ZetorMisio

Members
 • Ilość treści

  1375
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

426 Excellent

6 obserwujących

O ZetorMisio

Ostatnio na profilu byli

5891 wyświetleń profilu
 1. ZetorMisio

  Głebosz Adi Spaw

  Będę pamiętał jak by co 👍 Dalekotamdi niego masz żeby ewentualnie podjechać i zobaczyć to na żywo?? Nie kręcisz się czasem po zlomowcach? Kół od pociągu gdzieś nie widziałeś?
 2. ZetorMisio

  Głebosz Adi Spaw

  Kawę w takie upały? Coś zimnego bardziej 🤔 na OLX pokazuje 160 km , to bardziej że 180-200 w jedną stronę będzie.
 3. ZetorMisio

  Głebosz Adi Spaw

  Masz jakiegoś linka do ogłoszenia? Jaki ten Twój Zetor ma z tym chodzić? Jak z jakością wykonania? Tytanowy Ty gdzieś od Radzynia z tego co kojarzę????
 4. Chyba obudowa podnośnika w siątce powie papa 🤷 o ile silnikowo może da radę to gorzej z podniesieniem i dojechaniem do pola. Bardziej do tego pługa coś pokroju Zetor 7211 czy ursus 45coś tam .. MTZ 80 ???
 5. Chyba tam na początku to nie o słowo " pół" chodziło??? Swoją drogą jak masz dobre ziemie to na piachu nie chcesz się bawić , a jak sporo osób ma tylko 5 i 6 klasę??? Gdzie nie gdzie kawałek 4? Na takie piachy jak nie dasz co rok konkretnej dawki 💩💩💩 to nic nie chce rosnąć. U mnie też byli tacy doplatowcy że tylko żyto po życie przez całe życie , zboże sprzedać, słome sprzedać, nawóz za drogi, kupić jakiegoś podkładu z pod pieczarek czy gnoju z jakiś kur ,kaczek czy czegoś innego to "kto to będzie woził, ile to paliwa" i sami w końcu zrezygnowali bo to się nie opłaca. Znajomy to zbiera , dał konkretnie podłoża, wapna, nawozu i ma plony i na 5 klasie. I jemu się opłaca. Tak że wracając do sedna sprawy: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 🤷 ( tyle że u mnie za dzierżawy się nie płaci,a dla właścicieli są dopłaty i akcyza i podatek do zaplacenia)
 6. Nie pytałem wcale, esemesy przysyłają co kilka dni. Nie pytałem wcale, esemesy przysyłają co kilka dni.
 7. Właśnie widać ta jakość 🤦😁
 8. To teraz musisz poczekać kolejne 7 lat i zrobić kolejne zdjęcia.🤷 Ciekawe kto normalny trzyma paliwo 7 lat w zbiorniku jakiegokolwiek pojazdu???? Dobrze że tam tylko ze 30 litrów w zbiorniku, gorzej jak by to było w jonderze bo by było z 10 razy więcej 😁
 9. Jaka cena za jałówki?
 10. Ile litrów poszło?
 11. Gdzie kupowałeś lakier i ile?
 12. ZetorMisio

  Sianokiszonka

  Ten tur wygląda tak samo jak Olimet. U mnie mocowanie było tylko do odbudowy sprzęgła. Zamówiłem od producenta przedłużenie ramy do tyłu. Dzisiaj przyszło. Jutro spróbuję to przykręcić. Masz może zdjęcie jak to jest z tyłu przykręcone? Swoją drogą firma Wolmet i Olimet mają coś wspólnego ze sobą? Bo te tury są prawie takie same.🤔
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj