Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateoo8913    0

Witam,mam problem z wyborem modelu ciągnika John Deere. Zastanawiam się,który model wybrać 6400,6510 czy też 6600 ;) Niedawno dokupiłem trochę ziemi no i to zdecydowanie za dużo na Renault 8514,która do tej pory i tak obrabiała prawie 50ha jako główny koń pociągowy :) Prosiłbym o kilka porad w sprawie JD,na co zwrócić uwagę,czego się wystrzegać w tych modelach? Ogólnie interesuje mnie również opinia użytkowników tych oto maszyn :)

adamsmati00    0

Moim zdaniem weź 6600 są to bardzo dobre ciągniki nie do zajechania, z tych co podałeś jest tez on największy a przy 50ha będzie miał co robić podczepiasz 4 skiby obracane agregat 4 m i pola ubywa ja bym go brał silny i naprawdę mało awaryjny traktor.

hardkor113    66

Ktorego bys nie wybral to bedzie dobrze przeciez to ta sama seria tylko moca sie roznia.
Ale ja na twoim miejscu bral bym cos kolo 130km w koncu 50 ha to juz nie tak malo.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mateoo8913    0

Moglibyście napisać na co zwrócić uwagę przy zakupie JD? Nie miałem zbytnio do czynienia z tą firmą,jedynie co, to 2 razy zdarzyło mi się jechać JD. W mojej okolicy bardzo mało jest tych ciągników,większość poszła w New Hollandy i Zetory no i ciężko się cokolwiek dowiedzieć w tej sprawie.Nie chcę wtopić kasy i później beczeć ;)

hardkor113    66

Na to co w innych czyli glownie na stan techniczny.
Ale licz ze jesli masz ciezka noge to nie bedziesz zadowolony z jd.

hardkor113    66

John deerey maja to do siebie ze jak im depniesz to robi sie wir w baku i paliwo ucieka momentalnie ale jak nie masz ciezkiej nogi to pali jak kazdy inny.

Matys1990    20

Juz nie przesadzajcie z tym paleniem JD,wezmie troche paliwa ale Jakarobote zrobi?? 16-18 litrow na hektar przy orce to nie jest tragediA? JD duzo lyka przy lekkich pracach..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez zdzichu124
      Witam, planuje na tegoroczne zniwa zakup kombajnu John Deere 1188, planowalem zakup 1177 ale ze wzgledu ze mam do objechania duzo usług a jesli zmienie sprzet to pewnie klientów przybedzie , dlatego zdecydowalem sie na model z 6 wytrzasaczami i wieksza powierzchnia separacji ziarna oraz mocniejszym silnikiem. Budżet jaki planuje wydac to 80tys zł , na aukcjach są modele za okolo 50-60tys ale sa tez takie w okolicach 100tys zł i nie wiem dlaczego ceny sa tak zroznicowane, co ma ten za ponad 100tys czego nie ma ten za 60tys i jest warte tą roznice w cenie. Mam pytanie do osob mających pojecie o tym modelu , szczegolnie użytkownikow oraz serwisatnow tych maszyn , na co zwrócic uwage przy kupnie, co sprawdzic , co jest ich slabym punktem itp. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.
    • Przez Smoka
      Co powiecie na temat tych ciągników bo chcę go zakupić ?
    • Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was posiada kosiarkę dyskową Feraboli 2.0m. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.