superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

slawek74    12247
malaczarna napisał:

Jestem zmuszona zakupić rozrusznik do c330-m. Gdzie i po ile takie cudo?

wyślij stary do regeneracji ,,Kamyk,, siedlce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
2 godziny temu, malaczarna napisał:

Jestem zmuszona zakupić rozrusznik do c330-m. Gdzie i po ile takie cudo?

https://www.rozrusznik-sklep.pl/

Będziesz zadowolona.

Gość doradzi i nie sprzedaje badziewia

Mam od niego 4 rozruszniki i dwa alternatory

Podejście do klienta ma mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1124
1 godzinę temu, malaczarna napisał:

70 zł różnicy stacjonarnie a na allegro za ten sam model. 35lat pochodził oryginalny 

Regeneracja albo drugi po regeneracji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3976
3 minuty temu, mf362 napisał:

Regeneracja albo drugi po regeneracji 

Szkoda kasy. Lepiej kupić szybkoobrotowy. Moze mniejsza trwałość ale inny rozruch. Jak silnik zdrowy to zima nie zima, cyk i chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350

Ja się nie znam. Ale te szybko obrotowe to się nadaje... Dla chadlarza .Jak dobry silnik to z korby zapali .🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710

Wolnoobrotowy raz tyle kosztuje chyba nowy. Nie będę oddawać do regeneracji bo już obejrzany i nie bardzo jest co regenerować. Traktor na emeryturze już sobie 20arow ziemniaków posadzi i obora i 2,5ha łąki zgrabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1124
44 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Szkoda kasy. Lepiej kupić szybkoobrotowy. Moze mniejsza trwałość ale inny rozruch. Jak silnik zdrowy to zima nie zima, cyk i chodzi.

Te szybko obrotowe to niszczą wieniec podobno tak słyszałem. 

Szukać ewentualnie używkę że sprawnego traktora na części . Ale to loteria 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072
3 godziny temu, Dariowola napisał:

Ja się nie znam. Ale te szybko obrotowe to się nadaje... Dla chadlarza .Jak dobry silnik to z korby zapali .🙋‍♂️

no nie znasz sie... ja mam w zetorze -odpukac -10 rok..zima nie zima  pali od strzala..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12247
jacus napisał:

3 godziny temu, Dariowola napisał:

Ja się nie znam. Ale te szybko obrotowe to się nadaje... Dla chadlarza .Jak dobry silnik to z korby zapali .🙋‍♂️

no nie znasz sie... ja mam w zetorze -odpukac -10 rok..zima nie zima  pali od strzala..

gdybyś go codziennie odpalał to zmienił byś zadnie moment....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

zrobione prawie 5  tys mtg- choc nie ma co porownywac dzisiejszych czesci do starych.. do tego grzalka ,uklad paliwowy szczelny, silnik w dobryn stanie..automat chyba3 albo 4 i ostatni w calej polsce nie ma juz takiego -od mtz na 12 v.. 

gdy sie piluje rzecha to rzeczywiscie dlugo nie pociagnie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał88    335
9 godzin temu, solek01 napisał:

jaki opryskiwacz 600l lanca 12m z tańszych polecacie (tańsze niż Tolmet i Biardzki) ?

Najtańszy ale sprawny co tam może się popsuć. Ja kupiłem do małych kawałków 12m i 400l za 700zł i pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12247

nowe mtz z białorusi były sprowadzane jako używane i wtedy mogły być zarejestrowane ale nie mogły iść na program...


kizak napisał:

 uj z normą ,pod paszowóz dziada 

gdzie pod paszowóz brak wom eko...zresztą małe gòwno 🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
14 minut temu, Desperado napisał:

Zastanawia mnie dlaczego nie może być zarejestrowany.

Z firmy poszedł na kasację 

6 minut temu, kizak napisał:

 uj z normą ,pod paszowóz dziada 

Tylko i wyłącznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj