Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2021? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?

 

Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.

 

Link do kontynuacji tematu: 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4337

Melduje sie przed polnocą(sen mnie lamie)

Edytowano przez Baks00
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1272

AdamRo czy jak mu tam było 🙃 co tam managery świstają  za prowokacje w branży na a2021? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

@zkordalski " wbicu ostrza w serce '' normalnie hicior minionego roku 😂😂😂

o "muzgu " już nie wspominając bo to chyba moc wczorajszego dnia podziała 🍺🍾🍸

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
12 godzin temu, Ursus932 napisał:

Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2021? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą do góry czy jednak mało ciekawa sytuacja będzie się pogłębiać?

 

Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.

 

Link do kontynuacji tematu: 

 

 

Kolega szybkością w tym sezonie poszczycić się może... Pozdrowionka, byki napasione ja klinuje po wczoraj 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moderatoro mi pozmieniał nagłówek 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam w nowym roku, pełnym nadzieji że nasz wysiłek będzie doceniony przyzwoitym poziomem cen ,a bydło super przyrostami się wykaże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
19 minut temu, Ursus932 napisał:

Moderatoro mi pozmieniał nagłówek 🙆‍♂️

Multi bonus dostaniesz na trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, robek9158 napisał:

Witam szukam opinii na temat handlarza Rafał miękus powiat jarociński. Wiecie cos??

Kolego robek od 2 lat  pisze, napominam , a frajer zawsze się znajdzie.

1. kolego handlarz= złodziej

2. wielkopolska okolice jarocina, gostynia, leszna rawicza+ złodziej do potegi 2

3. istnieje coś takiego jak wuja googel wpiszuje jego nazwisko i zobacz co opdrazu wyskoczyło

https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/1039195/RAFAL-MIEKUS

sprzedawaj mu i to szybko!!!!!!

Ludzie wy naprawdę nie jesteście reformowalni ciąglę z gaciami na kostkach z wypiętym tyłkiem do dymania

 

Robek ciebie się nalezy porządna fanga w mordę.

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22805367

to opinie o córce pana handlarza.

Teraz zadaj sobie takie pytanie kanalia to podobno debil, pijak wioskowy głupek, cymbał a znalazł podstawowe informacje w 1 miniute to w takim razie jak nazwiesz siebie?????? dlatego fanga z laczka na otrzeźwienie by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kanalia, ja zawsze Cię popierałem, zawsze miałeś rację i praktycznie nadal ją masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kanalia36  a ja nie zawsze się z tobą zgadzałem😉, ale czasem muszę przyznać miałeś i masz dużo racji 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, WiesławZetor napisał:

Kanalia, ja zawsze Cię popierałem, zawsze miałeś rację i praktycznie nadal ją masz. 

Wiesiu ale ty nie widziałeś i uwierzyłeś)))))a są tu tacy co widzieli co mówiłem i co się sprawdziło a nadal nie wierzą. ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Kanalia ja wierzę... Już wierzę, tęskniłem...Brakowało mi tu twojego ciętego Jarocińskiego jezyka. Będę lajkowal wszystkie twoje posty. Mówię poważnie zostań. Szanuje Ciebie i lubię czytać... 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a co do robka 9158  to ręce załamuje, owy handlarz jak można się zorientować to zawodowy złodziej i w dobie internetu nie powinien istnieć chyba ze współka zoo. lub kupować od dziadków co komputera niemają, a tutaj robek9158 pisze na forum czyli komputer ma,więc zamiast  pytać tu to najpierw powinien w googla wpisać gościa mmi w ciągu 20 sekund wyskoczyły informacje o nim a w ciągu 30 sekund o jego córce. A ludzie najpierw z takimi handlują a jak kasy na koncie nie ma dopiero szukają informacji, właśnie przez taką bezdenną głupote tacy handlarze jeszcze sa na rynku zamiast u sołtysa za miskę ryżu obornik widłami wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Tylko kasa na koncie przed załadunkiem... Tylko przedpłata!!! Mafię, gangsterzy, prostytutki dilerzy to potulne misie przy handlarzach żywcem (zazwyczaj, nie mówię o porządnych kolegach z forum) 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Berthold napisał:

Kanalia ja wierzę... Już wierzę, tęskniłem...Brakowało mi tu twojego ciętego Jarocińskiego jezyka. Będę lajkowal wszystkie twoje posty. Mówię poważnie zostań. Szanuje Ciebie i lubię czytać... 😊

Ale nie o to chodzi Berthold ze ktoś mnie lubi lub nie, ja już nawet przyzwyczaiłem się do sliskiego kręcącego Jarka czy "bandyty" sołtysa))))) ale nie potrafie znieść karnych punktów i pouczeń moderatorów!!!!!. Jeszcze ta procedura jak chcesz dalej pisać to zakceptuj ostrzerzenie z jakiej racji mam to robić??? to mnie najbardziej uwiera na tym forum.

ps. a kasowanie albo moderowanie postów to już czyste TVP INFO

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, kanalia36 napisał:

Wiesiu ale ty nie widziałeś i uwierzyłeś)))))a są tu tacy co widzieli co mówiłem i co się sprawdziło a nadal nie wierzą. ))))

A proszę przypomnij co się sprawdziło 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj