komizmo

Members
 • Ilość treści

  3116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2696 Excellent

2 obserwujących

O komizmo

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 04/24/1985

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  kujawsko-pomorskie

Ostatnio na profilu byli

5742 wyświetleń profilu
 1. Bo prunt za drogi i się nie opłaca mleczarenkom. Oni to tylko trzymają żeby ludzie na produkcji robotę mieli 😁
 2. Jakie pretensje? Wyjmij kijaszek z d*py i trochę dystansu do siebie👌
 3. Profesur miodek się odezwał. Co byków nie robi 😂
 4. Jestem bardzo ciekaw tłumaczenia, tego fikołka na logice, w jaki sposób wytłumaczą drożejący prąd dla odbiorców skoro ceny na giełdzie niższe niż przed wojną
 5. Nie wiem z czego miałaby obniżać mlekovita. Misja samobójcza
 6. Mlekovita przedział do 20k. 3.3 bi, 4 tł, 1.92 dla płatnika VAT. Nędza.
 7. W tym sęk że w tym momencie największy wpływ ma polityka
 8. Zapomnij. Ludzie są wykastrowani i rozbrojeni
 9. No i tyle w temacie. Nie mamy o czym gadać. Poczekajmy aż rząd nam dopomoże jaką jałmużną. Powtarzam, że nie mówię o wylewaniu mleka z własnej woli tylko o przypadku kiedy odbiór nie będzie miał miejsca z powodu blokady handlu. Czasami krótkoterminowe straty pozwalają uzyskać większe korzyści w dłuższej perspektywie. Ale co ja mogę się znać. Wielka szkoda, że mleczarnie nie martwią się tak losem dostawców jak dostawcy losem mleczarni.
 10. Rano rzuciłem temat z gotowością do poświęceń żeby zobaczyć wasza reakcję i czy to prawda że ta cała solidarność rolników jest ch*ja warta. Odpowiedz po całym dniu się sama nasuwa. Nic się nie zmieni. Czekajcie na zbawienie z nieba. Że komuchy nam odpuszczą. Ps. Nie chodziło o wylewanie z własnej woli tylko gotowość do tego, że gdy mleczarnia nie będzie miała co z tym robić to będzie trzeba ponosić straty.
 11. Co się sprułeś grzesiu, dobrze napisał xavier, tylko to może coś dać, niestety walka wymaga poświęceń i zawsze kosztuje, nie tylko siedzenie z d*pą na wygodnym fotelu w klimatyzowanym ciągniku i jeżdżenie po rondzie. O czym krzysiu piszesz? Jakie przechowanie mleka? Mleko niestety w kanał, nawet tydzień czy dwa, ale wszystkie centra zablokować, żadnego ruchu ciężarówek i wierzcie mi że w tym kraju po takiej akcji nastąpiło by trzęsienie ziemi Największy problem to dopilnowanie transportów z centrów poza naszym krajem
 12. Mam nadzieję,że ruszacie panowie jutro na protest. Bo jak jaki czasu nie ma to wam gwarantuje, że dwa, trzy lata i będziecie mieli aż nadmiar wolnego. Do dzieła!
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj