Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4258
5 minut temu, soltys48 napisał:

Widocznie

, kojarze go tylko ze zdjęcia @bratrolnika

 

19 minut temu, bratrolnika napisał:

@daron64 daj linka, poczytam co tam pisze nasze Słońce Peru😂

 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Czesio przy tym wymięka ze swoim:

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-mtz-82-z-ladowaczem-CID757-IDvZG9T.html#0059b465ae

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058
14 minut temu, Uziu92 napisał:

za duzo wódki i takie to skutki :D Jak go sprzedasz to nic innego jak c 360 nie kupuj :D

Za tą cenę to trochę poczeka chyba że z ceny sporo zejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, czesio200 napisał:

Pewnie, że można np tanio idzie kupić mf na wypsie z półbiegami ehr itp, tylko, że będzie 10 lat starszy przebieg kilkukrotnie większy no i ewentualny koszt naprawy większy o jedno 0.

Wiadoma sprawa jeden szuka ruska na parę ha drugi szuka germańca. To już każdego indywidualna sprawa.

To chyba z każdą mszyną na af tak miałem, że co bym nie kupił to mogłeś kupić lepsze zachodnie itp. Tak samo z rekordem czy sampkiem też było. A rekord jak doszykowany pomimo swojego wieku i setek ha za sobą potrafi miło i bezawaryjnie kłaść kolejne ha. Gdize na af twierdzili, że się nie da.

Tak samo rusek praktycznie sam walczył przez cały rok i miał 3 awarie.

1 to spalona żarówka. niech będzie 10zł

2 przeciek na miedzianej uszczelce  50gr

3 pompa wspomagania po 18latach zaczęła szwankować koszt nowej 90zł i parę min roboty

Więc nie jest to chyba jakoś bardzo awaryjny sprzęt jak na ten wiek i przepracowane godziny.

 

Bo czerwone wstążki wiszą to i się nie psuje

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
2 minuty temu, soltys48 napisał:

eee to złoma miałeś

mój jest prawie bezawaryjny

noo :D jedyne 1200 mtg miał jak kupiłem :D

2 minuty temu, czesio200 napisał:

Za dużo wódki i takie są skutki hahah

jak robię to nie pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Na rusku wstążek nigdy nie było, więc to nie one... może to, że malowany na czerwono pomaga?

 


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Do 1990 roku ruscy malowali na niebiesko wszystko na rynek własny, a cały eksport na czerwono i biało. Te niebieskie z importu kanałami nieoficjalnymi były trochę gorsze jakościowo i niestety się częściej psuły. To nie moja prywatna opinia, tylko tych, co takie ciągniki mieli, zwłaszcza jak ktoś miał dwa i mógł porównać tego czerwonego na eksport i niebieskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Jest branie na te MTZy z roczników 99-00. Ceny poszły w ciągu dwóch lat ok. 3- 4 tyś do góry. 45 tyś to przesada, ale za 38 szybko zniknie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
10 godzin temu, Uziu92 napisał:

Songo go od Ciebie odkupi :D przytrzymaj mu :D

zanim po niego dojedzie to z trzy razy dojdzie z podniecenia😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj