Skocz do zawartości

PawelWlkp

Members
 • Zawartość

  1168
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

326 Excellent

10 obserwujących

O PawelWlkp

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 09.03.1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ceny trzody chlewnej 2017

  do pini idą zawsze przez pośrednika, bynajmniej za włocha tak było i wszyscy takie rozlicznia mieli. Czy Głogowski, czy Woźniecki czy Grązka. To z którymś z nich współpracujesz?
 2. Ceny trzody chlewnej 2017

  A świnkigdzie ważone i jaka strączka , ile nie karmione bo takich wyników to ja jeszcze nie widziałem w zakładach co je wymieniłeś. Pozatym w pini nie rozliczają w europ z tego co ja sprzedawałem tylko cena bazowa za 56 % bodajże.
 3. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No tak, mieli nr rejestracyjny i pytali weselników kto to. Chyba logiczne , że gdyby go mieli nikogo by nie zatrzymywali tylko sprawdzili. Nie wiem jak obecnie i w tamtym rejonie ale za moich czasów u mnie odpuszczali w takich wypadkach.
 4. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  oboje zostali zamordowani, oboje za poglądy, jednego SB drugiego jakiś fanatyk Po bodajże.
 5. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No tak mamy męczennika . Już go porównują do tego gościa co się spalił na dożynkach za komuny. Zastanawiam się kogo powinni leczyć, jego za życia czy tych co teraz męczennika z niego robią.
 6. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/PwC-luka-w-VAT-w-Polsce-w-2017-r-wyniesie-ok-39-mld-zl-4022937.html totalni i tak stwierdzą że to propaganda
 7. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No ile? Mnie się pytasz. Jakieś konkrety a nie bajki, że podobno znajomi co mają znajomych, a znajomi tych znajomych mają firmy to nie dostali zwrotu bo Mateusz nie dali.
 8. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No nie pierwsze i nie ostatnie. Ale czasem takie gafy walą, że to chyba jakieś celowe igrzyska dla opozycji. Troche ich wzmocnić , do wyborów daleko, a lepiej mieć wroga poznanego niż go zniszczyć bo jakiś nowy groźniejszy może się pojawić.
 9. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  a o co chodzi z tymi wakacjami bo nie zorientowany jestem.? Luka w vat jest niższa i to o bagatela 13 mld zł. Kastrat nie może mieć dzieci, bynajmniej nie naturalnie poczęte. Ale znam takich co biorą na trójkę i psy wieszają na władzy. Podział i zacietrzewienie jest takie że dyskusja nie wiele zmienia w poglądach.Ale sondaże mówią jednoznacznie kto ma poparcie, wygrali wybory i będą rządzić czy to sie komuś podoba czy nie. Opozycja coś nie wspomina ostatnio o przedterminowych wyborach. Wierzą w propagande Pisu o poparciu?
 10. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No rzeczy oczywistych nie musisz tłumaczyć. Chodziło mi o to że nigdzie Morawiecki nie powiedział że nie będzie w tym roku deficytu więc takich teorii nie dopisuj. Psy na nim wszyscy wieszali że deficyt będzie najwyższy w historii, a jak będzie 20 mld to ktoś odszczeka, nie znajdą następny powod do jazgotu. Teraz slużba zdrowia, bo pis niedobry bo 6 procent nie chce dać. Jak tam ktoś mądry tego nie poukłada to i 10 dadzą a kolejki jak były tak będą. Przecież tam o to chodzi żeby były. Biedni czekają a średni przyjdą prywatnie.Bogaci nie zależnie od sytuacji pójdą prywatnie ale takich za mało, żeby prywatne przychodnie bez umów z nfz utrzymać.
 11. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Morawiecki mówił cały czas że będzie deficyt. Najpierw że 50 potem 40 a teraz jeszcze niżej szacuje. Już debile ogłosili po zakończeniu półrocza że w drugim pólroczu będzie największy deficyt w historii półrocza Polski bo sam Morawiecki to oszacował na 50 mln. A jak będzie 25 i drugie 25 poszło na 500 to jak to się ma do poprzednich lat. Wiadomo za 500 biedota się teraz panoszy.Za poprzedników Szlachta za 2000 kupowała roszczenia do kamienic i to nikomu nie przeszkadzało?. A jak tam sondaże ? Najważniejsze że pisowi spada czy jak to tam było, tylko spadać nie chce.
 12. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  Wiesz JKM to tacy oświeceni ludzie, którzy za wzór państwa do naśladowania obrali sobie mlekiem i miodem płynące komunistyczne chiny. Taki paradoks wolności gospodarczej.
 13. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  No to chyba rozwalileś system i cisza na planie.
 14. żyto hybrydowe

  Ja w tamtym roku siałem koło 10 pażdziernika i warunki średnie, troche mokro. Zasiałem w mieszance z pszenżytem tulus bo to bardzo wysoka odmiana. Kolega co mi siał śmiał się że będzie 10 ton, 5 z żyta i 5 z pszenżyta. Nie wiem ile czego było ale napewno przewaga żyta, ale pomylił się o niecałą tonę. Plon ponad 9 ton z ha.Siałem 1,8 jednostki żyta + 50 kg pszenżyta na ha.Polecam taki eksperyment..
 15. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  O już słyszę tą debatę w parlamencie europejskim jak to w Polsce Pis łamie się prawa człowieka, zmusza do niewolniczej pracy, jeszcze okazało by się że połowe tego piachu to Po z Nowoczesną przerzuca.
×