Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel885    2279

Sprawdź ciśnienie sprężania, jak kręci szybko i wali białym dymem to może być słaba kompresja. Co do prostownika- kupiłem mały prostownik automatyczny z lidla za 60 zł i jak w mrozy mam rano zapalić ciągnik to podpinam go na noc i rano kręci bez problemu, opalarka w rurę od filtra i pali jak w lato :D. Stary, duży prostownik poszedł w odstawkę - niszczyciel akumulatorów i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Kable takowe do rozrusznika mocno sie nagrzewaja i cyna sie wytapia i kabel luzuje w zakuwce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75
3 godziny temu, mate12345 napisał:

 

Co można się spodziewać po tej serii fendta https://www.olx.pl/oferta/fendt-512c-CID757-IDqidg3.html#39f37915c1 , czy to prawda że skrzynie są awaryjne. Ceni go 95  tyś dodam że brak klimy, amortyzacji osi oraz kabiny i jak widać tuza. Ciągnik nie malowany, nie widać było żeby kopcił ani żadnych przecieków, to normalne że na 6 biegu  i 4 połówce stoi w miejscu ani nie ruszy ani nie gaśnie?

W fendzie tak bo ma turbomat i skrzynie ta wersja 50 ale na 40 napewno powinien ruszyć na pusto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To był stop cynowo-ołowiowy. Panowie silnik chodzi świetnie tylko pompa zj***na. Jak postoi przez noc, dwa dni czy tydzień to kręci kilka sekund zanim załapie. Jak zapalę i zgaszę i znów zapalę to rusza od "strzała" tak samo jak ciepły. Nie ustawili jak się należy i tyle. Zimą ciągnik zapalam codzień do paszowozu i wolę grzałkę podłączyć. Pomyślę nad tą ładowarką do akumulatorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 5.12.2017 o 08:12, pawel885 napisał:

Sołtys jak to możliwe że nie wywalili Ci tego ogłoszenia z claasem? Ja to już siły nie mam na tych modów na olx, jak nie za tanio to za dużo części na raz, najlepiej jak by przy sprzedaży wideł trzonek oddzielnie sprzedał..... Gorzej jak skarbówka 

Soltys na allegro wystawił swojego. Może tam się mniej czepiają mimo, że należą do jednej grupy czy jak to określić. Jest chyba na allegro opcja wyświetlania ogłoszenia w olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
11 godzin temu, Thomas2135 napisał:

To był stop cynowo-ołowiowy. Panowie silnik chodzi świetnie tylko pompa zj***na. Jak postoi przez noc, dwa dni czy tydzień to kręci kilka sekund zanim załapie. Jak zapalę i zgaszę i znów zapalę to rusza od "strzała" tak samo jak ciepły. Nie ustawili jak się należy i tyle. Zimą ciągnik zapalam codzień do paszowozu i wolę grzałkę podłączyć. Pomyślę nad tą ładowarką do akumulatorów. 

A paliwo ci się przypadkiem nie cofa? Może wystarczy założyć zawór zwrotny na przewodzie paliwowym i kłopot zniknie. Koszt żaden a może oszczędzić innych zbędnych wydatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łursus ma zbiornik u góry więc nie powinno się cofać. Przed remontem na rozklekotanych sekcjach lepiej zapalał. Dość już o moim złomku, bo nie miejsce na to.

Rozsądna alternatywa dla drogich używek i samoróbek.

http://allegro.pl/nowa-mini-ladowarka-tur-poland-miniladowarka-2017-i7043806519.html#thumb/4

http://allegro.pl/miniladowarka-kolowa-sm-minism-nowa-ladowarka-i7078861818.html#thumb/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

U mnie akurat jest roczny, przełożyłem z innego zetorka, który w zimę nie będzie robił nic. Jak starczy do dużego, to zostanie a do małego założę te 12stke co wziąłem z dużego wyjalem, bo i latem za dużo nie robi :) Jak nie będzie grało, to przeloze z powrotem do małego, a do dużego będę myślał, czy wrócić na dwa czy nie. Grzałkę mam, ale chyba nawet jej nie podlaczalem-nie paliłem go w mrozy. Do ok -5 palił bez problemu, raz przy -15 dla próby chciałem odpalić to ledwo zakręcił, ale odpalić nie dał rady. Przy takiej pogodzie jak teraz, czy koło 0 to pali jak 90% na olx - od strzała :) No i zboża z magazynu się pozbyłem także zimuje  w garażu. Przewody dobre, klemy słabe wymieniłem, wszystko przeczyszczenie. Rozrusznik-sam nie mam czasu, a zawozić do fachowca zbytnio nie ma gdzie nawet :/

Silnik niby był po kapitalce, z pompą i z osiowaniem bloku w Iławie. Kwitów brak, ciśnienie na obrotach nieco ponad 4, dymek tylko pod obciążeniem, z rezerwa do tego podchodzę, choć chłop nie wyglądał na cwaniaka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19719
4 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Soltys na allegro wystawił swojego. Może tam się mniej czepiają mimo, że należą do jednej grupy czy jak to określić. Jest chyba na allegro opcja wyświetlania ogłoszenia w olx.

ma olx'ie wystawiłem drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Odkładnie już cienkie jak papier, dolicz jeszcze conajmniej 2,5 tys na wymianę elementów roboczych "na już"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8058
7 minut temu, adamson330 napisał:

Jak dla mnie to cena za wysoka o co najmniej 3 koła .Ja niedawno kupiłem Krone Mustang 100/3 za 8,5 tys. elementy robocze są w bd stanie które posłużą jeszcze parę ładnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
3 minuty temu, jan34533 napisał:

eee tam, kombinowana czterdziestka

Jak się dobrze przyjrzysz, to widać przewody do zewnętrznej pompy hydrauliki z przodu. Pasowało by na C-355M . Różniły się rozmiarem opon z przodu (szersze felgi) i właśnie pompą hydrauliki niezależną od wałka, z napędem od silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalmr99    22
Zna ktoś handlarza? Warto się interesować u niego sprzętem? https://www.olx.pl/oferta/new-holland-tm-155-CID757-IDqGeGP.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nawet jeśli machnął się o jedno zero to cena kosmos... 60tys za 80-tkę po tunningu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    78
42 minuty temu, kiko80 napisał:

Panowie ktos kupował sprzet od tego goscia z łasku.Co mozna o nim powiedzieć                                                                           https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-6270-z-2002-roku-CID757-IDqGcEh.html#d25ae8e6ed                        

Kupiłem u niego Prasę krone round pack 1550 jestem 100% zadowolony sprzęt nie malowany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
1 godzinę temu, Turok napisał:

Kupiłem u niego Prasę krone round pack 1550 jestem 100% zadowolony sprzęt nie malowany itp.

turok utargowałes czy tak cienko bo widze ze kolo z 74 skoczyl na 78 juz mi to sie nie podoba w ciągu godz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    78
53 minuty temu, kiko80 napisał:

turok utargowałes czy tak cienko bo widze ze kolo z 74 skoczyl na 78 juz mi to sie nie podoba w ciągu godz.

 

Chciał za nią 25tys ale udało nam się stargować na 22500zł bo mu zależało na sprzedaży bo stało u niego jakieś 3-4 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj