Kogo by nie zapytał to rozczarowany
Błędów raczej bym się nie spodziewała, że źle policzone. Ale widać jasno, że zasady są złe, tak żeby dać jak najmniej, przy w miarę regularnym obrocie wychodzi że płacą mniej więcej za 1/3 maks 1/2 głów na stanie. No ale może to jest właśnie "dobre" zasady dla budżetu.
Najwięcej mieliśmy wypłacone w pierwszym roku, pomimo że zwierząt w kolejnych dwóch latach było więcej.