Polecane posty

Nasters    0

Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

lukas9559    7

ah te ferie... renault 110.54/110.54, ares 620/630, fendt 310/311/312, jd 6320/6420, między tymi bym wybierał, rozrzut roczników i gabarytów, ale renia .54 mniej spali i tańsza w eksploatacji powinna być od aresa, jd i fendt trzyma cenę i ciężko coś dobrego większego w tej cenie

• Like 1

szaman1    94

dokładnie lepszy utrzymany NH niż zielone barchadła z przebiegiem powyżej 10 tys jeszcze cofnięte

karol6130    101

@ernestproxima90 ma renówkę w sam raz do ciebie, jeszcze na pług zostanie

jd 6420 nie kupi za 75000, chyba że netto

• Like 1

Szorek    13

Jako główny ciągnik polecił bym sagana na żelaznych kołach. Spora moc, tania eksploatacja no i z roku na rok większą wartość reprezentuje. 😉

6465    72

Za tą kasę poszukaj MF 4270 powinieneś znaleźć zadbany egzemplarzy 

andrzej78    72

W moim rejonie króluje JD , nawet ci co kupili nowe NH narzekają , jeden wymienia NH ( ok.80KM, był jako pomocniczy ). którego miał od nowości na używanego JD  .Inny miał starego Fenda, wymienił na RN Ares,  następnie na  JD ( obecnie ma 4 szt JD od 90-180KM) . Następny mając Case MX 130 KM jako główny ,dokupił JD 220KM. 

2 godziny temu, karol6130 napisał:

@ernestproxima90 ma renówkę w sam raz do ciebie, jeszcze na pług zostanie

jd 6420 nie kupi za 75000, chyba że netto

6410 kupi , 6420 to nawet netto zbraknie

karol6130    101

Ernest masz rację, z 10000 zbraknie, powiedz mi na czym polega obecny fenomen case mx? czy to taka moda jak była kiedyś na mf 3080?.

Teraz ich w naszych stronach jak psów, ty miałeś Artur, Rafał, Jacek i reszta dookoła.

logan3512    22

Pewnie przez to ze mało palą dobrą firmą mało elektroniki i spore gabaryty szeroki jest a to też jest ważne przy zbiorze trawy ugniataniu pryzmy  I wiele innych 

farmer15555    83
11 godzin temu, karol6130 napisał:

Ernest masz rację, z 10000 zbraknie, powiedz mi na czym polega obecny fenomen case mx? czy to taka moda jak była kiedyś na mf 3080?.

Teraz ich w naszych stronach jak psów, ty miałeś Artur, Rafał, Jacek i reszta dookoła.

Polega na tym, że to maszyny nie do zajechania mocne i komfortowe ciągnik 110km ma moment 500Nm duży gabarytem i ciężki idealny na główny ciągnik. Nie wspominając o silniku, który na prawdę robi robotę. 

• Like 1

karol6130    101

chodzi mi głównie o to że nagle go ludzie zauważyli, może wcześniej był po prostu za drogi 

adam1996s    1
Napisano (edytowany)

Wybieracie jakieś wynalazki częsci drogie ciągniki zachodnie są dobre ale dla zachodnich rolników Za tą kasę to byś lux ursusa dwunastke kupił części tanie żadnej elektroniki prosta konstrukcja i byle kto naprawi. Ja mam ursusa 1201 i jestem bardzo zadowolony niedaleko mnie ma jakiegoś classa niby nowocześniejszy a pali jak smok i wszechobecna elektronika  DPFy i inne cuda

Edytowano przez adam1996s
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukasz123456
      Witam jestem w trakcie rozbierania przystawki od napędu przedniego case 4230 pod tylnym mostem .w przytawce jest wałek  i zastanawiam się czy go wyciągnąć i jesl i go wyciągnę to jak to włożyć z powrotem .czy będę musiał coś jeszcze rozebrać bo chce ściągnąć całą przystawkę.  Czy mógłby ktoś opisać mi jak to rozebrać i potem złożyc .  Z góry dzięki za podpowiedzi
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował

• Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.