'a...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się