sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

DTaras    1956

Bo większość jest i w gestii mądrości tejże większości należało to pozostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, Ulman napisał:

To się nazywa mieć swoje zdanie a nie małpować każdą partyjną  opinię  bezwolnie jak intelektualnie niewydolny

Ty nie  masz  własnego  zdania  ty  zawsze  jesteś  przeciw  PiS   nie ważne  co  zawsze  przeciw   jak typowa  niedojda  i  zakompleksiona  miernota 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jest tu kilku co zawsze są przeciw, tylko nie mówią za kim są za.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Bo zawsze trzeba być za kimś skoro nie starcza intelektu na własną opinię.

Marecek - ja zawsze będę przeciw lewicy a przeciw PIS szczególnie bo to lewica zupełnie zakłamana . Już SLD jest uczciwsze bo nie udaje kimś kim nie jest 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

o jezu troche pod pszenice i pszenzyto u lunijnych rolnikow pouprawialem a wyscie tyle stron nabili, nawet nie zasialem nic a tu z 10 stron jednego dnia zeby mi tak hektary lecialy 🤣, trzeba agregatem po 3 razy przejechac, nawet ci co sieja aktywnym to najpierw uprawiaja. jeden wyjechal  bez przygotowania to po dwoch przejazdach zrezygnowal.

se wlacze info zeby zobaczyc co sie w kraju dzieje, sa jakies strajki ?? bo pustki na ulicach..

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

są za mądrymi pomysłami i rozwojem, a nie kłótnią od rana do nocy jedynie przez przynależność!:ph34r:

4 minuty temu, Sean napisał:

Jest tu kilku co zawsze są przeciw, tylko nie mówią za kim są za.   :P

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, pafnucy napisał:

są za mądrymi pomysłami i rozwojem, a nie kłótnią od rana do nocy jedynie przez przynależność!:ph34r:

 

 

Kto? na pewno nie myślisz o tych co ja.   :D Toż od rana podsycają do nienawiści księży i PiSu, to o jakim rozwoju mówisz, chyba umysłowym.    xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, pafnucy napisał:

w sumie jak ty, tylko w drugą stronę.

A ty cały  czas  na PiS  plujesz  mnie  atakowałeś swego  czasu  gdzie  popadło  na forum  za to  że  popieram PiS 

A potem  poszedłeś  i na PiS  zagłosowałeś   więc  jak ciebie  nazwać  🤔   obłudnik  ??? faryzeusz  ??? a może  troll ???

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nigdy nie byłem za żadną opcją. ja nie dzielę ludzi na partie, rasy, wyznania. jedynie na mądrych i głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Sean napisał:

Toż od rana podsycają do nienawiści księży i PiSu, to o jakim rozwoju mówisz, chyba umysłowym.

to Twój przyjaciel i problem. nie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak Ci się tylko wydaje, jak chcesz wiedzieć to też Ci teraz wygarnę,   :D właśnie ten "przyjaciel" zaczął mnie kąsać tylko dlatego że nie pomagam mu zwalczać swoich wrogów    xD  i zasugerował w którymś z postów że Ty też się do nich zaliczasz   :P Ładnie mi się odpłacasz   xD  ale niech jeszcze i to.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
10 minut temu, pafnucy napisał:

nigdy nie byłem za żadną opcją. ja nie dzielę ludzi na partie, rasy, wyznania. jedynie na mądrych i głupich.

a ty z psl-u czy co? bo tylko oni tak gadaja ze taki franciszek z asyzy. ps. pekam ze smiechu jak sobie przypominam zawsze przed wyborami jak z tej dziadowskiej partii jest ciagle jeden tekst"my nie dzielimy,chcemy pokoju i wspolnego dobra" hahahaha k**wa zawsze tak samo bredza i ciolki na nich gglosuja

ps.kazdy jest za jakas opcja. chyba ze eunuch co sie wszystkiego boi

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Sean napisał:

Tak Ci się tylko wydaje, jak chcesz wiedzieć to też Ci teraz wygarnę,   :D właśnie ten "przyjaciel" zaczął mnie kąsać tylko dlatego że nie pomagam mu zwalczać swoich wrogów    xD  i zasugerował w którymś z postów że Ty też się do nich zaliczasz   :P Ładnie mi się odpłacasz   xD  ale niech jeszcze i to.   :P

Szon nie czytałem wszystkiego. mój ogromny szacunek zyskałeś jak kiedyś napisałeś... no nie pamiętam dosłownie, ale że nie chowasz urazy pomimo uszczypliwości pomiędzy nami.

a to że się posprzeczacie... to nieuchronne było z waszymi radykalnymi poglądami na temat Wiary. no tak czułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Na PIS głosuje  sama inteligencja bez własnej opinii której Kurski za 2 mld rocznie musi codziennie zapodawać jakie maja mieć poglądy na każdą sprawę.👍


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, szmergiel napisał:

a ty z psl-u czy co? bo tylko oni tak gadaja ze taki franciszek z asyzy. ps. pekam ze smiechu jak sobie przypominam zawsze przed wyborami jak z tej dziadowskiej partii jest ciagle jeden tekst"my nie dzielimy,chcemy pokoju i wspolnego dobra" hahahaha k**wa zawsze tak samo bredza i ciolki na nich gglosuja

ps.kazdy jest za jakas opcja. chyba ze eunuch co sie wszystkiego boi

przestań gnido obrażać bez powodu. przyślij swoją starą to zobaczy co to eunuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6455
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Większość  kobiet   jest  przeciwna  aborcji 

Ale chciałaby mieć taką możliwość.:czytam:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

tak.i co jeszcze? na konfederację tylko docenić i doktorzy a na PiS  z niepełna podstawówka. idź się lecz.drugi chory z nienawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, pafnucy napisał:

Szon nie czytałem wszystkiego. mój ogromny szacunek zyskałeś jak kiedyś napisałeś... no nie pamiętam dosłownie, ale że nie chowasz urazy pomimo uszczypliwości pomiędzy nami.

a to że się posprzeczacie... to nieuchronne było z waszymi radykalnymi poglądami na temat Wiary. no tak czułem.

Poglądy mogą być radykalne, można się i posprzeczać, ale nie atakuje się z zajadłością kolegów, to jest wbijanie noża w plecy. Nie bierz tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
1 minutę temu, pafnucy napisał:

przestań gnido obrażać bez powodu. przyślij swoją starą to zobaczy co to eunuch.

po pierwsze to o tym eunuchu nie było skierowane bezpośrednio do Ciebie tylko ogólnie o ludziach co wszystkiego się boją .

ps. bardzo stary ten tekst o starej ale dobre i to.no chyba ze poczules sie urazony o psl? jezeli tak no to slusznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj