Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

nosferatu13    56
7 godzin temu, Ulman napisał:

Taka prawda @jacus dziadowaliście kilka pokoleń , zadnego rozwoju, a teraz wyczekiwanie że ktoś te parę arów kupi i choć przez kilka lat pożyjesz jak człowiek. A co potem? Na etacik,  do mieszkanka w bloku i  dalej dziadowanie. No ale co prawda dziad ale małopolski dziad czyli lepszy dziad😆

Dziad to nie jest kwestia pochodzenia, tylko wykonywanego zawodu. Jak słyszę, że gdzieś strajk to już wiem, że to polski rolnik żebrze o socjal i dziaduje wiela wlezie a jednocześnie innych uważa za dziadów i patologią nazywa tych socjal pobierających. Taki paradoks, którego nawet on sam nie jest w stanie zrozumieć😂🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, nosferatu13 napisał:

Dziad to nie jest kwestia pochodzenia, tylko wykonywanego zawodu. Jak słyszę, że gdzieś strajk to już wiem, że to polski rolnik żebrze o socjal i dziaduje wiela wlezie a jednocześnie innych uważa za dziadów i patologią nazywa tych socjal pobierających. Taki paradoks, którego nawet on sam nie jest w stanie zrozumieć😂🤦‍♂️

Nie przyszło ci do pustego łba że walczy o godne ceny by nie żyć z socjalu?

Ale co taki papodruk może o tym wiedzieć.

Załóż więcej kont i niech ci się wydaje że taki cwaniak jesteś.

Dorośnij!

A taki zazdrosny dziad jest najgorszy

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56

Ale z kim walczy o co? Niech sprzedaje swoje płody po ile chce albo zmieni zawód a nie płacze , że mu nikt  tyle nie chce dać, i jeszcze te rzewne teksty, że jest żywicielem narodu. Kogo chce nimi wzruszyć?🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
9 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Nie przyszło ci do pustego łba że walczy o godne ceny by nie żyć z socjalu?

Ale co taki papodruk może o tym wiedzieć.

Załóż więcej kont i niech ci się wydaje że taki cwaniak jesteś.

Dorośnij!

A taki zazdrosny dziad jest najgorszy

Ty jesteś dwulicowy jednak, się nie myliłem  xD  dzień czy dwa temu mówiłeś że to Twój Kolega {przez duże K z Orawy}  :P a jak ma inne zdanie, to je*iesz go jak burą sukę.    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ty jesteś tempy..

Jasne że Kolega. Co nie oznacza że nie można się z nim nie zgadzać, czy też ochrzanić

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
16 minut temu, Pafnucy12 napisał:

 

Jasne że Kolega. Co nie oznacza że nie można się z nim nie zgadzać, czy też ochrzanić

Taaaaa, próbujesz robić dobrą minę do złej gry chłopak xD   epitety typu - dziad, papudrok, pusty łeb, cwaniak, to u ciebie tylko ochrzanienie Kolegi,   :P dlatego jak likwidujesz konto, to ci niby koledzy jadą po tobie jak deszcz po rynnie.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idź tam się płaszczyć przed swoim guru, a nie żeś się przywalił.

Jasno napisałem, a ty dalej dorabiasz jakieś swoje bajania.

Normalnie prawdziwy pisior 

Jak nie za prezesem, to znaczy że wróg

Jak sam konta zmieniasz to jest w porządku 

Jak ja to pasuje łatkę przykleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
7 godzin temu, nie napisał:

Proponujemy "babciowe", czyli 1500 zł miesięcznie dla każdej mamy, która po urlopie macierzyńskim chciałaby wrócić do pracy — zapowiedział w czwartek Donald Tusk.

przekupiona patologia głosująca na tuska :D :D :D 

patologia na to nie zagłosuje. Bo tam jest mowa o powrocie do pracy. Patologia głosuje na pis bo pis daje kasę bez pracy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
11 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Idź tam się płaszczyć przed swoim guru, a nie żeś się przywalił.

Jasno napisałem, a ty dalej dorabiasz jakieś swoje bajania.

Normalnie prawdziwy pisior 

Jak nie za prezesem, to znaczy że wróg

Jak sam konta zmieniasz to jest w porządku 

Jak ja to pasuje łatkę przykleić.

No nie bajania, tylko pokazałeś jaki jesteś, nie pisałbyś głupot , bym się nie odezwał  xD ja tu nikomu w d*pę nie włażę, szanuję kogoś, wiadomo nie znam ludzi osobiście, ale jak trzeba to postawię wszystko na jedną kartę by stanąć w czyjejś obronie, ty nazywasz ludzi Kolegami, a jeszcze nie widziałem żebyś za kimś się ujął, byle nie stracić na  forumowym wizerunku.  :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne, jasne...

Miłego dnia🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

miala byc pogoda a tu padalo.

sean ty tez jestes moj kolega 🤣, przez male k ale zawsze

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/elektryczne-marzenie-pis-sie-oddala-projekt-wart-miliony-wyrzucony-do-kosza/8zqgyx4,79cfc278

i poszla w pis-du..

to chyba temu ze u nas chca ja budowac u dziadow-jaworzno to bylo miasto rzeczypospolitej krakowskiej- gdyby u panow na wschodzie budowali to pewnie juz by jezdzila po drogach, ladowarka bylaby w kazdej wsi powyzje 10 domow, korzystala ze stale modernizowanych linni elektrycznych albo pod licznymi elektrowniami bezposrednio z transformatorow.........

9 godzin temu, Desperado napisał:

Małopolanin jak już ci cokolwiek kiedyś da, czy pomoże, to bądź pewien że przy najbliższej okazji ci to wyrzyga i to każdy jeden , no nie cierpię czegoś takiego. A miedze to niby na co tam trzymają? to takie chytre żeby czasem ktoś nie wjechał i nie wyniósł mu ziemi na kołach, bo to jego.   :P

a ilu ich znasz ?? do tego to sztuczny twor- co my mamy wspolnego ze scyzorykami z kongresowki ?? albo lachami spod gor ??

9 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

To dzidy z dziada pradziada co tolku nie mają żeby z biedy się wydostać od pokoleń ...Co się dziwić ze to chamstwo i sknery ....taki to kanapki robi jak na wakacje jedzie ...🤭

w nocy jade do budapesztu- dawaj ze mna jeszcze zdarzysz ,wsiadaj w samolot. zara ci robie kanapki.. 

jak wydostac sie z biedy na nie-po-suwalsczyznie-uciec do warszawy a jak u nas zostac w krakowie 🤣

9 godzin temu, Desperado napisał:

 

U nas trochę tego było, ci co się wymieszali na Pomorzu z tutejszymi, to tego już nie widać, ale drugie pokolenie 100% z Małopolski, to wypisz wymaluj to co było z tymi starymi, przekazywanie swoich cech następnemu pokoleniu mają opanowane do perfekcji, a nawet jeszcze większe chamstwo.   xD

mam rodzine pod bytowem.

9 godzin temu, Roman176 napisał:

no uwierz mi ze twoje rejony nie interesują mnie 

pytałem cie kiedyś o niego ty powiedziałeś ze nie znasz ...

a dziękuje ... a może ty masz dziwny punkt widzenia ...  na razie z podróżami to do piet mi nie dorastasz ...  po drugie u ciebie obserwować zwiedzać i dowiedzenia .. ynglisz no ..........     zawsze miałem dziwnych ludzi z polski gdzieś na wakacjach .......... typu poprawno polskich zetorkuw ... a co do czego przyszło to polowali na mnie żebym im kawę zamówił albo pomógł w zakupach .... ale najważniejsza poprawna polszczyzna 

o tym właśnie pisałem ... jeździłem na motorze 10 lat i zyje jak setki tys ludzi a stereotyp twój to tylko jeden procent ludzi wiec jacus 

twoje pojęcie zwala z nóg 

o tym właśnie pisałem ... jeździłem na motorze 10 lat i zyje jak setki tys ludzi a stereotyp twój to tylko jeden procent ludzi wiec jacus 

twoje pojęcie zwa

to zacznij pisac po angielsku bo tak to ni wuja nie rozumiem...

ja tez jedzilem lata na motocyklu..

7 godzin temu, nie napisał:

Proponujemy "babciowe", czyli 1500 zł miesięcznie dla każdej mamy, która po urlopie macierzyńskim chciałaby wrócić do pracy — zapowiedział w czwartek Donald Tusk.

przekupiona patologia głosująca na tuska :D :D :D 

ty mozesz pisac tylko  wnocy gdy pielegniarki spia ??? wtedy ci kaftan rozwiazuja ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

w nocy to twoja idzie do drugiego pokoju bo nie może ulezec przy impotencie ...🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56

Polski rolnik to styl życia. Polski rolnik sztukę manipulacji i wyciąganie łapki po socjal ma opanowane do perfekcji, można powiedzieć wyssaną z mlekiem matki i  tak jak warsztat przekazywaną z pokolenia na pokolenie- cały czas udoskonaloną i przenoszoną na inne sfery życia także tego intymnego. Polski rolnik przyłapany na zdradzie powie że własnym ciałem ogrzewał wyziębioną dziewczynę a kutasem mierzył  temperaturę w środku. Jeszcze znajdzie mądrych którzy w to wierzą i podziwiają jego wielkoduszność. Nie omieszka przy tym dodać jak bardzo kocha swoją żonę i za pośrednictwem forum złoży jej życzenia na dzień kobiet. Nie @marcin19071980?😗

PS. Pafnuś moim kolegom jest i tyle😊

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
11 godzin temu, jacus napisał:

gdybys dziecko nie wiedzial to  robi sie odwierty w lodzie na pare kilometrow i bada profil,  porownuje sie przyrosty drzew,bada pylki roslin..

ludzie ksiazki pisza od tysiecy lat- sa tam takze wzmianki o pogodzie, pewnie zadnej w zyciu nie przeczytales ale tak jest..

ie jest dwutlenku wegla atmosferze- zapytaj wojka google.

Ciekawe gdzie są te lody gdzie robią odwierty na parę kilometrów 🤣 bajki piszesz, nie pogrążaj się bardziej,

Co do badań to jakoś wciąż rekordy temperatur są z początku 20 wieku i jakoś mimo wciąż gadania że temperatura się podnosi zostały pobite.

Książki nie chcą twojej wizji pokazać, co więcej, jest wiele takich które wręcz przeczą tej wizji. No ale skoro jesteś oczytany to z pewnością wskażesz kilka tytułów które tą wersję potwierdzą.

Typowy ekspert, zapytasz go o podstawę o którą się wykłócają a nawet nie wiedzą ile tego dwutlenku jest 🤣


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Piorą ludziom mózgi , ociepleniem klimatu , jak tylko się da , ludzie wierzą bo d...ie .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Polacy popierają i ma być .

Emerytury do zmiany? Polacy popierają ten pomysl

Wyniki tego badania mogą być podpowiedzią dla polityków przed nadchodzącymi wyborami. Zdecydowana większość Polaków jest za tym, aby w związku z wysoką inflacją emeryci i renciści mieli dwa razy w roku waloryzowane swoje świadczenia — wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu".

W opublikowanym w piątek sondażu przygotowanym na zlecenie "Super Expressu" zapytano Polaków: "Czy w związku z wysoką inflacją emeryci i renciści powinni mieć dwa razy w roku waloryzowane swoje świadczenia (emerytury i renty)?".

43 proc. odpowiedziało, że zdecydowanie tak. Zdania, że raczej tak, było 29 proc. pytanych. "Za wprowadzeniem drugiej waloryzacji w roku jest aż 72 proc. ankietowanych" — czytamy w gazecie.

Zobacz także: Rekordowy skok liczby emerytów. "Obecne zachęty do dłuższej pracy nie działają"

9 proc. badanych odpowiedziało, że raczej nie, natomiast 6 proc. — zdecydowanie nie. "Czyli tego pomysłu nie popiera raptem 15 proc. pytanych" — podano. Z kolei 13 proc. badanych udzieliło odpowiedzi "nie wiem/trudno powiedzieć".

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/emerytury-do-zmiany-to-moze-byc-wyborcza-bomba-polacy-popieraja-pomysl/tc7merv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
4 godziny temu, nosferatu13 napisał:

Dziad to nie jest kwestia pochodzenia, tylko wykonywanego zawodu. Jak słyszę, że gdzieś strajk to już wiem, że to polski rolnik żebrze o socjal i dziaduje wiela wlezie a jednocześnie innych uważa za dziadów i patologią nazywa tych socjal pobierających. Taki paradoks, którego nawet on sam nie jest w stanie zrozumieć😂🤦‍♂️

Ja ...jak ty żyjesz z renty matki i babki i zebrasz w gminie o wungiel to jesteś pan 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56

Boguś mam dla ciebie wiadomość z arimr nowy targ dotyczącą naszej sprawy. Jeśli grzecznie poprosisz i się pokajasz możesz dużo zyskać. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

nie ma żadnej naszej sprawy bobku ..🤭

Ja wiem jak zrobić swój wniosek i takie barany nie som mi do niczego potrzebne ...🤣🤣🤣🤣🤣

To ty mnie ciągle pytasz i dupe zawracasz 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Świat nie zna litości .

Ostatni moment". Ekspert wyjaśnia, dlaczego Ukraina jest ważna dla Chin

– Mamy praktycznie ostatni moment, by Chiny skutecznie wtrąciły swoje trzy grosze i uchwyciły przyczółek nad Morzem Czarnym. Dlatego nie zdziwię się, jeśli telefon od Xi Jinpinga lada moment zadzwoni na biurku Zełenskiego – mówi Onetowi dr Witold Sokała, wicedyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Polityk Publicznych UJK w Kielcach.

Zdaniem eksperta ostatnia wizyta XI Jinpinga w Moskwie potwierdziła, że Pekin gra na wzmocnienie swej roli jako globalnego mocarstwa, a słabnąca Rosja nie jest dla niego żadnym partnerem, lecz tylko narzędziem w grze

Według dr. Sokały jej cena to parę tanich gestów i słów, pompujących dobre samopoczucie rosyjskiej publiki

Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Onetu

– Góra urodziła mysz – tak zdaniem dr. Witolda Sokały najkrócej można podsumować niedawną wizytę Xi Jinpinga w Moskwie. Wicedyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Polityk Publicznych UJK w Kielcach zwraca uwagę na to, że gdy ją zapowiedziano, wiele osób wstrzymało oddech, spodziewając się jakiegoś przełomu, dotyczącego przede wszystkim chińskiego zaangażowania po stronie Rosji.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ostatni-moment-ekspert-wyjasnia-dlaczego-ukraina-jest-wazna-dla-chin/t0zwr8w,79cfc278

Ukraina jest bardzo ważna gospodarczo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

A to ja mam z tym problem czy ty bobku🤔

1 minutę temu, nosferatu13 napisał:

Ekstensywny tuz na działkach bez siatki😊

 

co mnie obchodzi że ty ludziom sieczki narobiłeś we wnioskach 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

człowieku nie rób ludziom wniosków skoro nie potrafisz ..Ile razy ci to pisać baranku ...Jak ty traktujesz tych ludzi ? masz ich za głąbów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj