Polecane posty

jahooo    9243

Jakoś słabo to widzę, by za granicę szły ciągniki z napisami cyrylicą, ściema wali po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zetorki12 napisał:

A skąd wiesz ?

Śruby w felgach zamalowane ,naklejki na masce od nowszego typu,całe poziomowanie od ładowacza pomalowane. A najśmieszniejsze ze podobno oryginalne opony,szczególnie z przodu  ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Dokładnie tak jak szmergiel mówi. Nawet w Polsce nówki zdarzały się z ruskim napisem. Tylko zastanawia mnie jedno,czym ten 920 różni się od 820? oprócz rozmiarem opon. Siłownik taki sam,wom załączany dźwignią

16 godzin temu, soltys48 napisał:

jaki masz budżet?

Ogólnie zastanawiałem się nad siewnikiem meprozet albo famarol a agregat agromasz,agrolift,tolmet (dwa siłowniki) unia na jednym siłowniku nie wiem czy bylaby dobrym wyborem. Więc budżet wyszedłby w trakcie,najpierw musiałbym założyć jakiś sensowny zestaw żeby rozejrzeć się za sprzętem,do wiosny mam czas

😀najwazniejsze abym mógł to dźwignąć którymś z tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159
41 minut temu, KlimekPL napisał:

Chciałbym zobaczyć film z pracy tego urządzenia. Ktoś coś? :)

 

Mi się wydaje że to samo zrobi zwykła glebogryzarka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darek chyba się nie mylisz. Cena jak zwykle granatem oderwana od rzeczywistości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Hehe Thomas jak zwykle ekspert od sprzedaży nieswoich maszyn. Poprzednio też tak twierdziłeś i przyniosło mi to szczęście w sprzedaży.

Cena niska nie jest, ale i stan jest dobry. Sprzedawać nie muszę. Tak samo jak z 3p było poszedł to poszedł, by został do dziś by robił.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Chciałbym zobaczyć film z pracy tego urządzenia. Ktoś coś? :)

 

To jest na wzór karczownika Jagody. Robota zarąbista. Filmy są na Youtube choćby na kanale Jagody.

Glebogryzarki się nie umywa do tego bo noże pracują w innej płaszczyźnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4413

Mam pytanie trochę z innej beczki.Czy po rozdrobnieniu i wysuszeniu marchwi,da radę wytworzyć z tego granulat za pomoca paleciarki?Może ktos próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

szukam przekładni planetarnej/zwolnicy/mostu przedniego jakiegoś pojazdu w którym półosie kreca sie w przeciwnym kierunku niż koła . jakieś pomysły sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Prawie w każdym ze zwolnicami klasycznymi

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, czesio200 napisał:

Hehe Thomas jak zwykle ekspert od sprzedaży nieswoich maszyn. Poprzednio też tak twierdziłeś i przyniosło mi to szczęście w sprzedaży.

Cena niska nie jest, ale i stan jest dobry. Sprzedawać nie muszę. Tak samo jak z 3p było poszedł to poszedł, by został do dziś by robił.

Jak nie musisz sprzedawać to po co sprzedajesz? 

Mam takie osobiste pytanie? Jak to jest wyruchać innego rolnika na grubą kasę sprzedając g... w ładnej "otoczce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
10 godzin temu, czesio200 napisał:

Hehe Thomas jak zwykle ekspert od sprzedaży nieswoich maszyn. Poprzednio też tak twierdziłeś i przyniosło mi to szczęście w sprzedaży.

Cena niska nie jest, ale i stan jest dobry. Sprzedawać nie muszę. Tak samo jak z 3p było poszedł to poszedł, by został do dziś by robił.

i ty sie mnie czepiales o cene zetora a ty ruska cenisz z takim przebiegiem ze hoho.janusz biznesu kupic za darmo a jak do sprzedania to najwiecej w polsce.oj chlopie chlopie i jeszcze tekst o mocniejszym  podnosniku,a masz tam monoblok??????? fige masz,zwykly silownik c110 o udzwigu 3300kg jak w kazdym mtz z tych lat . wstyd tyle panie januszu

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

na tym polega biznes , handel tanio kupić drogo sprzedać i dobrze się ożenić ,taka jest brutalna prawda

Edytowano przez witejus
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Jak dostanę dobrą kasę to sprzedam proste i logiczne. Gówno to może u ciebie na podwórku stoi. Ja wiem co mam. O sprzęt dbam i jak trzeba coś wymienić to wymieniam.  Gruba kasa hahah nie ośmieszaj się 40 parę tyś za ciągnik 80km z 4x4 w takim stanie to faktycznie gruba kasa....

Tylko ja nie jestem handlarz nie muszę sprzedać. Nie muszę ponawiać ogłoszenia 5x jak Ty, bo mi nie zależy. Ramiona sa inne jak w zwykłym mtz i siłownik też większy. Do tego sa listwy wzmacniające przy silniku.

Dokładnie na tym to polega, żeby kupić użytkować i sprzedać przynajmniej nie tracąc na cenie.

Edytowano przez czesio200

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

To już hodowcy świń nie są rolnikami?  Jest od rolnika, 1 wł z pełną historią nie tak jak twoje  sprowadzone. Zetor jaki jest moja sprawa też na nim nie stracę.

Ja nie odbarwiam różowych zetorów i sprzedaję za grubą kasę z wyplakowanymi oponami więc nie wiem jak to jest wyruchać rolników na grubą kasę niestety...

Ale kolega ma już kilka lat doświadczenia więc może podzieli się z tobą tą wiedzą i przeżyciami.

 


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj