Polecane posty

Rolnik1973    15388

Jak patrzę na tego przewodniczącego to się gospodarzyć odechciewa,

Ciekawe co mu płacą za te paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Słyszałem że dzisiaj postulaty o imporcie węgla od Putina. Agrounia zaczyna reprezentować też górników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Chodzi o to że jak nic eksportować nie można do Rosji z Polski to dlaczego tyle węgla się stamtąd przywozi. Jak nic to w obydwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, krzysieek napisał:

Chodzi o to że jak nic eksportować nie można do Rosji z Polski to dlaczego tyle węgla się stamtąd przywozi. Jak nic to w obydwie strony

Bo chcesz go kupować, chcesz aby taniej więc przywożą. Proste. TAk samo z mięsem z duńskich świń. Chcesz kiełbachy w lidlu aby taniej po 8 zeta na promocji, to ci przywożą towar na jaki jest zapotrzebowanie, czyli tani.

 

I strajk nic tu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

U nas to samo. Węgiel gruby polski po 1000zł a ruski po 850. Znajomy prowadzi skład to twierdzi że polski wcale nie idzie, wszyscy biorą ten ze wschodu. Takich mamy patriotów gospodarczych. Inna sprawa, że polskie jest droższe bo na 1 górnika przypada trzech nierobów z różnych związków zawodowych. Powoli w rolnictwie to samo się robi, gospodarstw coraz mniej a cwaniaków "działaczy" coraz więcej co myslą jak tu zrobic dobrze... sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja mam wrażenie i podejrzewam że prezes AgroUnii jest osobą nierównoważona psychicznie

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337
38 minut temu, damianzbr napisał:

Bo chcesz go kupować, chcesz aby taniej więc przywożą. Proste. TAk samo z mięsem z duńskich świń. Chcesz kiełbachy w lidlu aby taniej po 8 zeta na promocji, to ci przywożą towar na jaki jest zapotrzebowanie, czyli tani.

 

I strajk nic tu nie pomoże.

Mi tego tłumaczyc nie musisz. Nie kupuje w zachodnich marketach. To mówisz że do Rosji eksportować nie możemy a gaz i węgiel owszem od nich można kupować? No świetna polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
37 minut temu, Yoda napisał:

U nas to samo. Węgiel gruby polski po 1000zł a ruski po 850. Znajomy prowadzi skład to twierdzi że polski wcale nie idzie, wszyscy biorą ten ze wschodu. Takich mamy patriotów gospodarczych. Inna sprawa, że polskie jest droższe bo na 1 górnika przypada trzech nierobów z różnych związków zawodowych. Powoli w rolnictwie to samo się robi, gospodarstw coraz mniej a cwaniaków "działaczy" coraz więcej co myslą jak tu zrobic dobrze... sobie.

 

IMG_20190221_115101.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Ach ta zła Agrounia po co chcą robić coś dla rolnictwa. Walczą żeby było lepiej ale po co. Tutaj Panowie z forum są zachwyceni tym że są ruchani głęboko w dupe. Ciągną zaklady na potęge towar z zagranicy stęplują jako polskie i sprzedają w miejsce naszego towaru, a my dostajemy za nasz towar jałmużna i jeszcze nikt nie chce tego kupowac. Mimo tego ze nasz towar jest lepszy i tańszy. Hmm a może Wy drodzy krytykanci robicie cos dla nas rolnikow ? Bartek jako człowiek zdrowy na umyśle co zrobiles dla siebie i innych rolnikow ? Poza pisaniem postow na AF.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie kolego, oni robią sobie szum bo kilku zachciało się być drugim Lepperem. Czytam o wszystkim co robią, ale np. postulaty które zgłaszają są tak absurdalne, że osobiście bym się wstydził takie zaprezentować publicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

szczepanito idzie droga leppera- czy cos to da, na krotka mete moze i cos pomoze-niedlugo wybory do izb rolniczych😛, no i inne tez😏 wiec wladza cos kapnie......

rolnicy na zachodzie europy nie takie akcje robili-we francji w tamtym roku spalili nie asfalt tylko urzad skarbowy. czy cos to dalo -chyba nic, konkurencja z europy wschodniej ich wykancza, coraz wiecej gospodarst bankrutuje lub jest likwidowanych z braku oplacalnosci-czyli to europejski standard.

wystepowaliscie kiedys na zywo w telewizji-podajcie linki do tych programow, posmiejemy sie............sam mialem pare razy okazje[powodz], ale na szczescie tego w internecie sie nie znajdzie-pare lat minelo😉


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
28 minut temu, rudinho11 napisał:

Ach ta zła Agrounia po co chcą robić coś dla rolnictwa. Walczą żeby było lepiej ale po co. Tutaj Panowie z forum są zachwyceni tym że są ruchani głęboko w dupe. Ciągną zaklady na potęge towar z zagranicy stęplują jako polskie i sprzedają w miejsce naszego towaru, a my dostajemy za nasz towar jałmużna i jeszcze nikt nie chce tego kupowac. Mimo tego ze nasz towar jest lepszy i tańszy. Hmm a może Wy drodzy krytykanci robicie cos dla nas rolnikow ? Bartek jako człowiek zdrowy na umyśle co zrobiles dla siebie i innych rolnikow ? Poza pisaniem postow na AF.

Nie zrobiłem z siebie i innych rolników bandy idiotów, a i kilku osobom niezwiązanych z rolnictwem wytłumaczyłem jak to wygląda z naszej strony. Czyli pewnie więcej dobrego niż panowie rozrzucający jabłka w Warszawie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171
44 minuty temu, rudinho11 napisał:

Ach ta zła Agrounia po co chcą robić coś dla rolnictwa. Walczą żeby było lepiej ale po co. Tutaj Panowie z forum są zachwyceni tym że są ruchani głęboko w dupe. Ciągną zaklady na potęge towar z zagranicy stęplują jako polskie i sprzedają w miejsce naszego towaru, a my dostajemy za nasz towar jałmużna i jeszcze nikt nie chce tego kupowac. Mimo tego ze nasz towar jest lepszy i tańszy. Hmm a może Wy drodzy krytykanci robicie cos dla nas rolnikow ? Bartek jako człowiek zdrowy na umyśle co zrobiles dla siebie i innych rolnikow ? Poza pisaniem postow na AF.

Fajnie że chcą cos robić ale czasy strajków Leppera się niestety skończyły. Takie akcje jak wczorajsza ośmieszają rolników i buntują społeczeństwo przeciwko nam. Kołodziejczak co sie dorwie do kamery to gada co innego. Zero poważnych postulatów tylko te jego teksty "nie pozwolimy zniszczyc naszego rolnictwa" itp. Jego juz nikt powaznie nie traktuje bo nie potrafi kilku sensownych zdań powiedzieć  tylko drze się jak wściekły.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę że pewnie ludzie mający z rolnictwem tyle wspólnego że chcą wykupić ziemię od rolnika nadal nawołują na tym forum do sprzeciwu wobec agrouni. Ciekawe czy chcą wykupić ziemię za własne pieniążki  z prowadzenia małych dziadowskich firemek czy to tylko słupy opłacane przez zagraniczny kapitał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Rozmowy były, postulaty były i obietnice ze strony ministerstwa też już były. Media próbują ogłupić ludzi i zrobić z rolników bandytów, jak widać się udało. Zresztą skłócanie miasta i wsi dzieje się już od dawna każda władza to robiła, a nienawiść tylko rośnie. Wszystko dzieje się poprzez media, ale rządzącym tylko o to chodzi. Ja nie popieram niczego ten kraj już upadł. Mówi się dużo o żydach ze chcą się tu osiedlić przejąć kapitał, ale to już się dzieje. Jeżeli nie będzie wojny, czy kolejnego wołynia to polacy sami nawzajem się zniszczą. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoda    535

Ja jestem przeciwny a mam ponad 100 sztuk bydła więc jak nic jestem slupem jakiegoś cwaniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

AgroUnia sama się wykończy, dużo krzyku mało realnych pomysłów

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171
8 minut temu, Partyzant85 napisał:

Widzę że pewnie ludzie mający z rolnictwem tyle wspólnego że chcą wykupić ziemię od rolnika nadal nawołują na tym forum do sprzeciwu wobec agrouni. Ciekawe czy chcą wykupić ziemię za własne pieniążki  z prowadzenia małych dziadowskich firemek czy to tylko słupy opłacane przez zagraniczny kapitał.

 

Jestem rolnikiem i nie mam obowiązku popierać Agrouni i tych ich śmiesznych działań. Jak rolnicy na własną rękę zablokowali drogę to Kolodziejczakowi sie to nie spodobało bo bez jego wiedzy. Czyli tylko jego działania rolnicy maja popierać bo mu media łatkę drugiego Leppera przyczepily i mu woda sodowa do głowy uderzyła. Tak jak Ty masz prawo to popierać tak samo ja mam prawo być przeciw i nic Ci do tego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tacy "buntownicy" jak Kołodziejczak to są często pionki na usługach służb. Zobaczcie ile Michał zebrał danych personalnych rolników na wiecach Agro Unii. To byłyby bardzo cenne dane, wyłożone na tacy nazwiska ludzi mogących w przyszłości działać na szkodę systemu. Tak w ogóle, to Kołodziejczak beknął za akcję na A2?  Zablokuj jeden z drugim autostradę, to zobaczymy ile czasu wystarczy komornikowi, żeby Wam gospodarstwo zlicytował.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

prezes powinnien wziac przyklad z marszalka i jak przed wojna wyslac wojsko i policje z  ostra amunicja ,strzelac do chlopow jak za najlepszych lat II rp, jak poleje sie krew i dziesiatkami legna trupy-to znowu beda trzymac morde w kubel i zyc w nedzy gdy panowie politycy typu bredzinskiego sie bawia...

kolodziejczak w telewizji powinie mowic o nozyczach cen, ekonomice i organizacji produkcji rolniczej, wplywie machniecia szkrzydel motyla w amazonii na ceny plodow rolnych na gieldach w chicago i paryzu ????? czy macie jakies inne propozycje zeby sie przebic-choc marnie- do mediow, ?????

gdy pala opony w paryzu czy berlinie to fajnie  ??? ??????????

gdy wychodza w zoltych kamizelkach na ulice francji i nie takie rozroby sa, to wspaniale ???????????

wylaczcie kurwizje -wlaczcie myslenie, 

ciekawe jak przyjda czasy ze bedziecie mleko do scieku wylewac, albo za grosze sprzedawac-tak jak z warzywami i owocami sie robi-to bedziecie sie smiac, trzoda juz w dupe dostala, miesne bydlo tez, drob co chwile w kryzysie, przyjdzie i kolej na was...............

 

  • Like 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Cześć ślepo wierzy w pana krzykacza a reszcie wstyd za niedawne poczynania w stolicy. Jak ktoś chce to może wierzyć w teorie spiskowe ale nie róbcie zadymy bo opinia idzie na rolników. Jak już to pod sejm a nie truć ludzi dymem z opon

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Oto kolejny przykład jak świat polityki i biznesu potrafi zarobić na czyimś nieszczęściu. Tu akurat zabłysnęli politycy PISu ale prawda jest taka,że takie "kwiatki" rosną podczas panowania każdej opcji politycznej i w każdym kraju z tą różnicą, że w większości krajów sprawa ucicha i prawie nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności a jest kilka takich państw gdzie za takie coś jest "czapa"...no cóż co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szansę być ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj