News

Polecane posty

Go┼Ť─ç   
Go┼Ť─ç

Bierz . P├│┼║niej wszystko sprzeda┼╝ . Ty wiesz ile to trylion├│w PLN├│w ? :ph34r:

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Adrian_K_90    749
49 minut temu, Rolnik1230 napisał:

Witam mam mo┼╝liwo┼Ťc przej─Öcia gospodarstwa nastawionego na produkcj─Ö mleczn─ů posiadaj─ůc─ů 40 kr├│w dojnych i 45 m┼éodziezy┬á

53 hektary ziemi z czego 6h pastwisk i 15 h p├│l

Jak my┼Ťlicie czy brac si─Ö za to ?

Mam do┼Ťwiadczenie bo od kilku lat pomagam w prowadzeniu┬á

53 ha ziemi z czego 6 ha pastwisk, i 15 pół, a te reszta to co? Lasy?

Udost─Öpnij ten post

Wiadomo┼Ť─ç z agroFakt.pl

misio3p    1226
2 godziny temu, Rolnik1230 napisał:

Witam mam mo┼╝liwo┼Ťc przej─Öcia gospodarstwa nastawionego na produkcj─Ö mleczn─ů posiadaj─ůc─ů 40 kr├│w dojnych i 45 m┼éodziezy┬á

53 hektary ziemi z czego 6h pastwisk i 15 h p├│l

Jak my┼Ťlicie czy brac si─Ö za to ?

Mam do┼Ťwiadczenie bo od kilku lat pomagam w prowadzeniu┬á

Ile to jest 6 godzin pastwisk? Kiedy┼Ť w farmingu '11 tak mia┼éem ┼╝e w 6 godzin pokosi┼éem p├│┼é mapy i zebra┼éem z nich siano. To o t─ů jednostk─Ö powierzchni chodzi, tak?

No kurde poza tym 40 dojnych z 21 godzin ziemi to chyba ci─Ö┼╝ko utrzyma─ç, prawda?

• Haha 2
  • Confused 1

24.07.2008 - 24.07.2019 - 11 lat na AF

Udost─Öpnij ten post

bratrolnika    9144

6h pastwisk to jest tak ┼╝e wchodzisz na pastwisko, idziesz i idziesz, i jak minie 6 godzin to jeste┼Ť na ko┼äcu pastwiska

Czyli w sumie tyle samo co jak od tego drzewa do w pizdu­čśé

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

damianzbr    3664
22 godziny temu, marulekk napisał:

@damianzbr┬áto ┼╝e obiecywa┼é a teraz lezie do polityki to perfidne oszukanstwo i ma du┼╝y minus ale niemow ┼╝e on do ko┼äca┬á z opozycji bo z tego co pami─Ötam wywodzi si─Ö on ze struktur pismak├│w a ostatnio nawet usciskiwal si─Ö z Ardanowskim ­čśŐ┬á

Ja osobi┼Ťcie wola┼ébym aby kto┼Ť wreszcie znalaz┼é si─Ö ,kt├│ry pogoni te ca┼ée szemrane towarzystwo zar├│wno z lewej jak i prawej strony┬á

No w┼éa┼Ťnie, wywodzi si─Ö z pisior├│w, a teraz skacze im do gard┼éa. Wi─Öc co to oznacza, ┼╝e maj─ů wsp├│lnego wroga razem z PO, wi─Öc graj─ů w jednej dru┼╝ynie.

Ka┼╝dy by wola┼é, ale to jest nie osi─ůgalne. Nikt nie p├│jdzie do rz─ůdu charytatywnie, ka┼╝dy co┼Ť b─Ödzie na swoj─ů str. przekr─Öca┼é.

19 godzin temu, marulekk napisał:

Ty to musisz mie─ç jakiej doj┼Ťcia, takie info o % itd.. hoho┬á

R├│wnie dobrze ja mog─Ö powiedzie─ç o Tobie i klapkach na oczach, tylko kto┼Ť co┼Ť z┼éego na pisze na pisiork├│w ju┼╝ obro┼äca przylatuje , agent├│w wyszukuje .... Typowy fanatyk Kaczy┼äskiego┬á

Btw . Wali mnie te ca┼ée PO jakco┬á ale na twoje nie pocieszenie wali mnie te┼╝ ten PiS ­čśë

Jakie doj┼Ťcia, nie zrozumia┼ée┼Ť ┼╝e to w przeno┼Ťni kt├│ra mia┼éa zobrazowa─ç plany PO?

Nie jestem fanatykiem pis tylko nie chcę aby PO wróciło do koryta.

Jak cię wali PO, pis, to głosuj na kukuiza. On z kim by nie wszedł w koalicję nie zrobi krzywdy Polsce, nie sprzeda jej ani na prawo ani na lewo, ani za ocean.

Je┼Ťli agrounia wejdzie do sejmu przekonasz si─Ö ┼╝e stworz─ů koalicj─Ö z PO / PSL. Mo┼╝emy si─Ö za┼éo┼╝y─ç.

• Like 2
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

marulekk    1930

Z Kukizem my┼Ťl─Ö ┼╝e si─Ö po┼╝egnamy na jesie┼ä , niezdovedzie 5%­čĄöna peda┼é├│w glosa nieoddam wi─Öc albo ta ca┼éa konfederacja zostaje albo co┼Ť mi si─Ö jeszcze we ┼ébie odwr├│ci albo na karcie do g┼éosowania karnego kutasa namaluje ­čśÄ

• Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udost─Öpnij ten post

jacus    406

kukiz-kto to jest ???­čśŤ┬áchoroba alkoholowa powoduje ze trudno go brac na powaznie-piatkowy wieczor jest tylko raz w tygodniu-a co z reszta dni ??

szczepanito musial dlugo myslec nad nazwa partii-jezyk polski jest bogaty ale niedlugo braknie dobrych slow­čś¬

jaki bedzie jej los- nietrudno przewidziec.......

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez extrabyk
      Oto kolejny przyk┼éad jak ┼Ťwiat polityki i biznesu potrafi zarobi─ç na czyim┼Ť nieszcz─Ö┼Ťciu. Tu akurat zab┼éysn─Öli politycy PISu ale prawda jest taka,┼╝e takie "kwiatki" rosn─ů podczas panowania ka┼╝dej opcji politycznej i w ka┼╝dym kraju z t─ů r├│┼╝nic─ů, ┼╝e w wi─Ökszo┼Ťci kraj├│w sprawa ucicha i prawie nikt nie jest poci─ůgany do odpowiedzialno┼Ťci a jest kilka takich pa┼ästw gdzie za takie co┼Ť jest "czapa"...no c├│┼╝ co kraj to obyczaj
      Co do samej sytuacji to ciekaw jestem Waszych opinii...dyskusja ma szans─Ö by─ç ciekawa i burzliwa
      https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      T─ů belark─ů zrobi┼é oko┼éo 20tys. bel
      Mo┼╝e znajdzie si─Ö kto┼Ť kto si─Ö zna i wyceni tak─ů pras─Ö, mniej wi─Öcej.
      Z g├│ry dzi─Öki, pozdrawiam

• Przez jarek2030
      Witam! Mam problem poniewa┼╝ chc─Ö sprzeda─ç s┼éom─Ö po mieszance j─Öczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupi─ç i zbelowac t─ů s┼éom─Ö moje pytanie jest ile wzi─ů─ç od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zb├│┼╝ kwalifikat
  • Utw├│rz nowe...

Wa┼╝ne informacje

U┼╝ywamy plik├│w cookies, aby poprawi─ç funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj─ů tre┼Ť─ç strony, w tym wy┼Ťwietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa┼ä u┼╝ytkownika, pozwalaj─ů nam r├│wnie┼╝ zrozumie─ç, w jaki spos├│b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies oznacza, ┼╝e b─Öd─ů one zamieszczane w Twoim urz─ůdzeniu ko┼äcowym. Mo┼╝esz dokona─ç w ka┼╝dym czasie zmiany ustawie┼ä dotycz─ůcych cookies. Wi─Öcej szczeg├│┼é├│w w naszej Polityce prywatno┼Ťci i plik├│w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj─Ö
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj