Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Desperado    4140
1 godzinę temu, nosferatu13 napisał:

Honor mu nie pozwala. A i tak bym mu nie dał. Pafnusiowi tak, ale nie jemu😊

A ty wiesz w ogóle co to honor?   :P Pafnuś go zj***ł rano od dziadów i innych, a ten mu dalej w d*pę włazi.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Desperado napisał:

A ty wiesz w ogóle co to honor?   :P Pafnuś go zj***ł rano od dziadów i innych, a ten mu dalej w d*pę włazi.    xD

A cię boli że można jeden drugiego opieprzyć i dalej się kolegować.

@nosferatu13 Nosfuś nie słuchaj go 

Poróżnić nas chce

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
9 minut temu, Pafnucy12 napisał:

A cię boli że można jeden drugiego opieprzyć i dalej się kolegować.

@nosferatu13 Nosfuś nie słuchaj go

Poróżnić nas chce

Co to za kolegowanie jak szacunku do niego nie masz, opieprzyć a zwyzywać to chyba jest różnica  :P  was nic nie poróżni, bo tamten lubi być j**any i jeszcze ma z tego radochę.   xD

Edytowano przez Desperado
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nigdy tego nie zrozumiesz.

Kolegów nie miałeś

Cza iść się kajtnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

Nigdy tego nie zrozumiesz.

Kolegów nie miałeś

 

A na jaką cholerę mi sztucznych?  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Płace podniosą o 50 % i będą wielbić swego Pana . 20 lat zleci i emerytura niezła , a rolnik tyra i tyra , teraz do 65 być może będzie i 67 lat .

Rolnik to dopiero zawód ponad zawody nie ma co .

1679420082_ekwcg6_600.jpg

Edytowano przez galan99
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3140

gdzieś czytałem że pieski porzucają schronisko a nowych przybłędów coraz mniej przez co policja cierpi na braki kadrowe
a no trafił mi się jeden którego zapytałem co się tam u nich dzieje i czy to przez zarobki taki pat? odpowiedź mnie zaskoczyła ozytywnie bo pono 30% pata przez zarobki ale głównie to zanosi się na wymianę "mentalną" kadr bo obecni wstępowali do Policki a nie milicji w którą politycy obecni tę instytucję zamieniają bo miast bronić obywateli przed bandyterką to zamienia się w obronę władzy przed buntem obywateli i "spsienie" policji to dopiero przed nami

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dalej typowych burków nie brakuje, co tylko rozkazów umieją słuchać. 

mendy mierne, ale wierne, od lat wg tego klucza przyjmowano do milicji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1288

Co tam panowie w polityce ? . Ja słuchając dziś mediów to zapamiętałem 2 newsy , Izrael odwiesza wycieczki młodzieży do PL i Agrounia zarejestrowana jako partia polityczna . Bardzo ciekawe .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5038

To się pokrewne duszyczki znalazły polsko izraelskie. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Desperado napisał:

A na jaką cholerę mi sztucznych?  :P

żeby pasował do ciebie...

słuchaj chłopcze.

nie wiem co za zło cię ostatnio spotkało, ale nie przenoś tego na forum.

wczoraj wszystkich pouczałeś z czego kto może się śmiać, dziś sie przy...czepiłeś do mnie... nie wiem. może spacery jakieś sobie rób. głębokie wdechy ...no podobno jest jeszcze jeden sposób, ale o koniach tu pisał nie będę...

miłego wieczoru!🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5038
1 godzinę temu, dysydent napisał:

gdzieś czytałem że pieski porzucają schronisko a nowych przybłędów coraz mniej przez co policja cierpi na braki kadrowe
a no trafił mi się jeden którego zapytałem co się tam u nich dzieje i czy to przez zarobki taki pat? odpowiedź mnie zaskoczyła ozytywnie bo pono 30% pata przez zarobki ale głównie to zanosi się na wymianę "mentalną" kadr bo obecni wstępowali do Policki a nie milicji w którą politycy obecni tę instytucję zamieniają bo miast bronić obywateli przed bandyterką to zamienia się w obronę władzy przed buntem obywateli i "spsienie" policji to dopiero przed nami

Oni zawsze tylko najlepiej mandaty wlepiali zamiast porządku pilnować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

slowak z jacwingiem sie  wpolskiej piaskownicy bawia-zeby nie napisac w gownie...

6 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

w nocy to twoja idzie do drugiego pokoju bo nie może ulezec przy impotencie ...🤭

a twoj parobek ucieka bo go chesz zameczyc 🤣

5 godzin temu, dzikidaniel napisał:

Ciekawe gdzie są te lody gdzie robią odwierty na parę kilometrów 🤣 bajki piszesz, nie pogrążaj się bardziej,

Co do badań to jakoś wciąż rekordy temperatur są z początku 20 wieku i jakoś mimo wciąż gadania że temperatura się podnosi zostały pobite.

Książki nie chcą twojej wizji pokazać, co więcej, jest wiele takich które wręcz przeczą tej wizji. No ale skoro jesteś oczytany to z pewnością wskażesz kilka tytułów które tą wersję potwierdzą.

Typowy ekspert, zapytasz go o podstawę o którą się wykłócają a nawet nie wiedzą ile tego dwutlenku jest 🤣

jesli chesz udowodnic ze jestes idiota to ci sie wlasnie udalo.. ile kilometrow liczy pokrywa lodwoa antarktydy czy arktyki ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Co tam panowie w polityce ? . Ja słuchając dziś mediów to zapamiętałem 2 newsy , Izrael odwiesza wycieczki młodzieży do PL i Agrounia zarejestrowana jako partia polityczna . Bardzo ciekawe .

no to krakow znowu zarobi, 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Administracja prezydenta USA Joe Bidena zadeklarowała przekazanie 31 czołgów M1 Ukrainie. Zakładano, że będą to obecnie produkowane, nowsze modele M1A2 SEPv3, ale jak się okazuje, nie będzie to możliwe. Wszystko dlatego, że czołgi te mają być produkowane tylko w jednym zakładzie w stanie Ohio, a obecnie moce przerobowe idą na dostarczenie obiecanych zamówień do Polski i do Tajwanu. Najnowszą iterację Abramsów dostała już przede wszystkim Australia. Dzięki zmianie Ukraina dostanie starsze maszyny, ale za to dużo szybciej.

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/militaria/nie-nowsze-m1a2-lecz-starsze-czolgi-m1a1-poleca-do-ukrainy-wyjasniamy-roznice/egp5h7p

Zaś Rus posyła czołgi 70 letnie do boju .

Rosja "cofa się do epoki kamienia łupanego". Te czołgi mówią wszystko o jej wojennych zdolnościach

Chociaż wiosenna ofensywa Rosji trwa od tygodni, nie udaje jej się zwiększyć nacisku w kluczowych punktach. Przyczyna tego stanu rzeczy jest jedna: gdy Ukraina modernizuje swoją armię dostawami zachodniej broni, Rosja odkurza magazyny i wyciąga stare, dawno nieużywane sowieckie czołgi. I to mówi więcej o jej zdolnościach ofensywnych niż jakiekolwiek deklaracje.

Radziecki czołg T-54 w parku czołgów w Sankt Petersburgu, 28 stycznia 2023 r.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To twoja opinia czy tylko wkleiłeś bo nie masz żadnych swoich przemyśleń?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj