superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

SamaPrawda    412
daron64 napisał:

Mi wystarcza wiedzą, że pastuch boli i do włączonego prądu nie pchać paluchów  a kiedys prawie na elektromechanice na studiach wylądowałem 😄

Najważniejsze to nie oddawać moczu na pastuch 🙆‍♂️😆

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30
11 godzin temu, krilan06 napisał:

Olej hydrauliczno-przekładniowy 10w30 nadaje się do skrzyni biegów do c 360?

Ludzie taki zalewają jak chcą kiprowac przyczepy również z nowszymi ciągnikami i ciągnik chodzi bez problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Szukam dmuchawy do ziarna niemieckiej tak koło 5kw nie wiecie nic co by można przygarnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Panowie, taki problem -przeciągnięty gwint w aluminiowej misce olejowej golf 5, wkręca się normalnie ale nie idzie dokręcić. Co zrobić bez zdejmowania misy - nowa nakrętka, dać 2 podkładki i silikon wysokotemperaturowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Nie chcę gwintować bo mogą opiłki zostać w misie. A zdejmowanie misy raczej nie wchodzi w grę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383
23 minuty temu, krilan06 napisał:

Panowie, taki problem -przeciągnięty gwint w aluminiowej misce olejowej golf 5, wkręca się normalnie ale nie idzie dokręcić. Co zrobić bez zdejmowania misy - nowa nakrętka, dać 2 podkładki i silikon wysokotemperaturowy?

Pakuły i pasta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Też dobry, bież co masz pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
krilan06 napisał:

Nie chcę gwintować bo mogą opiłki zostać w misie. A zdejmowanie misy raczej nie wchodzi w grę 

Na rowki gwintownika nałóż odrobinę smaru opiłki przylepią się do niego, ewentualnie po robocie przyśnij zmywaczem do hamulców i wszystko ścieknie. Są gotowe zestawy z gwintownikiem na allegro. Opcją nr2 jest druga miska która nie jest wcale droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230
krilan06 napisał:

Nie chcę gwintować bo mogą opiłki zostać w misie. A zdejmowanie misy raczej nie wchodzi w grę 

gwintuj, dużo oleju na gwintownik i będą się kleic, a później wlewaj benzynę czy coś tego typu i wyleca opilki, sprawdzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Pany takie pytanie mam - robię porządki i mam w sumie niepotrzebne silniki - 7.5kW na wózku z kołem na pas transmisyjny, 5.5kW bez wózka z kołem na dwa paski klinowe, 5.5kW ze śrutownika. 7.5 pewnie sobie zostawię, ale na pozostałe nie mam pomysłu. Takie duze silniki do czegoś można by zastosować, czy mogłyby się przydać? Nie wiem czy je sprzedawać, czy zostawiać sobie. Narazie trafiły pod regal (że śrutownika jeszcze do jesieni będzie używany) i najpewniej jak nic nie wymyślę to będą tam leżeć aż do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
daron64 napisał:

Pany takie pytanie mam - robię porządki

W niedzielę?


(Hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
1 godzinę temu, Bananek napisał:

W niedzielę

Ehh, porządki robię tak ogólnie, niew tym momencie. Obecnie trzeźwieje po opijaniu zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Potrzebuje wyłącznik na instalację 24v do dmuchawy kombajnu. Musi mieć 3 biegi i zero. Taki wentylator mam. Zmieniłem w zeszłym roku i nie podłączyłem innych biegów bo nie było czasu. Teraz jest to się można pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

 

19 minut temu, turion23 napisał:

Kupiłeś tego case 1056 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj