sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Wprowadzić to można wszystko tylko ciekawe kto to wykona.. 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty chyba nigdy nie byłeś w wojsku i zielonego pojęcia nie masz co mogą i co ty musisz.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie każdy jest gnida i będzie bil swoje żony i matki jak ty.. 😋

Chcesz to możemy się zmierzyć kto miał jakie stanowisko i gdzie był bo chyba jeszcze gdzieś mam książeczkę wojskową... Byłem dowódca wyrzutni rakietowej w OPL i mogę to pokazac takiemu zomolowi 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
12 minut temu, nie napisał:

1.wszelkie burdy powinny być przez policję pacyfikowane; u nas w mieście też był protest, ale normalny, nawet policja nie przyjechała bo nie miała powodu 

2.cały antypis (ze swoimi mediami) cynicznie wykorzystuje sytuację, manipulując ludźmi i narażając ich na niebezpieczeństwo epidemiologiczne, nawołując do zamieszek (pamiętne ulica i zagranica) w celu obalenia rządu, gdyż nie potrafią przejąć władzy w sposób demokratyczny

 

1. Tu też słusznie ich rozpędzili ? https://niezalezna.pl/63869-zamieszki-przed-siedziba-jsw-policja-strzelala-do-gornikow

2. Już wiadomo kto bedzie winny jak za chwile dojdziemy do 20 tys zachorowań i lockdownu. Oczywiście nie bedzie to wina PISu a tych złych ludzi z opozycji i innych szatanów.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie pozwalaj sobie za dużo, bo zaczynasz przeginać z tymi wyzwiskami.

1 minutę temu, ogarek napisał:

Nie każdy jest gnida i będzie bil swoje żony i matki jak ty.. 😋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
6 minut temu, ogarek napisał:

Wprowadzić to można wszystko tylko ciekawe kto to wykona.. 😋

 

No jak kto? Maciarewicz Pretorians "MP".:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, ogarek napisał:

 

Byłem dowódca wyrzutni rakietowej w OPL i mogę to pokazac takiemu zomolowi 

Tym gorzej, w pierwszej kolejności będziesz powołany w razie mobilizacji na dowódcze stanowisko  :P a spróbuj się nie stawić .    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytanie do znawców architektury i budownictwa - budynek sejmu jest wzorowany na namiocie cyrkowym czy namiot cyrkowy jest wzorowany na budynku sejmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Sean napisał:

Tym gorzej, w pierwszej kolejności będziesz powołany w razie mobilizacji na dowódcze stanowisko  :P a spróbuj się nie stawić .    xD

To jest ochrona przeciwlotnicza a nie brygada interwencyjna do palowania ludzi... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
5 minut temu, Partyzant85 napisał:

Pytanie do znawców architektury i budownictwa - budynek sejmu jest wzorowany na namiocie cyrkowym czy namiot cyrkowy jest wzorowany na budynku sejmu?

Na cyrku bo projekty burdeli były zastrzeżone 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, ogarek napisał:

To jest ochrona przeciwlotnicza a nie brygada interwencyjna do palowania ludzi... 😋

Te najbardziej agresywne małolaty nic tylko im dać miotłę i mogą nadlecieć z każdej strony, więc jak najbardziej twoje kwalifikacje mogą się przydać.   :P  A jeszcze z tym piorunem na maskach, to jak błyskawica.   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nic nie mam do tych dzieci.

Ale taki twardziel jak ty to by im pokazał nie? 

Tylko ze to nie twoja stara i ktoś może ci kuke zrobić 

Opanuj te zomowskie zapędy bo to nie te czasy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i tu się zgadzamy jak za starych dobrych czasów,  :P czyli jeszcze wczoraj    xD  Ale mam duże zastrzeżenia do ich rodziców i wychowania, i powiem ci że rodzicom wlepił bym tak po pałce na grzbiecik.   :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne... Toć ty naczelny kaznodzieja tera.... 

Na razie to Bogiem postrasztles jak przystało na starego pierdziela  i tyle.. 😂😂😂😂

Się powystraszaly pewnie ze ho ho.. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Księży chcesz pozamykać czy powystrzelać, to ktoś musi.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyśmiały by cie jak tego w sukience  co ponoć z nie jednej potrafi był już pognany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie tak, bo jak nic zwariowały  xD a słownictwo iście z piekła rodem.   :P Szkoda że mają maseczki, bo byłoby widać czyje to takie mądre.   :D  Masakra.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674
59 minut temu, Sean napisał:

Te najbardziej agresywne małolaty nic tylko im dać miotłę i mogą nadlecieć z każdej strony, więc jak najbardziej twoje kwalifikacje mogą się przydać.   :P  A jeszcze z tym piorunem na maskach, to jak błyskawica.   xD

Ahh te małolaty...

comment_16038153322QRl64cxrMtGDdolrh3UYC,w400.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tak, to pewnie jego te wnuczki tu tak szczekały. Nie chodzą do szkoły, to poszły na protest.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

CHOLERNI PROTESTUJĄCY SPALILI W DODATKU WÓZ TRANSMISYJNY TVNu

A nie... chwila... to z 2013 z słynnego Marszu Niepodległości, marszu patriotów i prawdziwych Polaków

Parenaście idiotek czy idiotów z kilku(nastu)tysięcznego tłumu nie definiuje wizerunku całego protestu/marszu/czegokolwiek.

comment_1603825952lB4OltNVctdDYlTGEXdlH2,w400.jpg

 

Edytowano przez tomek222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Rolników na ostatnim proteście było  70 tysięcy i w tv wszelkiej maści była cisza  a teraz temat jest sztucznie pompowany , po co ??? Teraz to dopiero będą kneble założone .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Druga kwestia czemu wyzywali Bosaka który nie skomentował wyniku trybunału. Tutaj jest drugie dno i tyle. 

No chyba że większość chce lewicy u władzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj