hubertuss

Members
 • Ilość treści

  8907
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4755 Excellent

O hubertuss

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

17041 wyświetleń profilu
 1. hubertuss

  Massey Ferguson 5460

  Wtryskiwacze i pompa ewentualnie zawory wysokiego ciśnienia lub czujniki. Jak cr będzie drogo być może temu go ktoś sprzedał. Jak nie dawno od handlarza dzwonić z reklamacją nie grzebać samemu.
 2. @nie dymają to ciebie. Pis robił wiele projektów, takie jak Izera czy CPK nawet na dobre nie ruszyły. Takie jak przekop Mierzei wyszły dwa razy drożej. A takie jak Ostrołęka zanim powstały trzeba było burzyć. I kogo dymają.
 3. Barubar irasiad poszukaj sobie. Kierwiński może raz był pijany publicznie Lech o tym już każdy mówił. Pafnucy ty też raz tu popłynąłeś a tak tym się u innych interesujesz.
 4. NO to se wywalajcie mi to wisi. Nie macie innych problemów. Chłop ministrem już nie jest a wy wywalać chcecie. Lech Kaczyński nie raz bełkotał podpity i ciekawe czy krzyczeliście by wywalać.
 5. NO ale on jeszcze pijany nie występował to może nie pijak. Tygrysek cudem na to stanowisko nie jest. Ale lepszy niż osżoło0m Macierewicz czy Błaszczak z deficytem intelektualnym jak go nazywał Dorn.
 6. No ale już nie jest ministrem w czym problem.
 7. Nie przynosi podobnie jak nie przynosiło Lechowi Kaczyńskiemu Aleksandrowi Kwaśniewskiemu i całemu szeregowi innych. O ile Kierwiński był pijany bo się jakoś tym nie zajmowałem i nie śledziłem. Aż dziwne, ze ludzie jeszcze do tego wracają. Duda niby trzeźwy a czasami jak powie to jak po pijaku.
 8. Nic nie sądzę. Nie wnikam czy nagłośnieni czy wypił sobie. Jeśli wypił nie pierwszy on i nie ostatni. To się zdarza wszystkim jak pamiętam ponad podziałami. To może te kierunki u Rydzxyka gdzie lekarzy ma się uczyć jedynie z książek bez jakiej kolwiek praktyki. Bo uczelnia nie dogadała się z jakim kolwiek szpitalem.
 9. Romek ale ruscy nie głosowali w polskich wyborach tylko Polacy tam przebywający. Dlatego Polacy przebywający na BY czy RU często prześladowani nie chcieli głosować na pis sojusznika rządów które ich tam prześladują.
 10. Widzisz nawet tam Polacy nie są tacy głupi by głosować na pis. A u nas ciemnota na Wąsika Obajtka czy Kamińśkiego. Wstyd.
 11. Zatrzymanie rozwoju...........Izery? Jaja se Romek robisz. Że tez pisowcy mają czelność pisać o Izerze. To w ogóle za pisu był jakiś jej rozwój, że jest teraz jego zatrzymanie? Propaganda durni dla durni. Romek wytrzeźwiej jak auto stoi nie da się już go drugi raz zatrzymać.
 12. Wystarczy, ze ty skowytasz i będziesz skowytał. Wtedy skowytałeś i dalej skowyczesz. W dodatku kompromitując się. Ty skowytałeś za pisu jak za pisu ŻW skuwała żołnierzy. To po co teraz skowytasz.. Wasza taktyka legła w gruzach okazało się, że za pisu ŻW robiła dokładnie to samo. Teraz to ci już tylko nerwy zostały co widać w twoich tekstach. To po co za pisu zamykali żołnierzy za dokładnie takie same sytuacje jak ta ostatnia o której tu tak się rozpisujecie. Za pisu ŻW robiła dokładnie tak samo jak ostatnio za ko. Pis atakuje Tuska i rząd za to, że ŻW zakuła dwóch żołnierzy ale jak na gamoni z pisu przystało nie sprawdza czy za ich rządów to niemiało miejsca. Za to sprawdza to obecny rząd i okazuje się że miało. Pis atakuje więc obecny rząd za to co sam robił. I koniec tematu. Wynikiem tego znowu zrobiono głupków z wyborców pisu co można zauważyć nawet po zachowaniu niektórych tutaj.
 13. Merytoryczna odpowiedź jest taka, że pis robił jota w jote to samo co teraz zarzuca ko. Pis robił w sensie ŻW za pisu robiła to samo co za KO. i Tyle w temacie to samo za to samo robili. I znowu wyszliście na głupków. A to co robili celebryci guzik mnie obchodzi oni nie są ani w rządzie ani w ko. A błazna zrobiłeś to ty z siebie regularnie, były śmieci Sośnierza potem łyknąłeś, ze nazywam się Holecki. Nic nie wiesz i nic do ciebie nie dociera a potem wychodzisz na błazna i bluzgasz. Sośnierz trzyma śmieci na klatce ja nie nazywam się Holecki a ty się skompromitowałeś. Taki jest rezultat tej dyskusji. NO i za pisu żołnierze na granicy byli skuwani przez ŻW za nie regulaminowe użycie broni tak jak za ko.
 14. Twoją kompromitację pokazałeś wyżej choćby z tym Holeckim wczoraj z Sośnierzem. A teraz co nerwy noszą i bluzgi lecą. Problem z takimi ludźmi jest taki, ze choć twierdzą co innego swoim zachowaniem pokazują, że nie maja racji. Bo nawet udać nie umiesz. Ciśnienie skoczyło co? Pis z was znowu durni zrobił wyliście tu, że żołnierzy skuto za użycie broni na granicy. A tu się okazuje, że za pisu robili dokładnie to samo. Byli skuwani na granicy żołnierze za użycie broni. Za Błaszczaka. I co fajnie znowu być zrobionym w głupka przez pis? Ostatni żołnierz skuty na granicy za użycie broni za pis to 2023 rok całkiem nie tak dawno. Dokładnie za to samo co za Tuska i wtedy waszego skowytu nie było słychać.
 15. Problem w tym, że ty tak twierdzisz a ja pokazuję twoje kompromitacje na faktach. Łyknąłeś że nazywam się Holecki i teraz ci głupio.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj