Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5578

Znowu leków ci zabrakło?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Raczej tobie .

Myślisz jak nazwa partii się zmieni i pojawi się kilka nowych twarzy , wszystko się zmieni .

Nic się nie zmieni pozostają te same znajomości i układy .

Co ty możesz wiedzieć o układach jakie są w polityce .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
20 minut temu, Mariusz2903 napisał:

A co by powiedzieć o PO -PSL czy o SLD to samo robili i jeszcze ludziom po 2 zł dokładali , bezrobocie , złodziejstwo , kolesiostwo na potęgę , Kondrat jakoś siedział cicho , nachapał się z reklam i myśli że każdy tak ma . 

Taaa, kradli, zabierali marnowali a PIS na nich przez 8 lat nie może znaleźć paragrafu. Pewnie to też wina Tuska🤣

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

@Ulman urodzony w latach 90 zapewne , skoro tylko pyta .

czemu , po co i na co , czemu nie wsadzili , czemu wyjęli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 minutę temu, galan99 napisał:

Raczej tobie .

Myślisz jak nazwa partii się zmieni i pojawi się kilka nowych twarzy , wszystko się zmieni .

Nic się nie zmieni pozostają te same znajomości i układy .

Co ty możesz wiedzieć o układach jakie są w polityce .

A co może wiedzieć taki nieuk i paranoik jak ty? Nie ogarniasz podstaw na poziomie szkoły średniej tylko snujesz urojenia i zidiociale teorie spiskowe powodowane fobiami i lękami.  Niezmiennie fascynuje mnie fakt że nie masz za grosz własnego zdania a jedynie przyjmujesz w 100% to co akurat przeczytasz. Tlumaczy to twoja niemożność jakiejkolwiek argumentacji podładuje który w danej chwili prezentujesz.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
26 minut temu, Mariusz2903 napisał:

A co by powiedzieć o PO -PSL czy o SLD to samo robili i jeszcze ludziom po 2 zł dokładali , bezrobocie , złodziejstwo , kolesiostwo na potęgę , Kondrat jakoś siedział cicho , nachapał się z reklam i myśli że każdy tak ma . 

Nikt nie przebije pis w złodziejstwie. Żaden poprzedni rząd w tym poprzedni rząd pis z roku 2005 nie kradł tyle co teraz.

1678352292_i9ku6c_502.jpg

1678352292_i9ku6c_509.jpg

1678352292_i9ku6c_512.jpg

1678352292_i9ku6c_513.jpg

1679461221_ouq3or_600.jpg

1679504769_pkkci0_600.jpg

1679659130_lgb8ae_600.jpg

c70da3e93c60700c5dfd76aea58185c5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5039

Bo ludzie tak gadają aby gadać, że wszyscy byli tacy sami. Chociaż dowody wprost pokazują, że PiS jest najgorszy. Tylko najwięcej na propagandę przeznaczyli i się im opłaciło. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589
2 minuty temu, Ulman napisał:

A co może wiedzieć taki nieuk i paranoik jak ty? Nie ogarniasz podstaw na poziomie szkoły średniej tylko snujesz urojenia i zidiociale teorie spiskowe powodowane fobiami i lękami.  Niezmiennie fascynuje mnie fakt że nie masz za grosz własnego zdania a jedynie przyjmujesz w 100% to co akurat przeczytasz. Tlumaczy to twoja niemożność jakiejkolwiek argumentacji podładuje który w danej chwili prezentujesz.

A co ty wiesz ?.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Przed chwilą, Leszy napisał:

Bo ludzie tak gadają aby gadać, że wszyscy byli tacy sami. Chociaż dowody wprost pokazują, że PiS jest najgorszy. Tylko najwięcej na propagandę przeznaczyli i się im opłaciło. 

Jak pis nie jest najgorszy. Jaki poprzedni rząd tak rozkradał miliony? Jaki poprzedni rząd tak szkodził rolnikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
3 minuty temu, galan99 napisał:

@Ulman urodzony w latach 90 zapewne , skoro tylko pyta .

czemu , po co i na co , czemu nie wsadzili , czemu wyjęli .

Widzisz jaki ty dureń jesteś? Mając minimum inteligencji i kojarzenia faktów byś wiedział że w tym okresie to już wybierałem kierunek studiowania. Niestety tak jak zawsze twierdziłem- nie rozumiesz co czytasz i nie potrafisz kojarzyć nawet najprostszych faktow


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5039
1 minutę temu, hubertuss napisał:

Jak pis nie jest najgorszy. Jaki poprzedni rząd tak rozkradał miliony? Jaki poprzedni rząd tak szkodził rolnikom?

Historii nie starczy aby tak daleko szukać. Może jakiś gubernator w Galicji był gorszy, ale bym nie stawiał na to nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Wybrałeś i co dalej się zmieniło ?. Co mnie obchodzi co wybierałeś i co myślisz każdy ma prawo do swego myślenia .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

No to najwyższy czas byś zaczął z tego prawa korzystać 🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

To każdy obywatel Polski , korzysta wedle swego poglądu co jest dla niego najlepsze .

Nie można narzucać jak teraz się dzieje , ze tylko głosować na Konfederację nie zgodne z prawem narzucanie swoich poglądów .

 

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

https://film.wp.pl/wystarczyly-mu-dwa-zdania-dokladnie-to-marek-kondrat-mysli-o-wyborcach-pewnej-partii-6880347182648096a

POpapraniec , film z jego udziałem będzie przełączany tak jak ze Stuhrami . Zalicza się do elity i szydzi ze zwykłych Polaków .

Powiedział prawdę, która pisowców boli. To po pierwsze. Po drugie to dowiedzieliśmy się o tym od zagorzałego zwolennika pisu, który wkleił wypowiedź oponenta pisu "obrażającą" pis. Jak to nazwać?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
41 minut temu, Mariusz2903 napisał:

A co by powiedzieć o PO -PSL czy o SLD to samo robili i jeszcze ludziom po 2 zł dokładali , bezrobocie , złodziejstwo , kolesiostwo na potęgę , Kondrat jakoś siedział cicho , nachapał się z reklam i myśli że każdy tak ma . 

 

Inflacji i propagandy dla takich nie rozwiniętych jak ty nie puszczali za publiczne pieniądze

Kolesiostwo za PIS ma się najlepiej no ale w tvp ci nie powiedzą o tym że pis wsadza i kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

1679461221_ouq3or_600.jpg o czym to świadczy?że Finowie to cioty i miękkie faje, chowający się za babskimi d*pami.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5610
35 minut temu, witejus napisał:

 o czym to świadczy?że Finowie to cioty i miękkie faje, chowający się za babskimi d*pami.

A co świadczy o tym że Polacy wybrali socjalistów do władzy ?? Że to cioty i faje nie potrafiący samemu zarobić na własne życie i potrzebują daniny od państwa ?? Jak słyszę, że PiS jest lepszy bo dał 500+ czy 13-14 to wiem, że to miękka faja nie potrafiąca sama na siebie zarobić.

Edytowano przez Tomasz0611
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

Ale przynajmniej nie chowają się za babskimi plecami(tą częścią dolną).W Skandynawii ogólnie mówiąc niema socjalu?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319

Ciekawe czy tam też mają taką propagandową telewizję publiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Może zajmują się bardziej męskimi zajęciami. MI akurat polityka nie kojarzy się z męskością

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5610

Wiesz, mi szczerze wszystko jedno czy premierem jest mężczyzna czy kobieta, ważne są efekty wykonywanej przez nich pracy ;) 

1 minutę temu, witejus napisał:

Ale przynajmniej nie chowają się za babskimi plecami(tą częścią dolną)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
4 godziny temu, dysydent napisał:

tekst celowo paranoiczno-psychodeliczny ;) )

nie ma państw już na planecie całkowicie niezależnych tylko różnice w stopniu zależności sprawiają które są państwami sprawczymi a które klienckimi.
Platfusy z poszczańcami przegrały bo wybrały metodę nazbyt wasalną wobec Brukseli a dzban przelała kropla tych francuskich wiertalotów co pozwolili sobie wcisnąć w epoce gdy francuskie staje się synonimem partactwa, przewartościowanej zacofanej tandety i szajsu gorszego już nawet od chińskiego. gdy cen żabojady żądają najwyższych na rynku a pokazali choćby z tym swoim kerfurem jakie to z nich gospodaze gdy gorszej jakości handel od choćby i niemieckich Lidlów czy nawet portugalskich Biedronek .... gdyby te wietaloty były made in Germany to kto wie czy by nie przeszło i - o ironio - gdyby ten Tusk był wtedy jeszcze bardziej proniemiecki... ciekawe? prawda? aż pocieszne.
Potraktowano Polskę jako zapchajdziurę dla rozgrywek wewn unijnych gdzie Bruksela dała Francuzom ochłap w postaci klienta na cokolwiek tam tylko mają aby się nieco odkuli a "polaczki" i tak muszą coś kupić to przełkną jak pelikan żabę choć ryby są naturalną paszą ptaszydła.
Sami Francuzi zauważyli że u nich coś nie tak i marka - francuskie - coraz bardziej kojarzy się z partactwem, tandetą i cwaniactwem bo jeszcze zbyt  drogie czyli typowe objawy socjalistycznej patologii i faszyzujące  LePeny czy jak tam się wabią mają szansę na .... tyle żabojady dość na tym że w Polsce przecież nie wszyscy idioci i widzimy co się w starej ujni porobiło i jak południe tej ujni nadaje się bardziej do zlicytowania i pod bat a nie do samodzielnego gospodarowania a nam są proponowane standardy które właśnie spsiły państwa południa Europy no to skoro PO karakale chce wcisnąć to pisowcy pewnie szajsu tego nie kupią i może jeszcze większy ale swój spróbują klecić i nawet ja wtedy nie głosowałem aby nie być przeciw nim
A dalej jak poszło to już widać, pisowcy skumplowali się z najgorszym bandytą planety, drugi bandyta wpadł w panikę że mu się wpi..ol szykuje to rofilaktycznie napadł na Ukrainę a co do zależności

platfusy to sługi i pieski pokojowe co merdanie ogonkiem to jedyne co potrafią aby od silniejszych jaka kość skapła a poszczańcy to znów metodę na szaleńca jaka to Polska bitna, fanatyczna i takie tam i jak nam nie ustąpicie to my kolejne choćby Powstanie Warszawskie albo i ....coś w tym samobójczym stylu.
w sumie to większość polskich tzw "czynów zbrojnych" tylko szkody przynosiło i atakowanym i samym Polakom już bez wnikania komu większe to właśnie groźba kolejnych durnot ma niby cokolwiek wymóc na ościennych nacjach? a przecież czy nie taki przekaz pisowcy puszczają wszem i wobec na zewnątrz?..

cóż zatem zamiast jednych i drugich; całego tego "PO PiS-u"? zdziewczynniałe lewicowe dziwadła typu ten ... jak Mu tam... Biedroń? czy może konfa z całkiem medialnym i charyzmatycznym Mentzenem który jako jedyny z tego stada na prawdę się wyróżna? no ale konfa pluje na demokrację i jak raz takich dopuścimy do władzy to już się nie pozwolą odegnać inaczej jak siłą tak że ja bym proponował wystrzelać profilaktycznie już teraz i całkiem poważnie to zalecam bo później może być za późno i to tacy jak oni niosą w sobie groźbę kolejnej masakry narodu bo to co z nich wyrośnie to putinek może na kurs przychodzić.
proputinowskie sympatie takiego np Brauna czy nawet i Korwina nie są przypadkowe. to przecież wprost zdeklarowani zamordyści a jako że Polska za Niemcami sto lat bywała zacofana to tak na pogrobowców hitlera gdzieś by akurat tu .... najwyższy czas tak idąc chronologią .... zacofań

tekst oczywiście celowo paranoiczny i przekolorowany ale jaki inny by tu kto chciał przeczytać? :P

Mroczną mi sie jawi twórczość Twa. Jednakże wnioski z niej jeszcze czarniejszymi być mogą.

51 minut temu, witejus napisał:

o czym to świadczy?że Finowie to cioty i miękkie faje, chowający się za babskimi d*pami.

Mężowie fińscy zaś w ciszy się zbroją. I tak powinno być.

53 minuty temu, racyl napisał:

ale w tvp ci nie powiedzą o tym że pis wsadza

Ło matko, komu to teraz PiS wsadza? Chyba nie LGBT?🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 godzinę temu, galan99 napisał:

To każdy obywatel Polski , korzysta wedle swego poglądu co jest dla niego najlepsze .

Nie można narzucać jak teraz się dzieje , ze tylko głosować na Konfederację nie zgodne z prawem narzucanie swoich poglądów .

 

 

Ty nie masz swojego poglądu więc skąd wiesz co dla ciebie najlepsze?

Kto i gdzie narzuca głosowanie na Konfederację ?

22 minuty temu, hubertuss napisał:

Może zajmują się bardziej męskimi zajęciami. MI akurat polityka nie kojarzy się z męskością

U nas naczelny prezes też bardziej kobietę przypomina 😆

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
1 godzinę temu, galan99 napisał:

Co ty możesz wiedzieć o układach jakie są w polityce .

Są dość proste. A raczej niezbyt wyrafinowane. 

4 minuty temu, Ulman napisał:

U nas naczelny prezes też bardziej kobietę przypomina 😆

A weź. Przecież to wyrób "humanoidopodobny". Pomyłka ewolucji w sensie fizycznym i mentalnym.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj