superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9266

do roku 1984 były montowane elementy w zależności co zamówił handel i co przyszło od kooperantów, jak brakowało zaczepów nowszego typu, montowane te od C4011, tak samo osie szły w zależności od dostaw okrągłe lub płaskie, płaskie na początku na eksport głownie z kolami 16, potem weszły jako głowne a 18 na okrągłej osi na życzenie

tu nie ma normy - przewód ze sprężarki w bok czy do przodu, to zdarzały się w tym samym roczniku różne, trafi się jakaś seria odrzut z eksportu i masz hitch z konsola  z tyłu w roczniku 1982, tak samo z kolorami, nie ma normy, już o przeszłości tych ciągników nie wspomnę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9988

Doszukując się w 60 oryginalności i powtarzalności to szukanie dziewicy w liceum... Znajdzie się ale ile szukania.

Większość po pgrowska albo nawet jak prywatnie  używane były to dostępność części była jak była, się ludzie cieszyli że dostali jakiekolwiek zaczep i zakładali czy to 40 czy 60ka 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155
22 godziny temu, bratrolnika napisał:

Że płaska oś??? A w 1979r mogła być???

kwestia miesiąca, płaską belkę wprowadzili jakoś początkiem lat 80, okrągłą szła na przemian przynajmniej jeszcze dwa lata, choć słyszałem o przypadkach że nawet bliżej 85 jakiś rodzynek się trafił

6 godzin temu, jahooo napisał:

do roku 1984 były montowane elementy w zależności co zamówił handel i co przyszło od kooperantów, jak brakowało zaczepów nowszego typu, montowane te od C4011, tak samo osie szły w zależności od dostaw okrągłe lub płaskie, płaskie na początku na eksport głownie z kolami 16, potem weszły jako głowne a 18 na okrągłej osi na życzenie

tu nie ma normy - przewód ze sprężarki w bok czy do przodu, to zdarzały się w tym samym roczniku różne, trafi się jakaś seria odrzut z eksportu i masz hitch z konsola  z tyłu w roczniku 1982, tak samo z kolorami, nie ma normy, już o przeszłości tych ciągników nie wspomnę

nie zaczep z 4011 bo tam jest krótki WOM, a 355/360 stary typ


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Przyszła suka. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Narazie tylko odpaliłem i na próbę poszedłem zobaczyć co to robi. No i takie se wrażenia. Niezależnie jakim wiertłem - byle kamyczek i powiercone. Cięższa ziemia, to większym wiertłem nic nie idzie. Trzeba mega mocno trzymać. Zobaczymy jak to się będzie sprawować jak już będę chciał coś poważniej powiercic. Wygląda, że takie rzeczy to się nadają na lekkie ziemię bez kamieni. No ale mówie - to takie na szybko wrażenie po pierwszym odpaleniu. No i jakie za***iste spawy - chyba będę bardziej wyrozumiały wobec własnego lepienia 😅

 

IMG_20240313_101425954_copy_918x1632.jpg

IMG_20240313_094554552_copy_918x1632.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67

Szukam siłownika do fotela w farmtrac znacie sklepy gdzie poszukać można ?

IMG_20240313_111134.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3901
53 minuty temu, daron64 napisał:

Przyszła suka. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Narazie tylko odpaliłem i na próbę poszedłem zobaczyć co to robi. No i takie se wrażenia. Niezależnie jakim wiertłem - byle kamyczek i powiercone. Cięższa ziemia, to większym wiertłem nic nie idzie. Trzeba mega mocno trzymać. Zobaczymy jak to się będzie sprawować jak już będę chciał coś poważniej powiercic. Wygląda, że takie rzeczy to się nadają na lekkie ziemię bez kamieni. No ale mówie - to takie na szybko wrażenie po pierwszym odpaleniu. No i jakie za***iste spawy - chyba będę bardziej wyrozumiały wobec własnego lepienia 😅

 

IMG_20240313_101425954_copy_918x1632.jpg

IMG_20240313_094554552_copy_918x1632.jpg

Ja mam taką samą. Idzie jak pojebana, ciężka czy lekka ziemia. Trzeba tylko uważać, żeby rąk nie połamać. Jak tam kawał chłopa jestem ale jak jakiś wypłosz to może się  skończyć podcieraniem d*py łokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

One chyba wszystkie takie same. Ta to eberhard czy jakos tak. Germany made in p.r.c. 😅 No fakt - jak coś złapie, to jest pierdolnięcie po rękach. 

Tutaj jak zalozylem największe wiertło to w glinie może z 5cm podrapała i nie hu hu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
18 godzin temu, izydor6280 napisał:

kwestia miesiąca, płaską belkę wprowadzili jakoś początkiem lat 80, okrągłą szła na przemian przynajmniej jeszcze dwa lata, choć słyszałem o przypadkach że nawet bliżej 85 jakiś rodzynek się trafił

nie zaczep z 4011 bo tam jest krótki WOM, a 355/360 stary typ

U nas C360 '85 i okrągła oś i niby stary typ zaczepu z tego co tu widziałem. Przynajmniej nr z dowodu zgadzadają sie z tymi z tabliczki, więc mam nadzieje że to org uposażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2367
Janeczko napisał:

Szukam siłownika do fotela w farmtrac znacie sklepy gdzie poszukać można ?

IMG_20240313_111134.jpg

tylko główka pękła ?mozna dokupic


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19822

Z tej strony jest stała 

3 godziny temu, Janeczko napisał:

Szukam siłownika do fotela w farmtrac znacie sklepy gdzie poszukać można ?

IMG_20240313_111134.jpg

Dziś odebrałem od nich swoje z regeneracji.

Zadzwoń zapytaj,przygotuj sobie jakieś dane z tabliczki fotela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67
11 minut temu, soltys48 napisał:

Z tej strony jest stała 

Dziś odebrałem od nich swoje z regeneracji.

Zadzwoń zapytaj,przygotuj sobie jakieś dane z tabliczki fotela 

Od nich ? Jaki koszt regeneracji?

Muszę dokładnie się przyjrzeć ale nie kojarzę tam jakiś numerów. 

Znalazłem coś takiego https://zychar.pl/sklep/200810-amortyzator-do-fotela-pasuje-do-fotela-mol-250-mol698 jest centymetr dłuższy tylko ale myślę że wejdzie.

 

Sołtys twój farmszrot też ma problemy z cieknąca hydraulika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19822

Nie. Hydraulika sucha zresztą jak cały 

Ma kolejny raz problem ze sprzęgłem wom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67

U mnie co chwilę jakiś przewód leci teraz gdzieś pod fotelem jakiś wyciek i muszę zlokalizować.

A co do siłownika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

nie sądziłem że znalezienie hederu do claasa będzie problemem, jak coś przyzwoitego to cena jak za pół kombajnu albo i lepiej, a jak coś w sensownej kasie to zlomostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Przy starych gratach zadowolenie raczej jest bezpośrednią pochodna stanu, w jakim się ten zlomek kupiło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1342
3 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Znajomy miał takiego. Nie był zadowolony.

skrzynie normalną czy hydrashift?

pompa hydr. walnieta , reszta ok, bez kwita


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

140 konny ciągnik 6 cylindrowy z napędem, wspomaganiem, jakąś tam już kabina zapewne z nawiewami i grzaniem w cenie malowanej siuntki to coś musi być nie tak z nim.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj