superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MalyRolnik18    71
Dnia 12.03.2024 o 16:46, izydor6280 napisał:

kwestia miesiąca, płaską belkę wprowadzili jakoś początkiem lat 80, okrągłą szła na przemian przynajmniej jeszcze dwa lata, choć słyszałem o przypadkach że nawet bliżej 85 jakiś rodzynek się trafił

nie zaczep z 4011 bo tam jest krótki WOM, a 355/360 stary typ

Panie izydor wyczyść skrzynkę, miałbym kilka pytań jeśli można... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28768

Mieliśmy takie coś z 30 lat temu, pamiętam że przycinalismy tym kopyta u krów, dawało radę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

to w wąsach u Irka, jak był 2 tyg temu to widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897
45 minut temu, Uziu92 napisał:

to w wąsach u Irka, jak był 2 tyg temu to widziałem.

Spoko handlarz czy lepi z gówna i cwaniakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

tak jak przyjeżdża tak sprzedaje, ale z nim się dogadać to ciężki temat, bardzo ciężki, ma z 20 hederow a ja muszę po Polsce szukać...


od niego odkupują inni, podpicuja i dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

Pany takie pytanie czy taki perkus 🤭 może być z tego roku jak na tabliczce? 

20240317_111941.jpg

Tak to wygląda w całości 

No nie nogę wysłać jak wygląda w calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

Panowie jak by ktoś coś wiedział Kupie 

8m bierzących krat samozatrzaskowych dla krów 

tura do IHC 6 cyl, najlepiej 946-1246 oraz zaczep dolny oraz górny 

kosiarkę przednią dysk lub bęben 2,7m +

oczywiście CCC ale jak ja przyjeżdżam  kupować to oglądam czy nie ma istotnych wad o pierdoły się nie czepiam, generalnie wszystko może być z krzaków aby było sprawne lub drobne poprawki 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897
1 godzinę temu, Uziu92 napisał:

tak jak przyjeżdża tak sprzedaje, ale z nim się dogadać to ciężki temat, bardzo ciężki, ma z 20 hederow a ja muszę po Polsce szukać...

 

od niego odkupują inni, podpicuja i dalej.

 

 Będzie trzeba sie przejechać pewnie. Niby mam zarezerwowane u tego https://www.olx.pl/d/oferta/claas-lexion-460-420-CID757-IDZbuW6.html ale wiadomo jak to z tymi handlarzami.

Można zdrowie stracić przez tych handlarzy i ich gatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

ja się z nimi nie wdaje w żadne dyskusje, czasem jak nie daje za bardzo oglądać bo i tacy są to biorę ojca, ojciec handlarza zagaduje a ja zaglądam gdzie trzeba, jak pasuje to się wtedy próbuje dogadać, jak nie to obrót na pięcie i pojechał


ten z ogłoszenia to raczej lipa, sieczkarni nie ma, zdjęć hedera nie ma, zdjęcia porobione z daleka. Do tego cena, za ładna 98 trzeba 160 położyć a tu za lexa 10lat młodszego i wydajniejszego z 2 razy, ogólnie nowszego 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897

Ale to nie ten. Za duży i bez sieczkarni. 460 to opierdoli setki litrów ropy a na kawałkach po 2 hektary i tak wydajności nie będzie.

Tego w ogłoszeniu nie ma. Ma przyjechać w czwartek 420. Oczywiście przez telefon wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

jak zawsze. Na Facebooku sporo też ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2483
Uziu92 napisał:

ja się z nimi nie wdaje w żadne dyskusje, czasem jak nie daje za bardzo oglądać bo i tacy są to biorę ojca, ojciec handlarza zagaduje a ja zaglądam gdzie trzeba, jak pasuje to się wtedy próbuje dogadać, jak nie to obrót na pięcie i pojechał


ten z ogłoszenia to raczej lipa, sieczkarni nie ma, zdjęć hedera nie ma, zdjęcia porobione z daleka. Do tego cena, za ładna 98 trzeba 160 położyć a tu za lexa 10lat młodszego i wydajniejszego z 2 razy, ogólnie nowszego 200.

no jak handlarz nie daje sprzętu oglądać? to jak to kupić to nawet bym z nim chwili nie rozmawial

  • Like 3

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

normalnie, zamyka klapy i tekst , jak pan kupisz to w domu będziesz oglądał, jedź na Zbuczyn do pewnego i na dziewule to zobaczysz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22
Napisano (edytowany)

@Krzysztof81 Z Łysakowa mam Fendt`a i w porządku facet, tak jak mówił tak było w rzeczywistości, nie picuje, nie maluje, tak jak ściągnie tak wystawia. Dużo maszyn sprzedaje prosto z lawety, sam około 2 tygodni czekałem na tranport z 412 :)

Edytowano przez thebestacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897
2 minuty temu, thebestacc napisał:

@Krzysztof81 Z Łysakowa mam Fendt`a i w porządku facet, tak jak mówił tak było w rzeczywistości, nie picuje, nie maluje, tak jak ściągnie tak wystawia. Dużo maszyn sprzedaje prosto z lawety.

A który to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12214
Uziu92 napisał:

normalnie, zamyka klapy i tekst , jak pan kupisz to w domu będziesz oglądał, jedź na Zbuczyn do pewnego i na dziewule to zobaczysz 😁

które to tak 🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, wojtal24 napisał:

no jak handlarz nie daje sprzętu oglądać? to jak to kupić to nawet bym z nim chwili nie rozmawial

Najlepszy as u jakiego byłem to zdjął pasek od napędu wytrząsacy żeby cicho było bo tak miał wywalone panewki.

U innego chciałem ciągnikiem się przejechać to powiedział, że jak kupie to mogę sobie jeździć.

7 minut temu, thebestacc napisał:

Dzięki za słowa otuchy. Podaje różne lokalizacje nie wiem czemu. Mam zarezerwowaną 420 u niego prosto z lawet niby. Zobaczymy.

Jedną sprzedał już temu https://www.olx.pl/d/oferta/claas-lexion-440-lexion-420-stol-do-rzepaku-biso-CID757-IDYLYnH.html

Za 200. Ta co na ostatnim zdjęciu. Zobaczymy za ile wystawi ten handlarz.

Ta 440 była do sprzedania za 155.

Edytowano przez Krzysztof81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Też zjeździłem za ciągnikiem kawał i u popularnego handlarza z Łomży byłem co nawet gwarancji rozruchowej udziela i się rozczarowałem tym co na miejscu zobaczyłem, a tutaj miałem zarezerwowany i od razu jak tylko dojechał to zdjęcie z rozładunku wieczorem wysłał, konkretny facet, też rolnik poza tym. :) Lokalizacja prawidłowa to Łysakowo, nie wiem czemu podaje różne lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3897

Wielu tak robi. Ten z Łomży co ma zawsze pełno Fendtów? A jakiego kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thebestacc    22

Tak, ten na R.. co i usługi świadczy. Szukałem 711-716, a kupiłem 412 bo już dosyć oglądania tych trupów miałem, bardzo wytłuczone te ciągniki z serii 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj