Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
40 minut temu, radekz200 napisał:

Dzisiaj sprzedany byk mieszanka HFxMO biały łeb i jak był mały to był siwy i po miesiącu mogłem go sprzedać za 800 zł a tak sprzedałem po prawie 2 latach i wziąłem 4200 😛 istny biznes na opasach 😛

Są jeszcze tacy co 3 dniowego hf za 1000 od handlarza biorą i podobno się opłaca 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Radek a to mało się już takich miało[a bywały już dużo gorszę] Rok temu dostawałem za hf 750 kg po 6.2 netto wiec cena końcowa praktycznie taka sama. Mi niestety nie wiedzie się aż tak dobrze na bydlę opasowym jak większości na tym forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pejsaci  biorą podobno na potęgę a dla nich w Polsce  i tak promocja ceny do jakości. A w dodatku coś złotówka kuleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mars721    0
11 godzin temu, emil9828 napisał:

W krs ta spółka widnieje jako zawieszona. Ja myślałem ze to upadło bo słyszałem o problemach z wypłacalnością. Coś tez słyszałem ze Przepiórka tam bije od czasu do czasu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem. Może Adam ma więcej info

Dzięki kolego za info.Ja nigdy z nimi nie handlowałem. Tylko tyle wiem że narazie płaci bez problemu  i dobrze wychodzą  byki. Jak zawiozę to dam znać jak mi to wyszło.

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Zawsze się zastanawiam jak to jest, że ludzie dostają wyraźne sygnały że coś jest nie halo z wypłacalnością firmy albo z rzetelnością rozliczeń, a i tak za dwieście czy trzysta złotych ryzykują stratę 30 tysięcy....

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
11 godzin temu, ab23 napisał:

Słyszałem że już odjeżdżają 🙂

Ostatnio tańczyli na lotnisku Chopina, bez masek i dystansu 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo zrobili biznes. Oni taniec że tak tanio kupili rolnicy tańczą że z minimum zysku sprzedać się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
12 godzin temu, radekz200 napisał:

Dzisiaj sprzedany byk mieszanka HFxMO biały łeb i jak był mały to był siwy i po miesiącu mogłem go sprzedać za 800 zł a tak sprzedałem po prawie 2 latach i wziąłem 4200 😛 istny biznes na opasach 😛

Ktoś mu zabrał mleko jak był mały to i taki wyrósł. Mam nadzieję że krowy lepiej karmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1302
12 godzin temu, HF86 napisał:

Są jeszcze tacy co 3 dniowego hf za 1000 od handlarza biorą i podobno się opłaca 😉

Ja też od handlarza biorę ale towar musi być 👍i osiemset kilogramów lekkim fiutkiem 

Dychy nie chcą dać 🙂

IMG_20210424_095525.jpg

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może się przekonam. Mam nowego rolnika c9 simy sprzedaje tylko mleczne.tygodniowy 600 700 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
5 godzin temu, skorpion2021 napisał:

W R klasie by się załapały?

Zadnej Rki tu nie ma.

Dnia 21.04.2021 o 21:07, Baks00 napisał:

-5% za zapalenie stawow u jednej sztuki?

To rozliczenie od zakrzewskiego, 5% to i tak ladnie. Potrafia po 25% za glupoty jebac.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
23 minuty temu, Kentar napisał:

Zadnej Rki tu nie ma.

To rozliczenie od zakrzewskiego, 5% to i tak ladnie. Potrafia po 25% za glupoty jebac.

To ile teraz na żywą za R płacą. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
23 godziny temu, ab23 napisał:

Ja też od handlarza biorę ale towar musi być 👍i osiemset kilogramów lekkim fiutkiem 

Dychy nie chcą dać 🙂

IMG_20210424_095525.jpg

Ile taki towar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj