Polecane posty

bratrolnika    28761
9 minut temu, daron64 napisał:

 

A może Ty byś chciał wirowke? Przyczepy same by się spawaly :)

E chyba nie, żeby mi licznik ze skrzynki wyskoczył? Zresztą podobno moje przyczepy nie są bezpieczne, więc chyba spawać już nie będę....

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
8 minut temu, witejus napisał:

ciekawe co pod tym linoleum?

Najpewniej nowa blacha 4-5mm, oczywiście z jednego arkusza żeby łączeń nie było, a linoleum żeby farba się nie wytarła😂

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268

@brat

Pewnie się boisz, że do skarbówki doniesie :)

@witejus

I opony made in czechoslovakia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
2 minuty temu, daron64 napisał:

@brat

Pewnie się boisz, że do skarbówki doniesie 

Ja z sąsiadami dobrze żyje, a na AF to pewnie z dwie osoby wiedzą jak mam na imię, więc ciekawe na kogo by donieśli.... A z resztą, jak chcesz uderzyć psa, to kij się znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25712

Jak upierdliwa menda to linka z ogłoszeniem podeśle.

 Z jednym handlarzem rozmawiałem to teraz skarbówka wysyła pracowników w teren. Idzie gość i negocjuje cenę ciągnika. Brak faktury lub zaniżanie wartości i gość płynie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19793
21 godzin temu, darekspire90 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-john-deere-6230-nowy-agregowany-z-przyczepa-18-t-CID757-IDvzysm.html ile taki john deere mógł nowy kosztować? traktor nie był brany na dofinansowanie tylko na firme na zwrot vatu a model prawie ful wersja skrzynia 24/24 miękka oś przedni tuz i wom itd problem tkwi ile mógłbym z gościa urwać

Połączone

czy aby na pewne nie był brany na dofinansowanie??

3 godziny temu, daron64 napisał:

Panowie może ktoś chce spawarka wirowke? Ostatni raz używana 20lat temu, wtedy działała. 

rozbierz na złom , moją tak skończyła i ze sprzedaży starczyło na migomat

a to Cię by nie zainteresowało?

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-3m-CID757-IDvUBLZ.html#f98f1a3079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    518

Ze trzy lata temu sprzedałem identyczną talerzówkę za 5 tys tylko w gorszym stanie 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4268
24 minuty temu, soltys48 napisał:

czy aby na pewne nie był brany na dofinansowanie??

rozbierz na złom , moją tak skończyła i ze sprzedaży starczyło na migomat

a to Cię by nie zainteresowało?

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-3m-CID757-IDvUBLZ.html#f98f1a3079

Miałem propozycje na złom za 350zl..duzo miejsca nie zajmuje, a już z rok jak ja wyciągnąłem z garażu. Znajomy elektryk miał ją przejrzeć i mówił, że już ma kupca, ale temat ucichl. Ja to taki sentymentalny jestem,  żal mi na złom :)

Za talerzówkę dobra cena, ale koszt transportu by mnie zabił. 60km od domu mam za 5.tys z wymienionymi talerzami,  łożyskami, tylko siłownik zarzygany. Tyle, że kasę są zboże wpłaciłem na ratę kredytu i za nawozy i muszę czekać na jalumuzne i wtedy na poważnie się wezmę, narazie przeglądam ogłoszenia,  co po ile chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9261

Ja na razie tez czekam na jałmużnę na jakies inwestycje :D

Talerzówkę to bym przytargał "przy okazji" za tę cenę

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19793
2 minuty temu, daron64 napisał:

Miałem propozycje na złom za 350zl..duzo miejsca nie zajmuje, a już z rok jak ja wyciągnąłem z garażu. Znajomy elektryk miał ją przejrzeć i mówił, że już ma kupca, ale temat ucichl. Ja to taki sentymentalny jestem,  żal mi na złom :)

Za talerzówkę dobra cena, ale koszt transportu by mnie zabił. 60km od domu mam za 5.tys z wymienionymi talerzami,  łożyskami, tylko siłownik zarzygany. Tyle, że kasę są zboże wpłaciłem na ratę kredytu i za nawozy i muszę czekać na jalumuzne i wtedy na poważnie się wezmę, narazie przeglądam ogłoszenia,  co po ile chodzi 

350??to jaka to wirówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj