ZetorMisio

Members
 • Ilość treści

  1331
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

408 Excellent

5 obserwujących

O ZetorMisio

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

5799 wyświetleń profilu
 1. U mnie tur podpięty bezpośrednio pod pompę
 2. 4 łańcuchy też się wyciągają. Mam u siebie może 3-4 letnie łańcuchy.....🤦 Tragedia. Na jesień trzeba raz skracać , na wiosnę drugi raz bo napinacza brakuje. I nie ładuje tyle co Ty tu masz na zdjęciu. Chyba że masz jeszcze orginalne komunistyczne łańcuchy i one są mocniejsze. Ale przy takim traktowaniu jak na fotce to on długo nie pochodzi..🤷 A co do mocy MTZeta i jego hydrauliki 1,5 metrowy krokodyl mokrego 💩 z pod wyciągu nie chce podnieść,ciągnik z 2019 roku.
 3. Niby to zamiennik .... Ogólnie te mitasy jakies takie duże były .
 4. To Mitasy były kupione jako używane, jedna ci miała trochę mniej bierznika była ok , a ta co na zdjęciu bierznika z 80% a 9 pęknięć.
 5. ZetorMisio

  Nowe i stare opony

  Nowe 420/70/24 MRL stare 380/85/24 Mitas
 6. Przecież germański to nawet przy 16 tyś godzin to dopiero dotarty dobrze. Tak mówią 🤔
 7. Bo po coś ktoś to sprzęgło wymyślił? Pedał sprzęgła w kabinie też jest chyba po to żeby go używać czy tylko po to aby przeszkadzał?
 8. Mitasy z tych lat wszystkie mają ta wadę i wszystkie pękają.
 9. Napisz na początek jaka masz skrzynie biegów. I co rozumiesz przez słowo szybsze- wolne ???
 10. Zetora z początku lat 2000 miały te chujowe mitasy montowane fabrycznie. Kupiłem ze 3 lata temu takie 2 szt używane. Tylko że 2 opony od dwóch sprzedawców. Jedna ta starsza, z mniejszym bieżnikiem jest dobra u dziś ja sprzedałem na wulkanizacji za 300 zł ,a druga niby nowsza z lepszym buerznikiem miała jak się teraz okazało 8 pęknięć , a 2 były widoczne do kąd była założona. Może chodziła kiedy na za małym ciśnieniu???
 11. Że konkretne to wiem. Mam takie tyle że mniejsze 380/70/24 w małym Zetorze, to koło 10 lat mają a w zasadzie nie widać na nich zużycia, w tym kilka lat w turze chodził na nich. Jakieś takie co od małych rączek pochodzą są już od 1 tyś za szt tylko nazwy firmy nie sposób zapamiętać.
 12. Taurus koło 2 tyś szt. Coś tańszego?? Swoją drogą też tak macie że na OLX wpisujesz na opona Taurus 14,9 24 a wyskakuje milion innych opon. ? I to samo jest z każdym innym przedmiotem.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj