Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Gość   
Gość
3 minuty temu, nosferatu13 napisał:

Szon nie jest taki zły tylko trochę zazdrosny, nie wiem tylko, czy o mnie czy o Pafnusia, ale coś w tym jest, bo Boguś też szaleje na priw i straszy raportami😅

To wszystko przez tą zmianę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
1 minutę temu, Pafnucy12 napisał:

No PiSu już nie stawiasz na piedestale

Owszem, głosowałem, tylko dlatego że nie było na kogo innego, ale na piedestale nigdy nie był.   :)  Do d*py argument przytoczyłeś   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra, bo widzę Wampirku że szalejesz dzisiaj.

Idę spać 

Dobranoc Kolego Nosferatuś

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
18 godzin temu, dsbh napisał:

W każdym państwie telewizja publiczna jest zależna od rządu. Tylko na przykład sprawa abonamentu jest tam uregulowana i za nie płacenie są słone kary a u nas 8 lat rządów PO i kolejne Pis, nie potrafiły takiej prostej sprawy uregulować. Politycy sterują społeczeństwem jak mogą a lud to łyka.

Takiej propagandowej telewizji publicznej to raczej nigdzie nie ma no może na białorusi lub ukrainie

Ta nasza telewizja jest zależna od pis jak nigdy dotąd wiec pis powinien ją finansować ze swoich składek a nie budźetu

 

To jest ohydna, tępa propaganda na rzecz jednej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14218
9 godzin temu, Roman176 napisał:

żebyś nie zdychał bo można zacząć o 5 rano 

Strukturę to i o 4 już start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1956
mirro napisał:

2 minuty temu, jacus napisał:

byles kiedys w zyciu w saunie ??

Ja kiedyś polazłem, jeszcze na szkole. Posiedziałem trochę, ale jakoś ciulowo się pociłem i powiedzieli żebym spi.dalał i nie blokował miejsca potrzebującym. To stwierdziłem że chyba to nie dla mnie.🤣

A to trzeba się pocić? Po 10 minutach skok do przerębla - niech się morsy schowają z tymi ich majtami, rękawiczkami i czapkami. Polecam. Aczkolwiek sam się zastanowię trzy razy przed powtórką 😁


mirro napisał:

Uuuu Panie to seks sauna odpada.😂

Kufa... Tego pomysłu nie miałem a w Norwegii są sauny wspólne... Ja pierdzielę. Od tygodnia obchodzę 44 i pora było zakończyć. Co Wam powiem to Wam powiem: nie opłaca się brać żony do klubu. Idźta sami - tam wszystko już jest. Nawet więcej niż za młodu. Weźmiesz żonę zostanie tylko wódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
Dnia 24.03.2023 o 18:45, jacus napisał:

jesli chesz udowodnic ze jestes idiota to ci sie wlasnie udalo.. ile kilometrow liczy pokrywa lodwoa antarktydy czy arktyki ??

A ile liczy najgłębszy odwiert? Przekroczono 2km, to do kilku jeszcze brakuje. No i gdzie masz te wnioski na podstawie odwiertów co potwierdzają twoją tezę? 

PS. Dalej walisz ad persona, czyżbyś sam nie wierzysz w swoje argumenty? 🤣


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7640

To ten wielki i sławny , zaplanował dla ludzi przyszłość .

Bill Gates znów pisze o przyszłości. "Zmieni się wszystko, od nauki, po pracę"

Bill Gates jest jedną z tych osób, które chętnie wypowiadają się na temat przyszłości. To on był też osobą, która ostrzegała przed pandemią na kilka lat przed faktycznym wydarzeniem. Tym razem wypowiedział się na temat tego, jak obecne trendy wpłyną na nasze życie w przyszłości.

Bill Gates to bez wątpienia postać iście kontrowersyjna. Jego wypowiedzi nierzadko były wyciągane z kontekstu i to on niejako stał się "złą twarzą" pandemii, jako osoba, która mocno propagowała szczepionki, a także finansowała ich powstawanie. Nic więc dziwnego, że kiedy wypowiada się na tematy związane z przyszłością, zawsze budzi to dużo emocji.

Tym razem we wpisie na swoim blogu wypowiedział się na temat obecnego postępu prac nad sztuczną inteligencją. Tę w ostatnim czasie podziwiamy głównie za sprawą świetnie działających chatbotów (ChatGPT, Bing AI, Google Bard). Zdaniem Gatesa, AI zmieni wszystko, od nauki, przez sposób w jaki podróżujemy, medycynę, komunikację z innymi czy oczywiście pracę.

Przykładowo, AI byłoby w stanie rozpoznać mocne strony ucznia i na tej podstawie zaproponować sposób, w jaki uczeń mógłby być nauczany. Sztuczna inteligencja mogłaby też chociażby zmniejszych ilość "papierkologii" w medycynie i zautomatyzować wiele procesów, nad którymi pracownicy spędzają mnóstwo czasu, jak uzupełnianie formularzy. Jest to też szansa dla krajów, w którym z powodu niewystarczającej opieki zdrowotnej umiera dużo dzieci.

Gates na temat rozwoju AI i jego wykorzystania w przyszłości wypowiada się raczej pozytywnie. Jednakże jego niepokój budzi to, że prace nad nią mogą próbować do nadużyć i jej wykorzystania w złych celach.

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/bill-gates-znow-pisze-o-przyszlosci-zmieni-sie-wszystko-od-nauki-po-prace/v6thygx

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6456
4 godziny temu, DTaras napisał:

Od tygodnia obchodzę 44 i pora było zakończyć.

Sto lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7640

https://www.facebook.com/watch?v=757922462220728

Ma wielkie marzenia , tylko marzenia nie spełnione .

Podatki on powiada że nie było żadnego dobrego Ministra  finansów .

Jacek Rostowski .

Jacek Rostowski, właśc. Jan Antony Vincent-Rostowski – polski i brytyjski ekonomista oraz polityk. W latach 2007–2013 minister finansów, w 2013 wiceprezes Rady Ministrów, poseł na Sejm VII kadencji, w 2015 szef Zespołu Doradców Politycznych Prezesa Rady Ministrów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

galan a co to jest to AI?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Artificial Idiot🤪


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7640

Tusk w tarapatach , szuka wyborców u kobiet , wolna kobieta nie zależna . Jak to kobiety krzyczą wolna m..ca .

Spięcie na spotkaniu z Tuskiem. "Odbieram panu głos"

— Moja cierpliwość ma swoje granice. Rozmawialiśmy już trzy razy w Chorzowie, pojechałem też do pana prywatnego domu. Sprawa jest znana — powiedział Tusk, tuż po odebraniu głosu mężczyźnie, który zadawał pytania. Reakcja lidera opozycji wywołała gromkie brawa na sali.

Oberwało się takim partiom jak PiS i Konfederacja . Tusk skrytykował .

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/spiecie-na-spotkaniu-z-tuskiem-odbieram-panu-glos/26z7cvw,79cfc278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7640

Wielki strajk w Niemczech. Transport sparaliżowany .

Płaca do góry o 500 Euro . Na Polskie złotówki to ponad 2 tyś ł na miesiąc a w Polsce zarobki mają nie kiedy po 2300 zł na miesiąc .

Nieźle a ile by w Polsce podnieśli może 200 zł .

Dziś o północy rozpoczął się w Niemczech 24-godzinny strajk ostrzegawczy sektora transportu publicznego. Podwyżek domagają się pracownicy zarówno kolei, lotnisk, jak i ci pracujący w transporcie drogowym. Do strajku mają dołączyć także firmy obsługujące autostrady. Związki zawodowe domagają się podwyżki sięgającej co najmniej 500 euro miesięcznie.

Poniedziałkowy strajk, który ogłosiły centrale związkowe Verdi i EVG, ma zwiększyć presję na rządy krajów związkowych Niemiec oraz rząd federalny przed trzecią rundą negocjacji płacowych.

Związek Verdi prowadzi negocjacje w imieniu około 2,5 mln pracowników sektora publicznego, w tym zatrudnionych w transporcie publicznym i na lotniskach. Verdi chce podwyżki płac o 10,5 proc., ale nie mniej niż 500 euro miesięcznie.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/wielki-strajk-w-niemczech-transport-sparalizowany/201x659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

A w ameryce to se jeden wyskoczył ze samolotu 

"Z informacje przekazanych przez lotniskową policję, wynika że w sobotę (25 marca) około godziny 10:00 czasu wschodniego pasażer, ubrany w czerwono-granatowy sweter w paski i czarne spodnie, rzucił się na przód samolotu, który czekał na start.

Załoga pokładowa zachowała zimną krew. W pierwszej kolejności jeden ze stewardów poprosił pasażera, by ten usiadł na miejsce. Jednak on tego nie zrobił. Zamiast tego miał pytać "Co mam teraz zrobić?".

Mężczyzna następnie podszedł do drzwi awaryjnych w samolocie, które otworzył i zjechał po uruchomionej zjeżdżalni awaryjnej." 

Są różne hipotezy - jedni mówią że zostawił włączone żelazko a inni że przypomniało mu sie że musi wpaść do GOPSu. A może obczaił że wsiadł nie do tego samolotu? Tak, to jest całkiem możliwe


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

ja obstawiam ze chcial pomoc kolegom z konfederacji i chcial zmienic lot .

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ostre-wejscie-do-telewizji-bakiewicza-drzwi-sforsowal-slusarz/p778n1c,79cfc278

11 godzin temu, DTaras napisał:

A to trzeba się pocić? Po 10 minutach skok do przerębla - niech się morsy schowają z tymi ich majtami, rękawiczkami i czapkami. Polecam. Aczkolwiek sam się zastanowię trzy razy przed powtórką 😁

 

Kufa... Tego pomysłu nie miałem a w Norwegii są sauny wspólne... Ja pierdzielę. Od tygodnia obchodzę 44 i pora było zakończyć. Co Wam powiem to Wam powiem: nie opłaca się brać żony do klubu. Idźta sami - tam wszystko już jest. Nawet więcej niż za młodu. Weźmiesz żonę zostanie tylko wódeczka.

 

kurna - jaki bylem zdziwiony gdy w klubie bylo wecej kobiet niz mezczyzn- kiedys to bylo zupelnie odwrotnie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

Zdjęcie

onu/jeno :D jeszcze nie rozpoznało swojej płci; chyba na biologię nie chodziło to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3186

do czego miał być ten link? bo wyszedł do samego siebie (wyświetla się ten sam obrazek tylko w nowej karcie) czyli mniej więcej podobnie jak i ten Mentzen.
Spośród całej Konfederacji Mentzen kreuje się na typowego pozytywistę z pracą u podstaw tylko ukrywa dość skutecznie czy jest za profitem z tej pracy dla podstaw czy dla  feudalnych elit które cała Konfederacja stara się wskrzesić? Deklaratywnie stara się walczyć ze zdegenerowanym systemem głównie ze zbyt skomplikowanymi przepisami w tym fiskalnymi podczas gdy utrzymuje się z doradztwa podatkowego które po uproszczeniu tych przepisów straci rację bytu.
Jedno co na pewno o Mentzenie można już powiedzieć to że wyznaje kult siły jednostki jak cała prawica co do zasady podczas gdy lewica kultywuje siłę tłumu i gdy dochdzi do konfrontacji tłum zawsze zwycięży po przez swoją masę tak że im więcej będzie Mentzenów w polityce tym szybciej powrócą leniny jako odreagowanie

a to drugie z obrazka kim jest? nikim, chorym osobnikiem jakich miliony dotkniętych różnymi schorzeniami czy to nabytymi czy wrodzonymi i dlaczego robisz reklamę akurat temu zechlakowi?
no chyba że czegoś nie wiem i mimo choroby "to" Graczyk startuje w polityce czy ma jakieś osiągnięcia na innych polach np  biznesie, Nauce.... czymkolwiek bo choroba wcale nie dyskryminuje predyspozycji osobnika których nie tyczy, w tym przypadku choroba psychiczna ale tylko części psychiki gdy reszta organizmu może być w pełni sprawna i skuteczna w działaniu jak u średniej w populacji albo i bardziej.
nie wiem czy bunt tożsamości płciowej jest uleczalny ale wdaje się być niezakaźny tak że ignorować i nie podejmować dyskusji a skoro nie wie jakiej jest płci to co najwyżej arbitralnie sprawdzić na podstawie pierwszorzędowych cech płciowych a gdy te np operacyjnie pozmienia to na podstawie genetycznych jeśli jest to potrzebne do np wpisu do akt.
To że jakiś schizol podaje się za Napoleona Bonaparte wcale nie znaczy że w rubryce "zawód" mamy wpisywać mu - dyktator a gdy inny czuje się np krową to przysługuje na niego dopłata z agencji dla bydła rogatego
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6456

@nieNiesamowita wiadomość.🤣

Przed chwilą, dysydent napisał:

Spośród całej Konfederacji Mentzen kreuje się na typowego pozytywistę z pracą u podstaw

Yyyyyy tylko u jakich podstaw, albo czego podstaw ta praca miałaby być, bo aż boję się dopytywać.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj