Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25644

Jakby...

Jeno tu o Jacusiu pisałeś. Czujesz różnicę?😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
2 minuty temu, jacus napisał:

byles kiedys w zyciu w saunie ??

Ja kiedyś polazłem, jeszcze na szkole. Posiedziałem trochę, ale jakoś ciulowo się pociłem i powiedzieli żebym spi.dalał i nie blokował miejsca potrzebującym. To stwierdziłem że chyba to nie dla mnie.🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131
7 minut temu, jacus napisał:

to zalezy czy sauna mokra czy sucha 😂

byles kiedys w zyciu w saunie ??

 

Czemu miałbym nie być? Myślisz że takie atrakcje tylko na turnusach dla inwalidów? 

6 minut temu, Agrest napisał:

Jakby...

Jeno tu o Jacusiu pisałeś. Czujesz różnicę?😜

Daj spokój galan się podjarał 🙆‍♂️

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5610
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Czemu miałbym nie być? Myślisz że takie atrakcje tylko na turnusach dla inwalidów? 

Do sauny wpuszczają tylko z reklamówką z biedronki i termosem xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25644

Ja Tylko chwilę wytrzymał. W wysokiej temperaturze i wilgotności zaczynam mieć poważne problemy z oddychaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

chyba nie kazdemu sluzy- jak ostatnio wszedlem siedzialy jakies dziadki,gdy wychodzilem to jeszcze siedzieli a ja mialej juz dosc .

grzesiu dziecko-sauny to sa w wielu miejscach,basenach aqaparkach, sanatoria  sa nie tylko dla inwalidow ,nawet ty bys mogl jechac.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
Przed chwilą, jacus napisał:

chyba nie kazdemu sluzy- jak ostatnio wszedlem siedzialy jakies dziadki,gdy wychodzilem to jeszcze siedzieli

Oni wpadli się ogrzać a Ty wypocić. 😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131
1 minutę temu, jacus napisał:

chyba nie kazdemu sluzy- jak ostatnio wszedlem siedzialy jakies dziadki,gdy wychodzilem to jeszcze siedzieli a ja mialej juz dosc .

grzesiu dziecko-sauny to sa w wielu miejscach,basenach aqaparkach, sanatoria  sa nie tylko dla inwalidow ,nawet ty bys mogl jechac.

Zapraszam tak w lipcu około godziny 13 kłaść blachę w ocynku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, jacus napisał:

chyba nie kazdemu sluzy- jak ostatnio wszedlem siedzialy jakies dziadki,gdy wychodzilem to jeszcze siedzieli a ja mialej juz dosc .

grzesiu dziecko-sauny to sa w wielu miejscach,basenach aqaparkach, sanatoria  sa nie tylko dla inwalidow ,nawet ty bys mogl jechac.

no patrz Jacus.. gdyby nie pis, to też byś na d*pie siedział, a tak dały takim dziadygom i udają obieżyświatów.

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131
4 minuty temu, mirro napisał:

Oni wpadli się ogrzać a Ty wypocić. 😂

Może mu się z jakimś piecem krematoryjnym sauna pomyliła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Albo to byli Niemieccy emeryci, co przepłynęli kajakiem przekop Mierzei, ale tak zmarzli że wleźli do sauny? 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25644
13 minut temu, mirro napisał:

Uuuu Panie to seks sauna odpada.😂

Zdecydowanie

9 minut temu, Pafnucy12 napisał:

no patrz Jacus.. gdyby nie pis, to też byś na d*pie siedział, a tak dały takim dziadygom i udają obieżyświatów.

Kurna po pierwszej części myślałem że dalsza będzie o tym że już  na doopie nie usiądzie bo go wyruchali.

Ech czasem myśli zbyt szybkie miewam🤣

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
4 minuty temu, Agrest napisał:

Ech czasem myśli zbyt szybkie miewam🤣

Ponieważ gremium chyba męskie to przytoczę sława pewnego sierżanta kierowane do szeregowego który mu oznajmił że to była pomyłka.🤣

"Szeregowy- pomyłka to by była gdyby Wam, podczas robienia minety, język ześliznął się z c*py na odbyt a to jest moja decyzja i o żadnej pomyłce mówić nie możemy"

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

rano byla mowa o finach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-wojna-w-ukrainie-otworzyla-u-finow-stare-rany-z-czasow-wojny-zimowej/n9m9x6b,79cfc278

24 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

no patrz Jacus.. gdyby nie pis, to też byś na d*pie siedział, a tak dały takim dziadygom i udają obieżyświatów.

gdy bylem w czechoslowacji i zsrr to chyba na pewno pis-u nie bylo.. za kld bylem lichtensteinie,szwarcarii i austrii, za po w bruggi..

na razie tego nie przebilem , malmo , kopenhage, hamburg,lubeke to licze od od swinojuscia. 

26 minut temu, gregor1284 napisał:

Zapraszam tak w lipcu około godziny 13 kłaść blachę w ocynku. 

gdybys mial troche rozumu-lub raczej twoj szef to by tak zorganizowla robote by tego unikac ..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacus napisał:

gdy bylem w czechoslowacji i zsrr to chyba na pewno pis-u nie bylo.. za kld bylem lichtensteinie,szwarcarii i austrii, za po w bruggi..

na razie tego nie przebilem , malmo , kopenhage, hamburg,lubeke to licze od od swinojuscia.

a to sorki.

myślałem że prezes tak Ci w głowie namieszał i rozpuścił.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14131
6 minut temu, jacus napisał:

rano byla mowa o finach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/jak-wojna-w-ukrainie-otworzyla-u-finow-stare-rany-z-czasow-wojny-zimowej/n9m9x6b,79cfc278

gdy bylem w czechoslowacji i zsrr to chyba na pewno pis-u nie bylo.. za kld bylem lichtensteinie,szwarcarii i austrii, za po w bruggi..

na razie tego nie przebilem , malmo , kopenhage, hamburg,lubeke to licze od od swinojuscia. 

gdybys mial troche rozumu-lub raczej twoj szef to by tak zorganizowla robote by tego unikac ..

Ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

tu ci przyznam racje-rozum ci nie jest po nic potrzebny.

6 minut temu, Pafnucy12 napisał:

a to sorki.

myślałem że prezes tak Ci w głowie namieszał i rozpuścił.... :D

tak naprawde to krowy sprzedalem, dzieci odchowalem i moge spelniac marzenia swoje zony pardon moje 😂. gdy rodzice jeszcze zyli to moglem gdzies na pare dni wyjechac a tak to nawet wyjazd na wesele byl problemem .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, jacus napisał:

to krowy sprzedalem,

żadnej hodowli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

wiesz ile lat temu to bylo ?? zreszta na koncu to wiele nie bylo do sprzedania?

mam kury, psy,koty, chomik i kroliki zdechly, papuge kot zjadl, rybek nigdy nie mialem, zolw uciekl..

u nas jeszcze swinie wolno- ciekawe jak dlugo ?? 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614
2 godziny temu, gregor1284 napisał:

Ale po co

żebyś nie zdychał bo można zacząć o 5 rano 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56
17 minut temu, Ulman napisał:

gdzie i kiedy napisałem że państwo powinno mi więcej dołożyć do emerytury

Płaczesz, że niską emeryturę dostaniesz, a już dziś podatnicy dokładają ci się do składek, a  ty i twoja rodzina żyje z socjalu i nawet o tym nie wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

A gdzie ja tak napisałem? Możesz to zacytować?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj