sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Uważam, że to zdecydowanie tematy dla zajęcia opinii publicznej, tak samo protesty- dla rządzących widać, że bez znaczenia, ale ładnie ich obnażają.  POD PRETEKSTEM COVID ZARAZ WSZYSTKICH ZAPEWNE SPACYFIKUJĄ

Te prawdziwe wydarzenia godne uwagi toczą się na Pacyfiku i to one pośrednio właśnie nas dotyczą!!!!!!!!

Japonia i Stany Zjednoczone zdecydowały, że ćwiczenia Keen Sword 21 odbędą się na Wyspach Senkaku...w tym tygodniu.

Tajwan......26 października 2020 roku Departament Stanu USA ogłosił zgodę na kolejny kontrakt rakietowy. 

OBY TO nie był ten gwóźdź; TERAZ CHINY DOPIERO MOGĄ SIĘ  WKURZYĆ- ostrzegały Stany, aby nie dozbrajały; dlaczego US to robi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

być możę chodzi o szlaki dostaw , w tej chwili usa mogą zatrzymać praktycznie każdy statek i go skierować do swojego portu chiny stają sie coraz bardziej mocne ale to jeszcze nie ten czas dla chin ale on nadejdzie  . np ropa z iranu tylko chyba chiny kupują i sie nie boją a kupują taniej , tankowiec płynący np . do polski bez zgody usa by nie dopłynął .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, witejus napisał:

od dawna mówię że to jest trol który całymi latami piszczy pis,pis,pis i jeszcze mu linki podawaj

Nazawałem sobie pieska ulman🙃, teraz sobie myślę skrzywdziłem zwierzaka tym imieniem 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

teraz sobie myślę skrzywdziłem zwierzaka tym imieniem 🙆‍♂️

jeszcze cię pogryzie za to😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 godzinę temu, szmergiel napisał:

oho zaklamany ulmanek wrocil.moze wreszcie odpowiesz na pytanie z wczoraj czemu wyzywasz pis skoro to twoja ulubiona konfederacja zadala pytanie do trybunalu ws aborcji i sie nie kryje ze jest przeciwnikiem jej?czemu klamiesz bezczelnie skoro to jednak pis wydal wyrok zgodny z konstytucja? moze troche prawdy bys powiedzial a nie tylko klamstawa bo jeste chory z nienawisci  do pis jak gad ogarek do kosicola.

Czemu Konfederacja zadała pytanie? Cholera ich wie. Są tam tacy jak Braun więc pewnie dlatego. PIS ma władzę nad magister Przyłębską vel Wolfgang więc ich obwiniam za tą rozpierduchę mimo że sami przez 5 lat olewali ten temat. PIS wydał wyrok? To właśnie jest patologia tej partii 

Powiedzieć prawdę? Toż mówie ale ty nie masz potencjału żeby pojąć więc uważasz to za kłamstwa

1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Co Ty lewaku rozumiesz, w cywilizowanym kraju mam bać się iść do kościoła ?? Nawet wychowanie nakazuje że trzeba takim miejscom oddać szacunek, ja nie pójdę do cerkwi czy meczu robić burd i atakować ludzi, ale jak widać co niektórzy nie potrafią się zachować 

Kościołów nie powinni atakować ale jeśli boisz się iść do kościoła to jest paranoja wywołana zastraszeniem ciemnego ludu.

1 godzinę temu, szmergiel napisał:

jak go zlapalem na klastwie i obludzie to spierdolil teraz cwaniak zaklamany bo te jego gadki sa h*ja warte  jak fakty sa inne

Złapać to ty się możesz za małego. Pociesz się . Chwila triumfu ludowi zawsze dobrze robi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu trza jednak doprecyzować ze to nie Pis wydal wyrok a jeden człowiek czyli kardupel... 😋 

Toc to ojciec wszystkich nie narodzonych w tym kraju 😂

Wszelakich istot bez mózgu 😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Szmergiel jak go zlapalem na klastwie i obludzie to spierdolil teraz cwaniak zaklamany bo te jego gadki sa h*ja warte  jak fakty sa inne


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

to ty kłamiesz  co dzień gadając jak nie to że PiS łamie konstytucję to że zrobił tym. to twoja konfederacja złożyła pytanie a wyrok musiał być taki.wiec pierdolenue że wszystkiemu winny PiS możesz między bajki włożyć. aha .napisz jeszcze co do socjalu jak codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, mirro napisał:

Tak dla szerszego obrazu. Kobieta rodzi dzieciaka i opiekuje sie do jego śmierci. Zakładając że w chwili jego smierci  jest juz po 50 roku życia i od 20 roku opiekowała się nim, nie pracowała, a nie daj Boże została sama, to spokojnie może pójść i popełnic samobójstwo. Ani widoków na pracę, ani widoków na emeryturę. 

Nie siej takich czarnych scenariusz człowieku, bo tak nie jest,  teraz już chcą pełnej aborcji żeby mogły się pier**lić na morgi bez konsekwencji

Taaa, lepiej niech zabije własne dziecko, wtedy może sumienie jej nie zabije, a zresztą, sumienie teraz ta hołota ma tylko w d*pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
2 godziny temu, szmergiel napisał:

i na dodstawie tych panstw widzisz ze to dobry kierunek?

Kierunek dobry, sam w sobie nie jest, ale pokazuje to że hierarchowie zatracili instynkt samozachowawczy i dalej przyspieszają w kierunku przepaści.

1 minutę temu, Sean napisał:

Taaa, lepiej niech zabije własne dziecko, wtedy może sumienie jej nie zabije, a zresztą, sumienie teraz ta hołota ma tylko w d*pie.

U mnie taki narząd jak sumienie nie występuje, więc ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego ci co mają sumienie, wszelkimi możliwymi środkami, powinni powstrzymać hołotę przed zwierzęceniem narodu.

4 minuty temu, mirro napisał:

 

U mnie taki narząd jak sumienie nie występuje, więc ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Nawet wychowanie nakazuje że trzeba takim miejscom oddać szacunek, ja nie pójdę do cerkwi czy meczu robić burd i atakować ludzi,

Oczywiście ze należy się zachowywać odpowiednio. Jednak to też tylko miejsce i prawdziwe sacrum jest tam raczej nieobrażalne.

1 minutę temu, Sean napisał:

Dlatego ci co mają sumienie, wszelkimi możliwymi środkami, powinni powstrzymać hołotę przed zwierzęceniem narodu.

Dlatego wolę chłodny profesjonalizm, niż napaleńców, nawet z sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
11 minut temu, szmergiel napisał:

to ty kłamiesz  co dzień gadając jak nie to że PiS łamie konstytucję to że zrobił tym. to twoja konfederacja złożyła pytanie a wyrok musiał być taki.wiec pierdolenue że wszystkiemu winny PiS możesz między bajki włożyć. aha .napisz jeszcze co do socjalu jak codzien

Przecież  pisałeś że PIS wydał wyrok więc nie ma co zwalać na Konfederację. PIS w pełni kontroluje TK i z pewnością mogliby to utrącić, opóźnić gdyby tylko chcieli. A może to Konfederacja jest ruską agenturą i na złość PISowi taki wniosek złożyłą a on biedny musiał to zrobić. No i w konsekwencji można całą winę zrzucić na Putina który podpalił Polske. Tak , to musi być prawda:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, mirro napisał:

Kierunek dobry, sam w sobie nie jest, ale pokazuje to że hierarchowie zatracili instynkt samozachowawczy i dalej przyspieszają w kierunku przepaści.

U mnie taki narząd jak sumienie nie występuje, więc ciężko mi coś na ten temat powiedzieć.

 Bo Ty masz troche mózg zryrty przez przełożonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
10 minut temu, Sean napisał:

Dlatego ci co mają sumienie, wszelkimi możliwymi środkami, powinni powstrzymać hołotę przed zwierzęceniem narodu.

Masz rację - PIS i ich całą otoczkę powinno się już dawno powstrzymać.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, mirro napisał:

Oczywiście ze należy się zachowywać odpowiednio. Jednak to też tylko miejsce i prawdziwe sacrum jest tam raczej nieobrażalne.

Dlatego wolę chłodny profesjonalizm, niż napaleńców, nawet z sumieniem.

To nawet przyjąć twoje rozumowanie, człowieku nie idę do sąsiada dewastowac domu 

50 minut temu, Ulman napisał:

 

Kościołów nie powinni atakować ale jeśli boisz się iść do kościoła to jest paranoja wywołana zastraszeniem ciemnego ludu.

 

Osobiście fizycznie się nie boje, zawsze stoję na samym końcu i jeśli taki anty kościelny fanatyk z nożem wejdzie to spotka mnie, rezerwiste kompanii ochrony, walka wręcz i obezwladnic przeciwnika z nożem to pikuś, myślę że wrócił by do domu z nożem w d*pie, gorzej jak wejdzie z AK 47,. Ale większość ludzi w tym moja rodzina nie będzie czuć się bezpiecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

PiS nie pis, obojętnie kto by nie rządził, wybrany w demokratycznych wyborach, nie może pozwolić na obalenie rządu, ustroju i anarchii w państwie, hołocie na ulicy do tego z hasłami rodem z piekła, sterowanej przez ludzi chcących dorwać się natychmiast do władzy, bo do wyborów za długo czekać a i nie pewna wygrana. Nawet nie ukrywają że chodzi o obalenie rządu.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
6 minut temu, Ursus932 napisał:

To nawet przyjąć twoje rozumowanie, człowieku nie idę do sąsiada dewastowac domu 

No chyba żeby nie rozpieprzyć sąsiadowi chałupy, to sumienie Ci w procesie decyzyjnym potrzebne nie jest,

1 minutę temu, Sean napisał:

iS nie pis, obojętnie kto by nie rządził, wybrany w demokratycznych wyborach, nie może pozwolić na obalenie rządu,

Nooo nie napalaj się tak na to obalanie. Nic w tym ciekawego nie ma. Ja rozumiem Twoją ciekawość ale na razie daj se luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ulman napisał:

Masz rację - PIS i ich całą otoczkę powinno się już dawno powstrzymać.

Dokładnie, trzeba powstrzymać najpierw takich jak ty namawiających do rewolty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Jakiej rewolty?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od wyłapania i unieszkodliwienia prowodyrów trzeba zacząć, w necie też, nie tylko na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Typowa bolszewia bo argumentów brak. Naszość musi rządzić  - tak samo jak poprzednicy.

Gdzie ja wzywam do rewolty? Możesz zacytowac?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj