Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Berthold    983
35 minut temu, HF86 napisał:

Akurat w ue z krajów eksportu to Polska jest najtańsza. Nie liczę na cuda ale ciągłe zwiększanie produkcji to droga do nikąd .

Jak to słyszę to tak jakbym Wojciechowskiego pakującego w Dupe... (Pude znaczy) słuchał, przepraszam za omyłkę pisarską... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

A słyszeli, że wojciechowski chce zebysmy najdalej 170km od domu sprzedawali swoje produkty?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
3 godziny temu, Bananek napisał:

A słyszeli, że wojciechowski chce zebysmy najdalej 170km od domu sprzedawali swoje produkty?

Chłop pańszczyźniany w nowej odsłonie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Kazdy mówi że się nie opłaca, a każdy w okolicy zwiększa. Ludzi na świecie coraz wiecej więc mięso pójdzie. Ale do Izraela swoich nie sprzedam

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096

@Mateusz1q powiem tak, zacznij budować swoją oborę za 600 tys i zobaczymy kiedy ja spłacisz. Każdy zwiększa bo monety po sprzedazy 15-20 sztuk sie nie odliczają względem sprzedazy 10 sztuk 10-15 lat temu, żeby mieć tyle samo na kupce trzeba więcej hodować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

No unia szykuje już plan ratunkowy na wypadek kryzysów żywnościowych po wprowadzeniu od pola do talerza. Czyli wykreowanie problemu i zarządzanie nim. Czytaj: za mordę chołotę

To nie komisarz Wojciechowski tylko "misjonarz" Wojciechowski. Z misją cofnięcia w czasie europejskiego rolnictwa o 100 lat

  • Like 5
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, Mateusz1q napisał:

Kazdy mówi że się nie opłaca, a każdy w okolicy zwiększa. Ludzi na świecie coraz wiecej więc mięso pójdzie. Ale do Izraela swoich nie sprzedam

A jaki masz na to wpływ gdzie pojadą?

A I faktycznie tam całego nie sprzedaż, zad w europie zostanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars721    0
Dnia 29.04.2021 o 19:45, Baks00 napisał:

Ktos podzielii sie opinia ubojnia Artus Irena Pawlonka?

Witam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars721    0
Dnia 29.04.2021 o 19:45, Baks00 napisał:

Ktos podzielii sie opinia ubojnia Artus Irena Pawlonka?

Witam.W Maciejowicach ten zakład? Kolego... Rok temu tam zawiozlem i powiedzialem że pierwszy i ostatni raz z nimi handlowałem.... Miałem dwa mieszańce jeden coś około 650 kg drugi ładniejszy. Tak mi to wyklasowali że lepiej nie mówić...Po d... dostałem na nich zdrowo! Lepiej bym wyszedł jak bym na samochód ich puścił do  handlarza niż się z nimi tłuc tracić dzień i sprzedawać tam poubojowo...Tam nie ma pszerobu i warunku na to ..! Słabo to wszystko wyglądalo....Jak tam byłem to magazyn pełny że 200 sztuk powiązanych co najmniej ... One tam że 2 dni czekały jak nie dłużej  na swoją kolej ...A miały być bite tego samego dnia  tak było mówione telefonicznie... Nigdy więcej powiedziałem że nie zawiozę tam....To był najgorszy handel w moim gospodarowaniu! Odechciało mi się  byków jak zobaczyłem fakturę....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie lej wody kolego bo ten zakład najlepiej płaci w okolicy. Po drugie za dzień lub dwa mięso z byka nie zginie więc tu fantaziujesz. Fakt że oddawałem im na żywo ale waga ogólna kasa na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
4 godziny temu, karolr2 napisał:

Po drugie za dzień lub dwa mięso z byka nie zginie więc tu fantaziujesz. 

Zostaw sobie byka na dwa dni bez jedzenia. przypuszczam ze na takim przetrzymaniu jest się na starcie w plecy z 20 groszy. 
Najlepiej jak jest uboj na bieżąco. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To powiedz Adamie co w branży piszczy na po majowkowym cenniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302
34 minuty temu, skorpion2021 napisał:

U mnie był wyceniać byki Podyma 7,7 zł za  18 szt połowa hf połowa mm

No jak tam teraz u niego bo dawno nie brał kasiorę od ręki daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
11 godzin temu, PartyzantTK napisał:

Zostaw sobie byka na dwa dni bez jedzenia. przypuszczam ze na takim przetrzymaniu jest się na starcie w plecy z 20 groszy. 
Najlepiej jak jest uboj na bieżąco. 

Nie wiem jak tam ale tu co znajomy pracuje to dają siano tym co czekaja. Z 20 groszy na czym? Moj z kontuzja nogi nie jadł ze 2 dni to jeszcze -7% mi zrobili i wybicie mizerne było. Na głodnego miał  750kg LM 100% a mięsa dał chyba z 420 tzn za tyle zaplacili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
Dnia 1.05.2021 o 12:03, ab23 napisał:

No jak tam teraz u niego bo dawno nie brał kasiorę od ręki daje?

Zobaczymy inni mają przyjechać obejrzeć ale jemu bez gotówki nie dam a od ciebie jak brał kasa od razu była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302

Dawno to było i był szybki przelew  a potem kiedyś dzwonił i chciał płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion2021    38
Dnia 1.05.2021 o 11:29, Cybulek17 napisał:

Tyle to za hfy powinien dać 

Podeślij jak znasz kogoś co za HF tyle daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj