piotr820

Prasa zmiennokomorowa Vicon itp. Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kajto1990    4
Dnia 3.07.2020 o 23:17, Luki223 napisał:

Panowie, orientuje się ktoś jakiej długości powinny byc pasy w vicon rv 187  ?

Według katalogu przednie: 523 cm i tylne: 778 cm. Ale ja np. obecnie na przednich mam 519 cm i jest ok. - pewnie wałki się wytarły...

Edytowano przez kajto1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@debrzyna tymi gwintami to się nie przejmuj bo u ciebie nie ma nakładek przykręcanych na te gwinty jak u mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4pakplus    23
Dnia 16.07.2020 o 17:09, debrzyna napisał:

Do czego służyły lub mogłyby służyć gwinty M8 na wałku /wkręciłem tam śrubki żeby było widać o które chodzi

 

walek.jpg

Zapewne były do tych śrub przykręcane listwy, zamiast tych prętów naspawanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
5 godzin temu, 4pakplus napisał:

Zapewne były do tych śrub przykręcane listwy, zamiast tych prętów naspawanych.

Mylisz się kolego. 🤨

Będę miał chwilę to cyknę fotkę jak to jest oryginalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@SamaPrawda na max do góry ale to zależy też jaką masz siatkę założoną bo siatka siatce nie równa i od tego samego producenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

A na jakiej jedziesz? Ja kupuje najtańszą czyli stronger jakoś idzie ale zawsze mogło by być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
13 minut temu, SamaPrawda napisał:

Na którym wycięciu masz założoną sprężynę?

Miałem założoną na trzecim od dołu Ale dziś kiedy siatka już sie kończyła musiałem zmienić bo hamulec nie trzymał Założyłem na sam duł Ale to tez chyba nie bardzo dobrze Ale dziś miałem sukces po zmniejszeniu przerwy miedzy czujnikiem a siłownikiem zrobiłem 40 balotów i owijało 2,9 ,ale juz po zmianie siatki znowu 1,9 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@debrzyna ciekawy przypadek z którego wnioskuje że wina jest w samym aparacie do siatki a podejrzewałem już że coś z płytką elektroniczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Ciekawi mnie po jakim czasie ta sprężyna traci swoje pierwotne wartości, Może warto by było ją wymienić lub nawet założyć krótszą.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

Spróbuj to ręcznie przestawić bez narzędzi. 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

🤦‍♂️ups, znaczy się sprężynę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszekl    4

Jak ta sprężyna będzie za krótka to wam siatki nie utnie bo silnik nie da rady .czy siatka 3600wejdzie w aparat bo  coś mi się zdaje że może być ciasno bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Wyjaśnijcie mi taką rzecz Na stronie 161 instrukcji jest napisane " Wskazówka  Kiedy zainstalowana została pełna rola siatki wyreguluj podkładkę hamulca siatki . poluzuj śruby o dwa obroty " 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@debrzyna chodzi o to żeby okładzina cierna przylegała równolegle całą powierzchnią do koła hamulca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061

@debrzyna a taki że w teori powinno się regulować a w praktyce żadko kiedy to się robi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Spada wam ciśnienie podczas owijania siatką? U mnie są takie spadki o 100 bar niby wtedy materiał już tak nie ciśnie na pasy bo jest owijany ale nie wiem czy tak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymek784
      Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, więc proszę o wyrozumiałość. 
      Czy ktoś posiada instrukcje obsługi do wyżej wymienionej prasy (Vicon RV 2160 2009rok) bądź posiada prasę z podobnym sterownikiem i podzieli się ze mną wiedza o obsłudze tego sterownika? dołączam zdjęcie sterownika. 


    • Przez bizonzo56
      Co sądzicie o Deutz-fahr 10006 czy warto go kupywać 
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Problem dotyczy deutz fahr 5120c gs 5 biegów 3 zakresy z 2015r przebieg 500 godz.
      Liczę na odpowiedź użytkowników właśnie tego modelu.
      Jestem ciekaw w ilu przypadkach wystąpiła wada skrzyń biegów objawiająca się silnymi drganiami i hałasem przenoszącym się przez dźwignię zmiany biegów, w tym przypadku na biegu 4. wodzik ewidentnie chodzi po kole przesuwnym. Dodatkowo serwisanci twierdzą, że zastosowane zostały odchudzone wadliwe synchronizatory.
      Mimo iż wada występowała od nowości, brak reakcji serwisu ponieważ jak twierdzą, te skrzynie tak pracują.
      Kontakt z przedstawicielstwem sdf również kończy się odbiciem piłeczki.
      Nie wydaję opinii odnośnie marki i modelu tylko chcę wiedzieć czy to odosobniony przypadek czy norma.
    • Przez Pawel3443
      Witam.Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Dx85,w zbiorniku olejowym robi się piana z oleju i podnośnik wolno działa,czy może ktoś miał taki sam problem,czego może być to przyczyna?
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj