maroko

Members
 • Ilość treści

  1276
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

118 Excellent

4 obserwujących

O maroko

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 01/19/1984

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  CLI gm.Kikół

Ostatnio na profilu byli

7159 wyświetleń profilu
 1. Na majówkę się przyda jak znalazł Wiadomo może już coś czy przedłużony będzie nabór wniosków w tym roku?
 2. Okres jest jaki jest a jeżeli to głupia nieszczelność pompy hydraulicznej to myślę, że nie zrobi to jakiegoś bałaganu. Zwłaszcza że w skrzyni ten sam olej co w silniku. Upuszczę na razie do górnego poziomy i po majówce się za to wezmę.
 3. U mnie znowu w silniku oleju dużo się zrobiło W zeszłym roku robiłem pompę hydrauliczną bo przez nią leciało. Ale znowu to by było? Jest z 6 cm ponad max. Zauważyłem bo zaczęła się pocić ta obudowa gdzie miarkę się wkłada. Ale jakiś taki rzadki ten olej... paliwo by leciało? Ładnie odpala i pracuje... Nic się nie stanie aż roboty porobię i jak skończę się tym zajmę? Co jeszcze to może być innego?
 4. Już zaczyna kwitnąć rzodkiew a myślę, że pewnie w drugiej połowie przyszłego tygodnia bym kosił jak pogoda pozwoli. Wcześniej nie ma sensu bo mieszanka gorzowska za mała.
 5. Miał być tylko poplon ale ze wzgledu na brak paszy trzeba będzie zrobić sianokiszonkę w balotach. Jak się zakisza ta rzodkiew? Niegdy nie robiłem kiszonki z niej. Jedzą to w miarę?
 6. Miał być tylko poplon ale ze względu na brak paszy chciał bym zrobić z tego sianokiszonkę w baloty. Później zasiał bym tu kukurydzę. Tylko nie wiem jak ta rzodkiew się zakisi. Robił ktoś może sianokiszonkę z niej? Myśle, że gdzieś za tydzień bym to kosił.
 7. O Farmtracach nie słychać bo mało awaryjne Sam mam już 13 lat i jestem bardzo zadowolony. Ta firma to bardzo dobry przykład jak w miarę tanim kosztem zrobić ciągnik na dość dobrych podzespołach. Jak byś chciał budować to w części od ursusa to bym się nie pchał bo to w swoich latach już było przestarzałe Czytając temat przypomniał mi się projekt zduntrac Aż zaraz zerknę jak to się skończyło i czy w ogóle już skończony
 8. maroko

  Suszowe 2023

  Dziś przyszło za suszowe ale decyzji żadnej na razie nie ma. Pieniędzy jakoś dziwnie mało i nie wiem jak oni to wyliczyli. Wszystkim wysyłają decyzje na papierze? Kuj-pom.
 9. Nie. Zrobiony dla siebie, żeby jakoś to wyglądało
 10. Do zrobienia zostało oświetlenie, napis na osłonie i myślę nad dorobieniem jakiejś stopki bo nie było i pieniek zawsze wozić trzeba 😅
 11. Kuj-pom też cisza z kasą za ekoschematy
 12. Składałem o dobrostan opasów. Jak to mówi szwagier później przyjdą na dłużej starczą
 13. To ostatnie to ugór z uprawą ale było wpisane co tam jest.
 14. I wysłać wniosek jeszcze raz? To normalne że teraz pojawiły się 22 błędy? Wcześniej było ok wszystko.
 15. Ja wczoraj byłem złożyć to też babka mówiła e przez internet ale wzięła i mówiła że najwyżej będą dzwonić. Chyba złożę jeszcze przez internet żeby nie było bo żadnego pokwitowania wczoraj nie dostałem że złożone. To się składa w tych załącznikach do wniosku zeszłorocznego? Tam gdzie np. oświadczenie o przyoraniu obornika w ciągu 24 godzin?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj