Polecane posty

Yoda    535

Na hasło jedziemy palić opony to wszyscy jadą. Jak pada temat zrzeszenia się i produkowania i sprzedawania razem chętnych nie ma. Ten strajk to taka patologia była że jakby weszło ZOMO z palami to ludzie na chodniku bili by brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekzetor    19
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

Za to to powinni wypałować żeby im ślady pręgów do żniw były na skórze.

https://youtu.be/a_ZX1_sFOVI

Wystarczy   wrypać  duże  kary  i  zabrać  dopłaty bezpośrednie   na 5 lat  i  cofnąć   kasę  z PROW  za  działania  na szkodę  dla  środowiska.   Jabłka niech sobie  rozwalają  czy  inne  owoce  niech blokują  ale  opony  palić    konsumentów  zatruwać.  I weź tu mieszkaj  w mieście  otworzysz  okno  pójdziesz do roboty  harować  na kasie   czy magazynie  przychodzisz z roboty  a mieszkanie  śmierdzi  spalenizną   bo  się komuś  we łbie  przewróciło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060

O jakie chojraki tu się zjawiły. 

I bardzo dobrze że dymią, powinni jeszcze świńskiej gnojowicy podlewać dla pełnego aromatu. 

Jestem za protestami 👍 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

 Obejrzyjcie jakie patologie są w ministerstwie. Chwała że strajkują!

 

  • Like 1

The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

I dają pretekst władzy żeby nam pupę obrobiła 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak popierałem protesty , to już teraz właściwie zaczynam się zastanawiać czego właściwie protestujący chcą . No oki , jest źle , no ale jakie te postulaty , bo teraz to nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Po 3 miesiącach przyznaliscie mi i kilku innym rację odnośnie niepoprawnosci protestów tego pana krzykacza.. hmm dziwne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, bratrolnika napisał:

jest źle, a chcą żeby było dobrze, czego tu nie rozumieć😋

No tak , ale najpierw jakieś ostrzeżenie i wyraźnie powiedzieć czego się oczekuje . A tu ni z gruszki , ni z pietruszki poleciało paru opony palić . Jakiś niesmak odczuwam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepanitoo    199

Jak było pokojowo, to były głosy, że trzeba ostro, gnojówka i burdy. Są burdy, to głosy, że za ostro, czego oni chcą. Masakra

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

jak jest zle jesli dochod z ha wynosi 3400 zl ?????  dla polglowkow-dochod nie przychod !!!!!!!!!!!!

 chorobowe-10 zl dziennie niedawno dostalem wiec moge potwierdzic , gdyby to byla psia grypa to bym sie nie przejmowal ale dla naprawde chorego to jest pewien problem.

czego chca protestujacy-zalezy czy "lepper" 2.0 wystepuje w tvn24 czy w tvp-info przekaz jest inny😉, na dzien dzisiejszy tornado urwalo mi antene satelitarna wiec opieram sie na tvp i moge powiedziec ze trudno powiedziec 😛😛,😛  

poczytajcie posty szczepanito i sami ocencie czy to ma jakis sens, co do wystapien na zywo przed kamerami -pokazcie co potraficie a potem krytykujcie.....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo właśnie jasnego przekazu nie ma !

 

2 minuty temu, Szczepanitoo napisał:

Jak było pokojowo, to były głosy, że trzeba ostro, gnojówka i burdy. Są burdy, to głosy, że za ostro, czego oni chcą. Masakra

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

No tak , ale najpierw jakieś ostrzeżenie i wyraźnie powiedzieć czego się oczekuje . A tu ni z gruszki , ni z pietruszki poleciało paru opony palić . Jakiś niesmak odczuwam .

ja tam nie wiem, bardziej w formie żartu to napisałem

jako osoba stojąca z boku też mi to nie pasuje, tak samo jak nie pasowało wcześniej, gdy blokowali autostradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Dynamiczny rozwój projektu AGROunia to budowa więzi pomiędzy rolnikami na terenie całego kraju, organizacja struktur terenowych i tworzenie sprawnej komunikacji. Nasza działalność opiera się w znacznej mierze na wywieraniu pozytywnej presji na rządzących, którzy odpowiedzialni są za prowadzenie skutecznej polityki rolnej. Nasza zdolność strajkowa jest czynnikiem mobilizującym ministra rolnictwa do pracy. Merytoryczne przygotowanie członków AGROunii, nasza aktywność w kontakcie z instytucjami realizującymi zadania dotyczące rolnictwa oraz udział w pracach komisji sejmowych uzupełniają nasze działania ukierunkowane na poprawę sytuacji w rolnictwie. Bardzo często otrzymujemy pytanie o postulaty: co chcemy osiągnąć? dlaczego to robimy? Otóż naszym głównym celem, który sobie postawiliśmy jest: zmobilizować osoby odpowiedzialne w Państwie za pracę na rzecz rolnictwa i polskiej wsi, do faktycznego wykonywania swoich obowiązków - minister rolnictwa ma być przede wszystkim przedstawicielem rolników w rządzie, urzędnicy instytucji rolniczych i pozostałych instytucji okołorolniczych mają realnie pracować na naszą rzecz, wykonywać swoją pracę w interesie wsi, kierować się w podejmowanych przez siebie działaniach polską racją stanu i uwzględniać przede wszystkim interesy rodzinnych gospodarstw rolnych. W skrócie: minister i urzędnicy mają pracować dla wsi ! Postulaty do zrealizowania A jakie są zasadnicze zadania do zrealizowania, która są niezbędne do uzdrowienia stanu polskiego rolnictwa? AGROunia od dłuższego czasu wskazuje na konieczność załatwienia kilku podstawowych spraw, które są warunkiem uratowania polskiego rolnictwa przez upadkiem. 1. WPROWADZENIE PRZEPISÓW NAKŁADAJĄCYCH NA SKLEPY WIELKOPOWIERZCHNIOWE OBOWIĄZKU OFEROWANIA DO SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH Z MIMINALNYM UDZIAŁEM 51% PRODUKTÓW POCHODZENIA I PRODUKCJI KRAJOWEJ 2. GRAFICZNE ZNAKOWANIE PRODUKTÓW ROLNO-SPOŻYWCZYCH FLAGĄ KRAJU POCHODZENIA PRODUKTU. 3. NAŁOŻENIE NA ROSJĘ EMBARGA NA SPRZEDAŻ DO POLSKI WĘGLA KAMIENNEGO - DO CZASU ZNIESIENIA PRZEZ ROSJĘ OGRANICZEŃ W EKSPORCIE POLSKICH OWOCÓW I WARZYW. 4. UZDROWIENIE SAMORZĄDU ROLNICZEGO - REFORMA IZB ROLNICZYCH. 5. AUDYT ROLNICZYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH I FUNDUSZY PROMOCJI ŻYWNOŚCI ORAZ REFORMA TYCH INSTYTUCJI. 6. WPROWADZENIE USTAWOWEGO ZAKAZU KOMERCJALIZACJI UJĘĆ WODY ORAZ POTRAKTOWANIE WODY JAKO STRATEGICZNEGO SUROWCA DO PRODUKCJI ŻYWNOŚCI 7. PODJĘCIE NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI PAŃSTWA W CELU URATOWANIA RYNKU TRZODY CHLEWNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pieprznięty 1 postulat ! To nie komuna . Można domagać się jakiejś formy promocji , ale nie takiego nakazu .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Partyzant85 napisał:

Widzę że pewnie ludzie mający z rolnictwem tyle wspólnego że chcą wykupić ziemię od rolnika nadal nawołują na tym forum do sprzeciwu wobec agrouni. Ciekawe czy chcą wykupić ziemię za własne pieniążki  z prowadzenia małych dziadowskich firemek czy to tylko słupy opłacane przez zagraniczny kapitał.

 

Absurd . To szybciej słupy protestują, bo gdyby rząd wprowadził te postulaty w życie to po 10 latach połowa gospodarstw by zbankrutowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Ja to zaraz pójdę protestować przeciwko chłopom.

Jak do kurły nędzy można tak postępować.

Czechy gnębia naszą żywność, wymyślają że za mało mięsa w kabanosach a chłopki w odwecie ruszyli po zetory.

Po 2 miesiącach zetor pnie się w górę i teraz na 2 miejscu o 3 traktory przegrał z ciuchciolaldem.

To chłopska parodia i jeszcze się szczycą że opony palą bo minister ma zablokować napływ z zagranicy  bo chłopka się nie sprzedaje.

PARODIA

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale takie Czechy potrafią dbać o swoje interesy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dojdzie do tego że sami sobie napierdzielimy przepisów, paragrafów których nie jesteśmy w stanie spełnić. Tak oto sami się załatwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29

popieram protesty. I oszczedzcie już sobie troliki czasu bo nie oglupicie nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już tak jest . W tych wszystkich zaleceniach , przepisach , nakazach , zakazach to już nawet urzędnicze głowy pierdolca dostają i co głowa to inna interpretacja . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
1 minutę temu, ryzakk1 napisał:

popieram protesty. I oszczedzcie już sobie troliki czasu bo nie oglupicie nas

To protestuj, przyczep się goły łańcuchem do barierki przed sejmem, może kto się zlituje byś nie zmarzł.

Ale z drogi i  od ognia won.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj