Polecane posty

Firewall88899    284
I nie nowy a 8 letni :) nie wiem co ludzie mają za manie pisania o czymś co jest ilus letnie ale z małym przebiegiem "nowe".. To tak jakbym wystawił stare ale nie jezdzone opony i napisał w ogłoszeniu "nowe".
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
Dnia 7.10.2018 o 09:25, farmtrac8244 napisał:

fajne , mogli by to dalej klepać bo jest to już w miare nowoczesna wizualnie i ergonomiczna koncepcja oraz ciekawa podstawa do dalszego rozwoju i modernizacji jak to było w przypadku wielu modeli zachodnich ciągników że nowsze modele  niewiele konstrukcyjnie różniły się od starych i ewentualnie były unowoczesnianie , dużo nie kosztowałoby projektowanie samych bebechów pod konkretną obudowę skrzyni/mostu itp oraz późniejsze testowanie tego ale łatwiej kupić gotowe silniki/ skrzynie z zachodu czy cały ciągnik z azji i sprzedawać z logo niedźwiedzia by zarobić na składaniu a nie na produkcji maszyn 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25710

To moje dawne miasto wojewódzkie więc nie podzielę tego stwierdzenia😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Była "chitra" baba z Radomia to teraz Włodek rekin byznesu. Taka bieda tam jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25710

Miasto jak miasto nie zauważyłem specjalnych różnic pomiędzy innymi.

A nawet jaki jedyni mamy Air Show😁

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
5 minut temu, Thomas2135 napisał:

Była "chitra" baba z Radomia to teraz Włodek rekin byznesu. Taka bieda tam jest? 

Kuźwa nie wiem o.O byłem tam parę dni temu i jakoś nie sądzę żeby była bieda sądząc po ilości wypasionych bryk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
52 minuty temu, Marecki2922 napisał:

niewiele mi to mówi . to jest oddzielne urządzenie coś jak kranzle hot box , lavor vulcano ? jakieś więcej informacji i parametrów technicznych i zdjęcia można na pw?  długo to masz ? z jaka myjką pracuje ? wężownica jeszcze cała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Szukam jakiegoś zestawu agregat z siewnikiem. Cos na nieduże gospodarstwo,nie musi być bajerów typu ścieżki, hydrauliczne znaczniki. Ważne abym mógł zestaw dźwignąć albo belarusem 920.3(monoblok 4500kg) albo zetorem 9540 z turem (nie wiem ile on dźwiga,ma jeden siłownik pomocniczy). I ważne pytanie, jaka jest różnica między agregatem z jednym a dwoma siłownikami? Np unia ma jeden a agromasz dwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9260

Bo tak nie wygląda 19-to letni ciągnik co ma 4800 mth. Gdyby pracował - to by był chociaż minimalnie poobijany, nawet od mycia. A gdyby stał, to by lekko przyrdzewiał tam, gdzie przytarty. On jest tak samo "orginalny" jak "januszowe" Passaty 20 lat 160kkm przebiegu "w dizlu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj