Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateoo8913    0

Witam,mam problem z wyborem modelu ciągnika John Deere. Zastanawiam się,który model wybrać 6400,6510 czy też 6600 ;) Niedawno dokupiłem trochę ziemi no i to zdecydowanie za dużo na Renault 8514,która do tej pory i tak obrabiała prawie 50ha jako główny koń pociągowy :) Prosiłbym o kilka porad w sprawie JD,na co zwrócić uwagę,czego się wystrzegać w tych modelach? Ogólnie interesuje mnie również opinia użytkowników tych oto maszyn :)

adamsmati00    0

Moim zdaniem weź 6600 są to bardzo dobre ciągniki nie do zajechania, z tych co podałeś jest tez on największy a przy 50ha będzie miał co robić podczepiasz 4 skiby obracane agregat 4 m i pola ubywa ja bym go brał silny i naprawdę mało awaryjny traktor.

hardkor113    79

Ktorego bys nie wybral to bedzie dobrze przeciez to ta sama seria tylko moca sie roznia.
Ale ja na twoim miejscu bral bym cos kolo 130km w koncu 50 ha to juz nie tak malo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mateoo8913    0

Moglibyście napisać na co zwrócić uwagę przy zakupie JD? Nie miałem zbytnio do czynienia z tą firmą,jedynie co, to 2 razy zdarzyło mi się jechać JD. W mojej okolicy bardzo mało jest tych ciągników,większość poszła w New Hollandy i Zetory no i ciężko się cokolwiek dowiedzieć w tej sprawie.Nie chcę wtopić kasy i później beczeć ;)

hardkor113    79

Na to co w innych czyli glownie na stan techniczny.
Ale licz ze jesli masz ciezka noge to nie bedziesz zadowolony z jd.

hardkor113    79

John deerey maja to do siebie ze jak im depniesz to robi sie wir w baku i paliwo ucieka momentalnie ale jak nie masz ciezkiej nogi to pali jak kazdy inny.

Matys1990    20

Juz nie przesadzajcie z tym paleniem JD,wezmie troche paliwa ale Jakarobote zrobi?? 16-18 litrow na hektar przy orce to nie jest tragediA? JD duzo lyka przy lekkich pracach..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez johniy861
      Witam, od pewnego czasu mam problem z uciekajacym powietrzem z układu hamulcowego. Ogólnie przez większość roku powietrze nie jest potrzebne ale w żniwa z przyczepami juz jak najbardziej a denerwujace jest to ze za każdym razem gdy zgasze ciągnik a za 15 min znowu odpale to trzeba czekać aż nabije powietrza do ukladu ( żeby można było ruszyć przyczepy). Podczas jazdy problemu nie ma bo kompresor bije na bieżąco. Wstępnie zlokalizowalem gdzie ciśnienie ucieka i wydaje mi sie ze z zaworu sterowania hamulcami przyczepy ( al160250). Wiadomo john bierze pneumatyke z wabco tylko pytanie czy jest możliwość naprawy takiego zaworu? sa gdzieś dostępne części do nich? Niby na necie są jakieś zestawy naprawcze ale znów ich cena powala no i jak je dopasować do konkretnego modelu zaworu. Może ktoś rozwiazywal juz ten problem u siebie i pomógł by mi z nim?
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰
    • Przez rollo29
      Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.