Skocz do zawartości

Mich9

Members
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

9 Neutral

O Mich9

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

341 wyświetleń profilu
 1. Orka zimowa

  Jak to niektórzy piszą "książkowo" :D
 2. Agritechnica 2017

  Brzydal to on jest :D
 3. Oprysk 15.11.2017r.

  I co działa ten n lock? Widać jakieś różnice? Na wiosnę fajna sprawa bo z pierwszą dawka nie trzeba się mordować jak pogoda nie dopisze.
 4. Pszenica przewódkowa

  @Agaiko Sens jest w tamtym roku siane w takie błoto że głowa boli, 3 listopada to pod koniec było jeszcze zielono. Fakt że do tego co siane we wrześniu to tona mniej wyszła, ale ci co siali jarke to jeszcze słabiej wyszli bo jare w tym roku kompletnie nie sypało. Według mnie pszenica i pod śniegiem skiełkuje.
 5. John Deere 7710 & Maitre

  Może będzie wyżej sypał kombajnem.
 6. Rzepak ozimy Kuga

  Ccc + tebu ale i tak nieźle go przytrzymało bo po sąsiadach to rzepak dwa razy wyższy. Ale korzeń strasznie lichy zobaczymy po zimie.
 7. Rzepak ozimy Kuga

  Strasznie wyrósł mimo skracania też macie podobny problem?
 8. Orka zimowa Niemeyer N15G

  Przedplużki robią robotę.
 9. Jęczmień ozimy Titus - 15.10.2017

  Dlatego piszę że bizona najłatwiej według mnie ustawić aby nie głubił i w miarę doczyszczał. Tak jak miejscowy usługodawca na usługach ile fabryka dała i zielono, jak gościu zaorał UG to i tak porosło tak że ścieżki widac, a u siebie spokojnie, od razu nogę z gazu zdjał. Ale jak pisze jest zależność że bizony najmniej gubią. Dlatego piszę że yacenty ma zielono przez to że kombajn dużo zgubił.
 10. Jęczmień ozimy Titus - 15.10.2017

  E tam, jak zobaczylem ile samosiewów masz w rzepaku, to się za głowę złapałem, niby orane jak pisaleś, ale po bizonie jak wcześnie było zgruberowane to jęczmień pod koniec września zdarzył się wyklosil i można było go spokojnie na zielono skosić :D A w rzepaku mimo jęczmienia Ibis ładnie przykrył, i żadnych samosiewów nie było, nawet nie było sensu pryskać na samosiewy. Dużo zależy też od kombajnu mogę się założyć że ten John Deere więcej zgubi od poczciwego bizona. Widać po sąsiadach jak mają nowe kombajny to jest bardziej zielono niż po bizonach bo na wsi piec sztuk to widać porównanie.
 11. Rostselmash rsm 161

  Jeszcze kilka lat temu na targach jak były te kombajny to blacha była strasznie gruba, jak w ruskich czołgach, pamiętam że boczną klapę ciężko było otworzyć. Bagnety podobno pasowały od bizona, operatorzy zachwalali że ruski czołg, nie wiem jak teraz z jakością ale na następnych bednarach już zeszli z kosztów :)
 12. Kosa spalinowa 2-suw czy 4-suw?

  FS 131 jak się orientuję nie ma na Polskę jest tylko 130, taka kosa na razie sezon przechodziła bezawaryjnie, ładnie chodzi ale w trawie chaszczach 1 m ma migawy.
 13. Deutz-Fahr 6215 RCSHIFT

  Ło panie a kto to panu tak sp***dolił. Jaki sens takiej orki? Po za wyciąganiem żywej gliny na wierzch oraz całej melioracji. Pług musiał chyba iść po samą ramę a nawet więcej a kierowca dojcza oparł się na bocznej szybie :D
 14. Orka siewna na pustyni

  W to to panie można by siać.
×