mkacper99

Members
 • Ilość treści

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

24 Excellent

O mkacper99

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 09/05/1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kalisz

Ostatnio na profilu byli

3927 wyświetleń profilu
 1. Wlkp miejsce w 3 setce na liście, poprawki w czerwcu 2018r, później we wrześniu 2018r i od tamtego czasu cisza...
 2. Wielkopolskie, 3*6 miejsce. Pierwsze poprawki w czerwcu 2018, drugie w listopadzie 2018r i od tamtego czasu CISZA.
 3. Nie, Ardanowski zwrócił się do MSWiA, mandaty ( jak na tą chwilę hehe ) umorzone.
 4. Dziś, od godziny 6:00 w województwie Łódzkim, koło Wieruszowa odbywa się protest rolników pod zakładem mięsnym Wędlinka Dobrydział 6 98-400. Zatrzymany jest jeden tir z mięsem z Belgii. Rolnicy czekają za weterynaria.
 5. Nie robisz nic? No to źle. Pokazujesz problemy rolnictwa, zainteresowały się nimi media czy posłowie - wielki foch bo na autostradzie. To gdzie mieliśmy to zrobić? Na wsi pod sklepem blokować drogę? W Rawie Mazowieckiej blokuje 300 osob zaklad miesny. Ludzie, kończcie z ta polityka tylko zacznijcie działać. Na stronie gazety farmer jest artykuł.
 6. Jeśli chcecie pogadać o swoich własnych przemyśleniach politycznych czy ustrojowych to takie rzeczy w wiadomosciach prywatnych. Spotkania w WLKP się bardzo dobrze udały, łącznie 750 osób. Jutro kolejne zabranie koło Łowicza. Apel dla wszystkich osób, którzy siedzą w domu i narzekają bo przecież nic się nie da.. w środę od 10 włączcie telewizory na jakiejkolwiek polskiej stacji publicznej czy posłuchajcie radia. Jak już to zrobicie, wróccie do tematu i powiedzcie, że jesteśmy już na straconej pozycji i nie potrafimy się jednoczyć.
 7. W celu zorganizowania spotkania w twoim terenie proszę o telefoniczny kontakt do mnie, numer podany jest w pierwszym poście na grafice. Dziekujemy bardzo! Tak, zrobimy wideorelacje oraz zaprosimy gazety. Do Agro Unii można dołączyć po wypełnieniu kart członkowskich, nie znajdziesz na tą chwilę ich w internecie gdyż są one tylko na zebraniach takich jak w piątek. Jeśli jesteś zainteresowany to podeślij mi swojego emaila w wiadomości prywatnej, dam wniosek do wypełnienia. Oczywiście będzie taki wniosek można dostać publicznie, graficy oraz projektorzy stron ciągle pracują i niedługo będzie to gotowe. Dziękujemy za rady, na pewno będziemy się starać o kontakt z takimi ludźmi.
 8. Aktualizacja, na spotkaniu potwierdzono przybycie już 400 osób + CI o których nie wiemy.
 9. https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/asf/14346-agro-unia-zalozy-zolte-kamizelki Zapraszam do artykułu!
 10. Serdecznie zapraszamy, prosimy też poinformować znajomych o tym zebraniu!
 11. Zgadzam się z Tobą ale właśnie trzeba nad tym pracować, żeby uruchomić strukture i powiększyć świadomość rolników, nie mówię, że wszędzie wśród rolników jest zgoda.. bynajmniej u nas jest pełne poparcie dla Michała i spodziewamy się ogromnej ilości osób na tym zebraniu,
 12. Co człowiek to inny pomysł.. zawsze znajdzie się ktoś, komu któryś z pomysłów będzie nieodpowiadał i to normalne bo wszystko ma wady i zalety.. Nie jest to oficjalne stanowisko, przed nami rozmowy z rolnikami. W środę rolnicy z zagłębia trzody chlewnej, w Grabicy pod Piotrkowem Trybunalskim będą podejmować decyzje o formie strajku w ich terenie. Możliwości są dwie, zdania podzielone - jedni wolą blokadę lokalnych ważnych dróg a inni od razu na Warszawę. Trzeba się porozumieć!
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj