piotr820

Prasa zmiennokomorowa Vicon itp. Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8060
13 godzin temu, Robertb napisał:

dzięki już rozpracowałem temat, a tak dla informacji łożysko plus ten plastikowy dekielek 600 zł netto na jeden wałek,

Ile?!😯

To co takiego tam kosztuje że w ciul kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Łożyska kosztują w zwykłych sklepach około 35 zł sztuka,tylko te piep....e pokrywki z pierscieniami uszczelniającymi chyba tyle bo to jest tylko dostępne razem z łożyskami . Nieźle ktoś wymyslił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

To nic dziwnego że cena taka wysoka jak to autoryzowany robił wycenę. 

W serwisie za wałek przekaznikowy do prasy w kunh-nie chcieli prawie 14 tys zł netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam problem z prasa Rv157 świeży zakup. Nie ucina mi sznurka, prowadnice/rurki nie odbijają do końca przez co nie naciskają na nóż. Na sterowniku pokazuje że owijanie beli zostało zakończone i żeby opróżnić komorę a sznurek dalej idzie i owija prawy brzeg muszę wyskoczyć z ciągnika i pociągnąć za nóż żeby ucięło. Kombinowałem nawet montując przedłużkę ze śruby żeby rurki mimo że nie odbijają do końca naciskały na nóż mimo to nie zawsze to działało.. Ucięła kilkanascie razy ale nie powinno to tak działać. Poza tym na jakim programie prasować dwoma sznurkami? Miałem do tej pory 3-25-3 była lipa słabo wiązała środek, teraz mam 4-5-4 i jest spoko. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymek784
      Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, więc proszę o wyrozumiałość. 
      Czy ktoś posiada instrukcje obsługi do wyżej wymienionej prasy (Vicon RV 2160 2009rok) bądź posiada prasę z podobnym sterownikiem i podzieli się ze mną wiedza o obsłudze tego sterownika? dołączam zdjęcie sterownika. 


    • Przez bizonzo56
      Co sądzicie o Deutz-fahr 10006 czy warto go kupywać 
    • Przez Crazyalert
      Witam!
      Problem dotyczy deutz fahr 5120c gs 5 biegów 3 zakresy z 2015r przebieg 500 godz.
      Liczę na odpowiedź użytkowników właśnie tego modelu.
      Jestem ciekaw w ilu przypadkach wystąpiła wada skrzyń biegów objawiająca się silnymi drganiami i hałasem przenoszącym się przez dźwignię zmiany biegów, w tym przypadku na biegu 4. wodzik ewidentnie chodzi po kole przesuwnym. Dodatkowo serwisanci twierdzą, że zastosowane zostały odchudzone wadliwe synchronizatory.
      Mimo iż wada występowała od nowości, brak reakcji serwisu ponieważ jak twierdzą, te skrzynie tak pracują.
      Kontakt z przedstawicielstwem sdf również kończy się odbiciem piłeczki.
      Nie wydaję opinii odnośnie marki i modelu tylko chcę wiedzieć czy to odosobniony przypadek czy norma.
    • Przez Pawel3443
      Witam.Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Dx85,w zbiorniku olejowym robi się piana z oleju i podnośnik wolno działa,czy może ktoś miał taki sam problem,czego może być to przyczyna?
    • Przez Nasters
      Witam tak jak w tytule szukam Ciągnika 110-130 km do 75 tys jako główny Ciągnik.Z góry dzięki za odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj