Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Czyli z bydłem też na dół. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Jest jakiś plus obniżek bo może chociaż z cenami cieląt trochę pójdą po rozum do głowy bo niektórzy już nie wiedzą ile brać... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7260

Raczej niektórzy nie wiedzą kiedy kupować.... Od lat ta sama sytuacja, w czasie składania wniosków o dopłaty to się sprzedaje cielaki,a nie kupuje 😉

  • Like 4

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

W sobotę miałem info że od dziś -50gr na wagę żywo . Bydła robi się dużo bo dopłaty schodzą a w ubojniach też głupi nie siedzą .

 

Składając wnioski na dopłaty lepiej dwa razy się zastanowić czy warto jak planuje się sprzedaż o to porę . Jeszcze 2 tyg temu sami dzwonili za towarem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

W tym roku spadki to podejrzewam że na tydzień, dwa czysta spekulacja. Wysokie euro, tania polska wołowina i brak towaru na rynku...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

U mnie odbiorcy ojebali cenę na ten tydzień o 30 gr. Na razie tylko byk.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robkos75    14
23 minuty temu, pedro2 napisał:

Oby to była tylko kolejna zagrywka ubojni.

Specjalna zagrywka no ale niestety podasz do dopłat miesiąc trzeba czekać a cena w dół.to jaka dostałeś cenę na wbc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1310

Kogo ta lawina ma zasypać i czym dopłatowe  bydło szybko się skończy  ludzie  polikwidowali i dlatego mamy ceny na poziomie 9/kg 

Co do cielaków to zrobiłem się wygodny  fikają brykają a tylko wejdź do kojca to murowane jaja obite 😄 nie to co tygodniowe kundle no w gumiawce ci naleją nie wiadomo kiedy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99
sylwekbarca2 napisał:

U mnie dzis 3 SM, 8.8 netto, 6% na okarmienie , Kowalczyk Częstochowa.

pogratulować dzwoniłem w piątek to jak mi cenę zajebali od 6,5 do 8,5 zaraz odechciało mi się sprzedaży a czyja waga można wiedzieć

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395

Dziś pojechał byk z problemami gastrycznymi. Ani słowa o obniżkach, ceny od 7.3netto

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
7 godzin temu, komizmo napisał:

To co, wstrzymać się że sprzedażą? Wróci cena?

Oczywiście że wruci bydła nie ma i nie będzie to tylko zagrywka kto zpanikuje ten sprzeda. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547
7 godzin temu, ab23 napisał:

Kogo ta lawina ma zasypać i czym dopłatowe  bydło szybko się skończy  ludzie  polikwidowali i dlatego mamy ceny na poziomie 9/kg 

Co do cielaków to zrobiłem się wygodny  fikają brykają a tylko wejdź do kojca to murowane jaja obite 😄 nie to co tygodniowe kundle no w gumiawce ci naleją nie wiadomo kiedy

 

od kogo te simy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1310
6 minut temu, KarolaKarotka napisał:

od kogo te simy?

A dasz 100 za namiary? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj