adikpl1

Film instruktażowy - "Oś przednia ciągnika ZETOR UŘ I (6245, 7245, 7745), konserwacja, montaż, demontaż i sposób działania mechanizmu różnicowego".

Polecane posty

Gość   
Gość

Bardzo ciekawy material. Dzieki za udostepnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2120

Widzialem go, az bylem sprawdzic u siebie jaki mam numer wybity czy mam ten dyfer no spin ale mam same cyferki bez literki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w 6245 zawsze z przodu ciagna dwa kola. Na moscie mam wybite D czyli trafil sie z blokada nospin :)

Edytowano przez Mares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2120

Mi etz sie wydaje ze mam nospin bo nie zauwazyl;em zeby z przodu kiedykolwiek grzebalo 1 kolo,  gdzie z tylu musze blokade załączać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widocznie tez Ci sie z nospinem trafil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540

Trzeba tylko pamiętać o tym że ta blokada nie działa w przypadku podniesionego jednego koła a czym mniejsza przyczepność do podłoża na jednym z kół tym słabiej ona działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

u mnie aktualnie ciagnie na 3 kola ,czasami na 4 , nie wiem od czego to zalezy, przy orce zimowej na ciezkiej glebie to widac wyraznie, raz dziala raz nie, 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Jaki olej jest potrzebny do przedniego mostu z blokadą nospin? Chciałbym wymienić ale nie wiem czy dobry będzie zwykły przekładniowy.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez DominikDziekan
      Witam, chciałbym zakupić zetora 10540, mam upatrzone jedno ogłoszenie w cenie 58000 zł ciagnik z 1996 roku 14000 mth przepracowane.Chciałbym zapytać posiadaczy czy warto wgl brać pod uwagę ten model czy lepiej kupić Renault bo cena i komfort pracy podobne, tylko nie wiem jak z ewentualnymi naprawami i wgl całą eksploatacja. przeglądałem całe forum zwiazane z tematem tego ciągnika ale nie znalazłem nigdzie porównania z innymi ciagnikami, bo w tym momencie za takie pieniądze można kupić nawet Renault Celitis, ale aż strach myślec jak z cenami za serwis i części. Ciągnik będzie pracował jako główny w 30 ha gospodarstwie, i będzie ciągnikiem do wszystkiego od opryskiwacza po orke. Liczę na waszą pomoc i za wyrażone zdanie z góry dzięki. 
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj