piotr820

Prasa zmiennokomorowa Vicon itp. Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SamaPrawda    412

debrzyna napisał:

Podkarpackie 39-322

U nas jeden się zajmuje takimi rzeczami, zakuwanie i wgl ale trochę daleko, bo ja okolice Sieradz-Konin A nie wiem czy na wysyłkę robi takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Mogą być. Musisz sprawdzić jak to cenowo wychodzi ekonomiczniej. Ja w prasie DF 3.56 OC 3 lata temu wymieniłem wszystkie spinki na pasach na te titan i do tej pory spokój. Przy okazji skróciłem wszystkie pasy na jeden wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Może tak będzie ,ale właśnie jestem na kupnie praski do zakuwania  ,złączek i co tam jeszcze potrzebne ,to profilaktycznie kupiłbym kawałek pasa w razie gdyby któryś nie wydał na 1070 Nie ma prasek w tej chwili tych mniejszych tylko na 300 ale myślę że pas na 215 tez na niej zakupie W firmie https://mlt.pl/   maja taka na 240 parę razy używaną to chyba ta wezmę bo po co mi na 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajto1990    4

Bezwzględne minimum to 30 cm. Chodzi o to żeby na jednym wałku nie było dwóch spinek bo będą pękać albo wręcz się łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Są jakieś zestawy naprawcze do siłowników klapy vicon 1901? Czy trzeba wszystko dobierać na sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Kupowałeś osobno czy miałeś zestaw? ten biały krążek to część z tłoczuska czy też jakiś uszczelniacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymek784
      Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, więc proszę o wyrozumiałość. 
      Czy ktoś posiada instrukcje obsługi do wyżej wymienionej prasy (Vicon RV 2160 2009rok) bądź posiada prasę z podobnym sterownikiem i podzieli się ze mną wiedza o obsłudze tego sterownika? dołączam zdjęcie sterownika. 


    • Przez bizonzo56
      Co sądzicie o Deutz-fahr 10006 czy warto go kupywać 
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Problem dotyczy deutz fahr 5120c gs 5 biegów 3 zakresy z 2015r przebieg 500 godz.
      Liczę na odpowiedź użytkowników właśnie tego modelu.
      Jestem ciekaw w ilu przypadkach wystąpiła wada skrzyń biegów objawiająca się silnymi drganiami i hałasem przenoszącym się przez dźwignię zmiany biegów, w tym przypadku na biegu 4. wodzik ewidentnie chodzi po kole przesuwnym. Dodatkowo serwisanci twierdzą, że zastosowane zostały odchudzone wadliwe synchronizatory.
      Mimo iż wada występowała od nowości, brak reakcji serwisu ponieważ jak twierdzą, te skrzynie tak pracują.
      Kontakt z przedstawicielstwem sdf również kończy się odbiciem piłeczki.
      Nie wydaję opinii odnośnie marki i modelu tylko chcę wiedzieć czy to odosobniony przypadek czy norma.
    • Przez Pawel3443
      Witam.Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Dx85,w zbiorniku olejowym robi się piana z oleju i podnośnik wolno działa,czy może ktoś miał taki sam problem,czego może być to przyczyna?
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj