Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uwaga na oszusta-handlarza sianokiszonką!

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Janek1801

Janek1801

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 12:19

Cześć! Ostatnio nadziałem się na taką ofertę: http://olx.pl/oferta...2efcfd;promoted

Ogłoszenie wypicowane jakie to super sianokiszonki robi, a w rzeczywistości handlarz. Jak ma klienta, to zbiera z okolic najtańszą sianokiszonkę i sprzedaje jako super towar z gruntów ornych. W dodatku zapewnia, że jest weterynarzem... Kupiłem 44 baloty do krów mlecznych, a tego nawet cielaki nie chcą jeść. W rzeczywistości jest to przerośnięte siano z kwaśnych traw łąkowych. Żadnych wartości odżywczych.

Ja już kasy nie odzyskam, ale może kogoś to uchroni przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Uwaga na oszusta-handlarza sianokiszonką! Dzisiaj, 16:56
  •  

#2 Share Darekk1986

Darekk1986

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 12:32

Samin oszuści  !!!

Samin oszuści  !!!

#3 Share Janek1801

Janek1801

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 12:41

Niestety. Człowiek stara się zaufać a jak zawsze, wychodzi na tym najgorzej :)

#4 Share the1mati1

the1mati1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 12:56

Skąd jesteś? Nie daleko mnie to ogłoszenie.

#5 Share prezesmax

prezesmax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Zainteresowania:lubie wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 01 marzec 2016 - 13:18

Jak masz fakturę to możesz sie z nim trochę podroczyć może coś wskórasz a jak nie to jakiś mały samosąd chyba że ta sianokiszonka aż taka zła nie była a bynajmniej nie wszystkie belki

Zetor i tylko Zetor

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Janek1801

Janek1801

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 17:57

Nie mam faktury. Policzył po 140zł i 2 baloty gratis. Za pierwszym razem jak dzwoniłem, to mówił, że akurat ostatni transport pojechał i już więcej nie ma. Po ok. 2 tyg.  zadzwonił i okazało się, że jeszcze jeden może sprzedać, ale już nic więcej nie będzie. Więc zamówiłem, bo już byłem pod ścianą i musiałem coś kupić. Wszystkie baloty, śmierdzą octem, trawa ostra, widać, że z kwaśnych torfowych łąk, bo sam takie posiadam. Tylko raz dałem krowom i jak mleko spadło o 200l. na doju, to dałem sobie spokój. Teraz jakoś to wciskam cielakom, ale tylko tyle, że trochę prze grzebią i reszta idzie na po ściółkę.
No i teraz widzę, że znowu się ogłosił. Może u niego trawa rośnie zimą?!?! 

Poza tym, gdy transport do mnie jechał, to najpierw powiedzieli, że już wyjechał do mnie załadowany, a później jak dzwoniłem do kierowcy, to powiedział, że dopiero ładują :) Nie pomyślałem o tym, że ktoś takie jaja robi. No ale cóż. Za błędy się płaci.
Jestem z okolic Sieradza.

#7 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 389 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 12:56

W moich stronach sianokiszonka nawet ponad 200 zł. za belę :blink:

Słyszałem o przypadkach gdzie owijają starą sianokiszonkę nową folią i sprzedają jako z minionego sezonu !!!

sk***ysyństwo nie ma dziś granic i ludzie zrobią wszystko dla pieniędzy ;[

Moim zdaniem jak jest ewidentny kant to zebrać paru sąsiadów i jechać kupą żeby oddawał kasę a jak nie to w pier**l bo inaczej tych "chwastów" nie wyplenisz B)

#8 Share Janek1801

Janek1801

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 02 marzec 2016 - 23:47

Wcześniej mnie oszukał jeszcze inny, z tym, że rolnik. Pokazał mi naprawdę super sianokiszonkę. Podpisałem umowę i wpłaciłem zaliczkę. Kupiłem 120 balotów. Byłem przy pierwszym załadunku, później już tylko jeździł sam kierowca i jak przywiózł to jemu płaciłem. Okazało się, że na 4 samochody ten pseudo rolnik wrzucił mi 60 balotów, starego zbutwiałego gówna! Tylko na gnój się nadaje. Byłem u niego z policją, myślałem że da się to jakoś polubownie załatwić to się wszystkiego wyparł... Ehhh, nie dość, że ceny kosmiczne to i tak polak polaka potrafi oszukać. Chciwość ludzka nie zna granic. Ceny 150zł-200zł to dla sprzedającego czysty interes a i tak mało. Niedługo z tej zazdrości, będą wstrzykiwać truciznę do balotów, żeby krowy pozdychały. Wszystkiego można się spodziewać. 

Ok. Pojedziesz, wpierdolisz i jeszcze za debila pójdziesz siedzieć. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share extrabyk

extrabyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 389 postów

Napisany 03 marzec 2016 - 00:24

No ręce opadają na takie akcje. Człowiek ciężko pracuje a taki cwaniak się cieszy,że kasę zarobił i jest bezkarny a Ty ani kasy ani paszy...na "pocieszenie" powiem, że nie tylko u nas takie świnie podkładają. Kolega kupił mi siłownik do koparko ładowarki od handlarza w Danii....duża firma a nie jakiś podwórzowy sprzedawca złomu a jak przywiózł to się okazało,że tłoczysko totalny złom i 1.000 zł. poszło się paść a ja i tak musiałem dorabiać nowe tłoczysko i robić z dwóch siłowników jeden i kolejny 1.000 zł....jeszcze dwadzieścia lat temu za taki numer to bym pojechał do Danii i mu ten siłownik w d*pę wsadził ale człowiek z wiekiem robi się spokojniejszy...hehehe