Skocz do zawartości

Zdjęcie

obrotomierz c330

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krystianadamczyk1

krystianadamczyk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 12:41

obrotomierz c330 :) Nie działa mi obrotomierz w c 330. jak wykręcam linke z silnika i przekręcam ją to wskazówka się podnosi co może być przyczyną?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
obrotomierz c330 Dzisiaj, 19:01
  •  

#2 Share javorskyp

javorskyp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Hokey

Napisany 12 kwiecień 2009 - 17:42

obrotomierz c330 linka nie dostaje z silnika do obrotomierza. U mnie ja skrocilem obudowę linki (ta taka pokryta czyms czarnym z zelazna sprezynką w środku) ok 1.5cm - 2cm i pozniej obudowę skleiłem i teraz ładnie chodzi. Myślę że to tego przyczyna jeżeli linka sie kreci na sucho z silnika. Pozdrawiam

#3 Share malorolny

malorolny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 12 kwiecień 2009 - 20:27

obrotomierz c330 Bajerujesz ................... napęd obrotomierza pochodzi ze skrzyni biegów , a nie z silnika ..................... , po pierwsze sprawdź stan linki , ( czy nie przerwana i czy prawidłowa długość ) jeżeli to jest ok to pozostaje tylko ciągnik rozjechać bo napęd spierd ..........................................

#4 Share 330CUrsus

330CUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja.

Napisany 13 kwiecień 2009 - 08:03

obrotomierz c330 Ale może być też taki przypadek że przy skrzyni tam co się przykręca linkę mógł się wytrzeć ten kwadracik co się przykręca linkę. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

#5 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 13 kwiecień 2009 - 08:08

obrotomierz c330 Ja w swoim wymieniłem ten czarny plastik ktory sie wkreca w obudowe nowa linka i przez 2-3 minuty chodził normalnie a potem d**a !! :) Jak odkrece linke od strony skrzyni i pokrece w palcach to licznik działa :) Co to moze byc??
Kwadracik jest dobry , nie wytarty .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4473 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 13 kwiecień 2009 - 08:14

obrotomierz c330 Jeżeli ten jak to nazywacie "kwadracik" jest dobry to możliwe jest, że linka za mało wystaje z pancerza, albo ten czarny plastik, który wymieniłeś ma za długi gwint i linka nie wchodzi w napęd na takiej długości jak powinna. Spróbuj skrócić ten plastik (gwint na który wkręcasz linkę) na początek o 2 mm i zobacz czy da to jakiś efekt. Jeżeli nie to skróć bardziej. Powinno pomóc. Robiłem tak nieraz i zawsze działało.

#7 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 13 kwiecień 2009 - 12:47

obrotomierz c330 miałem to samo... podobno były produkowane linki "za krótkie" i szybko sie wycierały. ja skróciłem trochę pancerz i odwróciłem linkę i narazie chodzi.

#8 Share krystianadamczyk1

krystianadamczyk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 14 kwiecień 2009 - 13:25

obrotomierz c330

Jeżeli ten jak to nazywacie "kwadracik" jest dobry to możliwe jest, że linka za mało wystaje z pancerza, albo ten czarny plastik, który wymieniłeś ma za długi gwint i linka nie wchodzi w napęd na takiej długości jak powinna. Spróbuj skrócić ten plastik (gwint na który wkręcasz linkę) na początek o 2 mm i zobacz czy da to jakiś efekt. Jeżeli nie to skróć bardziej. Powinno pomóc. Robiłem tak nieraz i zawsze działało.

Możecie podać poprawną nazwe teko "kwadaracika " i i gdzie on sie znajduje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share gsxr00

gsxr00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 kwiecień 2016 - 13:22

obrotomierz c330

Ja w swoim wymieniłem ten czarny plastik ktory sie wkreca w obudowe nowa linka i przez 2-3 minuty chodził normalnie a potem d**a !! smile.gif Jak odkrece linke od strony skrzyni i pokrece w palcach to licznik działa smile.gif Co to moze byc??
Kwadracik jest dobry , nie wytarty .

Witam linka za płytko wchodzi w wałek który wychodzi ze skrzyni .....ja miałem tak samo .wiec ten plastik od spodu wybrałem na głębokość około 5 minimetrów  wiertłem nie pakietam dokładnie jakim ale chyba 26 średnicy  i do tego z góry gdzie nakręc sie linkę kolejne 5 obciąłem i linka wchodzi prawie cała w wałek . bo głębokość dziurki w wałku wynosi 1,8 cm ......Bo tak wchodzi jakieś 4 minimetry a jak otwór w wałku jest wyrobiony troche to nie bedzie chodzić ....wyjąć wałek wymienić na nowy lub spróbować go sklepać linke wsadzamy do środka i z każdej strony klepiemy delikatnie i jest jak nowe .....