sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Ulman    5578
5 minut temu, ogarek napisał:

Toć kościół na to też przystał... Po co tera to ro***erdalać? 

Bo to głupki z misją a do tego lewicowcy. Groza.

2 minuty temu, szmergiel napisał:

za to Jarosław obronił ta tak ceniona przez Ciebie konstytucję o!

i co ty na to?

Przed czym/kim obronił? Może jeszcze przy pomocy magister Przyłębskiej vel Wolfgang?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

 


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Czytam parę stron postów na temat i co mnie osobiście zastanawia kompletny brak głosu kobiet czyżby sami osobnicy bez drugiej połówki którzy biją pianę w temacie o którym nie mają zielonego pojęcia, byłem na imprezie i dyskusja typowych zon rolników wiek 40-50 lat, poglądy od fanklub ks Natanka do  lewicowych i wszystkie były zgodne że to powinna być decyzja kobiety co zrobić z patologiczną ciążą[bo zmiana przepisów właśnie takich ciąż dotyczy], każda normalna kobieta na pewno zastanawiała by się parę tygodni co ma zrobić w takiej sytuacji, jeszcze jest druga strona medalu o której nikt nawet nie wspomniał  to późniejsze życie dzieci z takich ciąż ,wszystko w miarę dobrze wygląda dopóki żyją rodzice, jednak po ich śmierci  to przeważnie już dorośli lądują w specjalnych placówkach opiekuńczych gdzie niestety ale trzeba płacić za siebie i ludzie z kasą mają pierwszeństwo[ miesięczny koszt w domu opieki znajdującym po sąsiedzku to ok 5tyś zł] ,to jest bardzo złożony problem i każdy powinien postępować zgodnie z własnym sumieniem a politycy powinni trzymać się od tego jak najdalej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jak to przed kim? przed ludźmi co za nic mają konstytucję.sam od dawna ciągle gadasz że tylko pis łamie konstytucję a tu taka niespodzianka.to co teraz wymyślisz żeby znów nasrac na PiS? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A po co sr** jak sami się obsrali po uszy.. Już kościół się odcina że to nie on chciał tego konfliktu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Wszystko wg PIS jest zagrozone - konstytucja kośioły Polska naród, kultura wiara, rzad  , nierzad , lud , prezes i kot razem z pchłami. To jest zbiorowa schizofrenia ale tak było od wieków. W średniowieczu straszono diabłem i czarami a teraz trochę czym innym ale też budowano syndrom oblężenia i zagrożenia . No i kosciół też był wtedy silnie  związany z państwem i doił jak jak tylko mógł.

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

ulmann.wyzej ci napisałem przed kim.nzpisze jeszcze raz .cały czas plules na PiS że nie szanuje konstytucji  to ć w tej sytuacje kiedy PiS stanol  w jej obronie? co za pokrętne wytłumaczenie wymyślisz

zwykły prosty kłamca jesteś ulmann bo piszesz że wg PiS konstytucja jest zagrożona a od paru miesięcy to właśnie przeciwnicy PiS tak cały czas pierdolea.zakreciles się w tej nienawiści do PiS jak gad ogarek do kościoła i wyszło że cały czas pieprzysz głupoty. długo czekałem żeby tak Cię złapać na twoich kłamstwach i głupocie w czystej postaci. 

 

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
21 minut temu, Ulman napisał:

Bo to głupki z misją a do tego lewicowcy. Groza.

Przed czym/kim obronił? Może jeszcze przy pomocy magister Przyłębskiej vel Wolfgang?

Masz na myśli konferencje? Na glopkow głosowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

A cóż to się stało że PiS się zaczął konstytucją przejmować i się nią zasłaniać, jakoś wcześniej nie mieli oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pis ro***erdoli wszystko.... Kościół jest już wydymany i wystawiony na pomstę narodu... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nawrócili się pewnie. Ale widać że opozycja nie umie tego wykorzystać bo hasła z protestów to mogą trafić do przekonanych a i zniechęcić kogoś też mogą.  A jak wiadomo po ostatnich wyborach tych jest mniejszość.

No napewno ci z protestu do zeszłej niedzieli chodzili do kościoła z różańcem a teraz ich PiS wkorwil i poszli z środkowym palcem i zamiast gorzkich żali wyp.......aj śpiewają. Koło mnie też jacyś krzyczeli w niedzielę. Ale garstka nieliczna i normalnie elita nie ma co. 

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
11 minut temu, szmergiel napisał:

ulmann.wyzej ci napisałem przed kim.nzpisze jeszcze raz .cały czas plules na PiS że nie szanuje konstytucji  to ć w tej sytuacje kiedy PiS stanol  w jej obronie? co za pokrętne wytłumaczenie wymyślisz

To przez ostatnie 5 lat się nie połapali że jest  taka niezgodnośc? Brożka, Lechy Kaczyński, Karnowscy Sasiny, Sakiewicze Macierewicze Pawłowiecze prezes  i cała sfora najwspanialszych katolików i patriotów teraz się dopiero zorientowała ? PIS tak samo przedmiotowo traktuje konstytucje jak poprzednia ekipa a do tego rozpi....la kompromis który miał sens i każdy był wystarczająco zadowolony. No ale coś trzeba rozpieprzyć żeby coś się działo bo kasa państwa w dramatycznej sytuacji i kasy zaraz zabraknie.  Tak było za Hitlera - tak zadłużył gospodarkę że musiał zacząć  wojny by zająć czymś ludzi wymordować trochę bankierów a do tego łupy wojenne zdobyć na sfinansowanie prawie upadłego państwa. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ulman Ty tak serio czy imieniny jakieś i flacha poszła?

Edytowano przez PawelWlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
20 minut temu, szmergiel napisał:

zwykły prosty kłamca jesteś ulmann bo piszesz że wg PiS konstytucja jest zagrożona a od paru miesięcy to właśnie przeciwnicy PiS tak cały czas pierdolea.zakreciles się w tej nienawiści do PiS

Problem w tym że Ulman pokazuje dualizm obrońców Konstytucji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Tak, właśnie tych. Tych z jedne strony i tych stojących tam gdzie stało ZOMO.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe co będzie jak wojsko i policja odmówi walki z narodem..... Kordupel kotem poszczuje te wredne baby 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2066
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Włączcie TVPis 1 . Czarna rozpacz zagrożenie Polski, faszyści atakujący naród i koscioły syndrom oblężenia  straż narodowa ZAAAGROOOOŻEEENIEEEEE!!!!  WRÓG U BRAAAAAM! Zaraz nasz będa zabijać ! Atakują jak Niemcy! Plądrują jak sowieci! Bedą gwałcić i rabować a nawet tatuować i masturbowac. Uuuaaaaaaaaaaaaaaa co to będzieeeeeeee! 

Straszenie ciemnoty  w najczystszej formie🤣

od pięciu lat:

pis aresztuje autostrady, wyłączy internet, zakaże badań prenatalnych, wytnie wszystkie drzewa, zlikwiduje wybory, wyprowadzi polskę z eu, itd., itd., itd 

36 minut temu, leszek1000 napisał:

Ale problem jest w konstytucji. Trzeba najpierw ją zmienić a nie zrzucać winę na pis. 

Za każdym razem trybunał konstytucyjny zakaże aborcji, bo nie da się inaczej interpretować konstytucji. 

jesteś chyba jedynym tutaj, który to rozumie, pewnie nie oglądasz tvn :) 

12 minut temu, Ulman napisał:

A Lechu Kaczyński bronił kompromisu który był niezgodny z konstytucją. Ale kompromitacja!

właśnie kompromitacja, tylko, że twoja; dopóki tk nie orzekł, że jest nie zgodne z konstytucją to jest zgodne :) 

 

wszelkie burdy powinny być przez policję pacyfikowane; u nas w mieście też był protest, ale normalny, nawet policja nie przyjechała bo nie miała powodu 

trzech prezesów tk powiedziało, że przepis o który było zapytanie jest niezgodny z konstytucją (są jeszcze dwa, też niezgodne z konstytucję ale o nie nie było zapytania więc tk nie może orzec)

wszyscy o tym wiedzieli od 97r. ale jak to w polsce nikt z tym nic nie zrobił; nikt niczego nie naruszył, żadnego kompromisu, tylko konfederacja zadała pytanie i tk wydał orzeczenie

gdyby lewicy zależało na przywróceniu możliwości zabójstwa dziecka z powodu poważnego uszkodzenia płodu to wnioskowała by o zmianę konstytucji (w tworzeniu, której, paradoksalnie miała duży udział) w tym zakresie, ale oni chcą wojny (tak krzyczą) i przyzwolenia na mordowanie w pełnym zakresie

cały antypis (ze swoimi mediami) cynicznie wykorzystuje sytuację, manipulując ludźmi i narażając ich na niebezpieczeństwo epidemiologiczne, nawołując do zamieszek (pamiętne ulica i zagranica) w celu obalenia rządu, gdyż nie potrafią przejąć władzy w sposób demokratyczny

Zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Tak mi przyszło do głowy... Gdyby wprowadzić stan nadzwyczajny z powodu niesubordynacji społeczeństwa i zagrożenia z tym związanego to nie będzie problemu z odszkodowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, ogarek napisał:

Ciekawe co będzie jak wojsko i policja odmówi walki z narodem..... Kordupel kotem poszczuje te wredne baby 😂

Się ciesz żeby nie wprowadzili stanu wyjątkowego, czy wojennego, z resztą za którym bardzo byłeś,  :P bo cię powołają do wojska i wtedy pokażesz wszystkim jak to się odmawia.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może ciebie zomolu powołają i będziesz palowal ludzi o czym tu pisałeś... Mnie nikt do tego nie zmusi 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O mnie to raczej tylko do pilnowania ciebie w pierdlu, czekającego na sąd polowy  jak nie wykonasz rozkazu.     :P   xD

3 minuty temu, ogarek napisał:

Może ciebie zomolu powołają i będziesz palowal ludzi o czym tu pisałeś... Mnie nikt do tego nie zmusi 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Paluj na razie swoją stara... 

Upadły podrywaczu 😋

 

 

 

 

 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
8 minut temu, DTaras napisał:

Tak mi przyszło do głowy... Gdyby wprowadzić stan nadzwyczajny z powodu niesubordynacji społeczeństwa i zagrożenia z tym związanego to nie będzie problemu z odszkodowaniami.

Pewnie że nie będzie, bo wprowadzający skończą ( w najlepszym wypadku) na przymusowej emigracji.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj