Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Henek

Jak ustawic prase Mf 124?

Polecane posty

Henek    0

Jak ustawic prase Mf 124 ?Teoretycznie wiem zeby widły nie spotykały się z tłokiem a wiązanie startowało w odpowiedniej chwili, ale z praktyką gorzej. Na kołach łańcuchowych są znaki w postaci małych otworków ale nie moge znaleś punktu odniesienia.Pomóżcie

ps .na razie jeszcze sie nic nie stało ,ale uwazam ze lepiej wiedziec jak to zrobic w razie awarii

nasil90    94

naj lepiej to jest kręcić na pusto ręką i obserwować cały proces czy się wszysto zgadza i jeśli tak jet to wtedy do ciągmika i do przodu niestety w prasie mf ci nie pomogę bo mam prasę claas

caseon    1
naj lepiej to jest kręcić na pusto ręką i obserwować cały proces czy się wszysto zgadza i jeśli tak jet to wtedy do ciągmika i do przodu niestety w prasie mf ci nie pomogę bo mam prasę claas

Nasil90 dobrze mowi najlepiej jest pokrecic reka i zaobserwoac co sie dzieje ja swojego claas markanta tez tak ustawialem

Wiadomość z agroFakt.pl

Henek    0

Te wybrania w tłoku są dośc długie , czy igły muszą wchodzi w jakimś konketnym miejscu czy moż byc jakieś przesunięcie ? Tłok i widły chyba jusz rozgryzłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość