superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

kubaguzik    321
Krzysztof81 napisał:

1 minutę temu, krzysiek1979 napisał:

Następny jakiś mitoman.

Do tego standardowy tekst- robiłem dla siebie ale plany się zmieniły 🤣🤣🤣

sprzedaje bo likwiduje gospodarke, ale ma orki na cały dzień i mozna podjechać potestować

  • Like 1

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3917
7 minut temu, kubaguzik napisał:

sprzedaje bo likwiduje gospodarke, ale ma orki na cały dzień i mozna podjechać potestować

To po co orze jak likwiduje?😀

Nie wiem czy link będzie działał https://fb.watch/o33VQiro0e/

Za takiego fetora 5 tys funciaków. W pl będzie wystawiony za 70 tys albo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

https://www.olx.pl/d/oferta/claas-dominator-88-ds-kombajn-CID757-IDVRYfw.html

Oglądał może ktoś ten kombajn? 

Mało mth. Heder wytarty ale podobno nie od niego bo oryginalnie miał jakąś tam przystawkę do faceli czy czegoś.

Lub jeżeli ktoś ma jakiegoś pewnego, nie dużego Dominatora to poproszę o namiary.

Edytowano przez maroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414

Oddałem wiertarkę na gwarancje, nie naprawili i chcą 35zł za to że wysłali, jest na to jakiś przepis czy mogą mnie cmoknąć? zazwyczaj naprawy gwarancyjne były darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28793
38 minut temu, SamaPrawda napisał:

Oddałem wiertarkę na gwarancje, nie naprawili i chcą 35zł za to że wysłali, jest na to jakiś przepis czy mogą mnie cmoknąć? zazwyczaj naprawy gwarancyjne były darmowe

napisz im że rzecznik praw konsumenta mówi że chętnie się tą sprawą zajmie, zobaczysz jak szybko obsrają się po same kokardki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414
bratrolnika napisał:

38 minut temu, SamaPrawda napisał:

Oddałem wiertarkę na gwarancje, nie naprawili i chcą 35zł za to że wysłali, jest na to jakiś przepis czy mogą mnie cmoknąć? zazwyczaj naprawy gwarancyjne były darmowe

napisz im że rzecznik praw konsumenta mówi że chętnie się tą sprawą zajmie, zobaczysz jak szybko obsrają się po same kokardki

Z tą wiertarką to już dobra, może moja wina, za duże wiertło, za duże obciążenie itp. ale z tymi kosztami wysyłki to ładnie sobie wymyślili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274
9 minut temu, jahooo napisał:

Trochę odkładnie wyglądają na cienkie

Czy ja wiem 🤔

 

Screenshot_20231102-163210.png

Tragedii nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276

Jeszcze trochę zaorzą, ale szału nie ma, pół nowych albo i ciut mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki sam tylko mniej talerzy tylko 2 i biedniej wyposażony chyba z 2005 r i jeszcze nie miał nigdy obracanych dłut od nowości a lemiesze zużyty 5 mm od nowości   

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
1 godzinę temu, SamaPrawda napisał:

Z tą wiertarką to już dobra, może moja wina, za duże wiertło, za duże obciążenie itp. ale z tymi kosztami wysyłki to ładnie sobie wymyślili

a przeczytales warunki gwarancji ?? gdzies tam drobnym drukiem pewnie masz napisane ..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1018
18 minut temu, przybyslawice5211 napisał:

Ja kupiłem taki sam tylko mniej talerzy tylko 2 i biedniej wyposażony chyba z 2005 r i jeszcze nie miał nigdy obracanych dłut od nowości a lemiesze zużyty 5 mm od nowości   

Wszystko zależy od gleby jaką uprawiasz, są rejony gdzie dłuta kończą się po 10-20 ha, przy suszy jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25813
2 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Fajny. Jak nie masz kamieni, czyste pola to będzie śmigał z Fendtem jak się patrzy.

Oj nie, ja tylko wkleiłem dla innych bo mi się w oczy rzucił.

 

No i mój fendt to najuboższy z serii 6cyl. To długi pług i chyba ciężki. Zamiast 500kg z przodu trzeba by minimum tonę wieszać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1363
5 godzin temu, vat napisał:

Dostawiłem wiatę do garażu. Nowa wiata pokryta blachą trapezowa t18, a stara t15.

trzeba bylo  2 fale załozyć, może lepiej dać nakładke 30cm żeby sięgłą na jedną i druga blache

Edytowano przez GABBER85
  • Like 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3917
22 minuty temu, Agrest napisał:

Oj nie, ja tylko wkleiłem dla innych bo mi się w oczy rzucił.

 

No i mój fendt to najuboższy z serii 6cyl. To długi pług i chyba ciężki. Zamiast 500kg z przodu trzeba by minimum tonę wieszać.

 

Wydaje ci się, śmigał by jak ta lala. U mnie jak Fendt padł to pod Renate podczepiłem overuma, wyglądało to nie za ciekawie a w polu szła jak dzika.

On nie jest długi i ciężki. To najkrótsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25813

Względem mojego akpila km80 to gigant.

Ty masz bodaj 150km z serii 600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414
jacus napisał:

1 godzinę temu, SamaPrawda napisał:

Z tą wiertarką to już dobra, może moja wina, za duże wiertło, za duże obciążenie itp. ale z tymi kosztami wysyłki to ładnie sobie wymyślili

a przeczytales warunki gwarancji ?? gdzies tam drobnym drukiem pewnie masz napisane ..

Sklep może mieć swoje warunki gwarancji? Wiertarka ryobi, wysyłałem bezpośrednio do nich sprzęty to chyba nawet przesyłka była za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za te cene 140 000 zł to by nową przyczepę z 14 t kupił https://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/2166072/przyczepa-z-kiprem-na-3-strony-sprzedaz-mocnej-ramie-wszystko/

56 minut temu, jaco512 napisał:

Wszystko zależy od gleby jaką uprawiasz, są rejony gdzie dłuta kończą się po 10-20 ha, przy suszy jeszcze szybciej.

 

 

Pług był z Austrii przywieziony od jakiegoś starszego gościa , u mnie większość gleb to iły to odkładnice wycierają się na lustro a i elementy robocze bardzo pomału się zużywają     

 

 

 

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28793
3 godziny temu, SamaPrawda napisał:

Z tą wiertarką to już dobra, może moja wina, za duże wiertło, za duże obciążenie itp. ale z tymi kosztami wysyłki to ładnie sobie wymyślili

Na mojej stołowej jest napisane że wiertło max 16mm, a ja kiedyś blachę 10mm wiercilem otwornicą 70mm😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj